Grāmatzīmes

Triviador

Citi nosaukumi: Trividator

Game Triviador pārlūka spēle, kas apvieno valdījumā zināšanas dažādās jomās un cīņas.

In pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes spēli Triviador reģistrācija tiek veikta, izmantojot oficiālo mājas spēles, kā arī ir iespēja reģistrēties caur populāro sociālo tīklu vietnē internetā - Facebook. Pievienoties spēli un vietnes interfeisu ir parādīti angļu valodā.

Lai reģistrētos tiešsaistes spēles Triviador jums būs nepieciešams veikt šādas darbības:

1) atrast oficiālajā mājas lapā Triviador, bet, izmantojot jebkuru meklētājprogrammu, ka jūs zināt. Piemēram, Yandex.

2) Kad jūs atvērt vietni, pirms jūs uzreiz sākat lejupielādēt spēles. Tas parādīs jautājumu, vai vēlaties izveidot. Ja jūs nepiekrītat, tad vienkārši noklikšķiniet uz X augšējā labajā stūrī. Un, ja otrādi, tad noklikšķiniet uz rūtiņu saiti «Sing šeit». Pēc tam jūs redzēsiet reģistrācijas formu.

3) Pirmajā šūnu rakstīt uz e-pastu (e-pasta adrese).

4) Pēc tam ievadiet nākamo šūnu paroli (paroli). Tas ir diezgan unikāla un satur burtus un ciparus.

5) Pēc tam izvēlieties lūdzu nosūtiet (savu lietotāja vārdu).

6) lasīt sadaļas, kas ir zemāk, ja jūs piekrītat tiem, atzīmējiet tos. Jums nepieciešams uzklikšķināt uz laukumiem, kas ir pretī posteņiem.

7) Un beigās, noklikšķiniet «Reģistrēties».

Tagad jums ir likumīgs lietotājs Triviador spēles, un visi jūsu sasniegumi tiks saglabāti.

Spēlēt spēli Triviador saglabājot visus savus sasniegumus, var tikai reģistrētie lietotāji spēli. Ņemot vērā to, ka šī spēle ir pārlūks, galvenā uzmanība tiek pievērsta ātrgaitas interneta pieslēgumu. Datora sistēmas parametri nedrīkst būt mazāks par vidējo. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka spēle strādāja labi.

Pārlūkā spēlē jums būs spēlēt Triviador vīriešiem, kas dos savu krāsu, un jums būs savu pili. Krāsas spēlē: zila, dzeltena un sarkana.

Cīņai Triviador tiešsaistē neparastas. Izvēlēts kaujas diviem pretiniekiem. Tas var būt jūs vai kāds pārējie divi spēlētāji.

Kā dueli jums tiks dota jautājumu, ir jāatbild uz noteiktu laiku. Kurš atbildēs uz šo jautājumu pareizi uzvar. Pēc tam, kad atbilde ir cīņa, kur uzvarētājs nogalina zaudētājs, un ņem savu vietu.

Spēle būs priekšā no jums ir karte no Zemes, jums ir uzvarēt. Vairāk jūs uzvarēt, vairāk jūsu līdzcilvēkiem tiks likts uz kartes, un tādējādi jūs kļūsiet par uzvarētāju.

Jautājumi, spēle ir diezgan vienkāršs. Tie nāk no dažādām jomām: no vēstures un beidzot ar tautas karikatūras.

Online pārlūka spēle bez Triviador dod jums iespēju pārbaudīt savas zināšanas un spējas, lai iekarotu pasauli ar savu raksturu.

Pierakstīties Triviador spēli un saglabātu savu rezultātu. Nebaidieties, lai pārbaudītu savas zināšanas. Jāapzinās, jums būs noteikti nāk, lai uzvarētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more