Grāmatzīmes

Trine 2 Expanded Edition

Citi nosaukumi: Trine 2 Expanded Edition

Procesors: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Disk Space: 1. 5 GB

Trine 2 - Arcade spēli ar vienu no Somijas uzņēmumi izstrādājuši turpina tradīcijas dibināta pirms daudziem gadiem, rītausmā datorspēles. Trine 2 spēles mehānika ir ļoti līdzīgs iepriekš tautas spēle, kur spēlētājs nonāca kontrolē trīs Lost in Time Viking. Katrs no varoņiem bija savas ārkārtas spējas, un tikai izmantojot prasmes katra dalībnieka komandas varētu iziet līmeni līdz gada beigām. Spēle Trine 2 ir arī trīs galvenie varoņi - gudri un ātri zaglis Zoja, spēcīgs un neaizstājama tuvcīņa bruņinieks Poncijs un burvis Amadeus kontroles elementi. Katrs komandas loceklis ir atšķirībā no citu, un izmantot to galvenās funkcijas un stiprās puses var nokļūt līdz atrisinājums zemes gabala.

Uzzīmē

Spēle Trine 2 ir pievienots ļoti mulsinoši gabals, kur mēs pateikt visu backstory Visuma Trine 2, spēlēt viegli un grūti vienlaicīgi. Spēles stāsts no vietas, kur pirmā daļa beidzās. Pasaku valstība bija glābta, ļauno viļņus tika iznīcinātas, bet idille ilga ļoti īsu laiku un atkal visā pasaulē, kur galvenie varoņi dzīvo nopietni apdraudēta. Šoreiz galvenais artefakts Trinh 2, kas regulē pasauli un Visumu savā satraukumu atkal un atkal, lai glābtu pasauli viņam vajadzēja trīs atšķirīgas rakstzīmes, un savu piekrišanu ir artefakts misijas nolēma lūgt. Vēl viens spēļu visumu Trine 2 nelaime bija iebrukums Goblins viņu līderis noveda nolēma iznīcināt pazīstamo pasauli un izmantot kontroli pār artefakts.

Heroes

Jo Trine 2 ir nepieciešams, lai atskaņotu visas rakstzīmes, izmantojot savas stiprās puses, lai simts procentiem, bet lielākā daļa misijām ir vairākas iespējas spēlēt un var pat atšķirt sevi mājdzīvniekiem. Burvis un burvis Amadeus spilgts piemērs pacifists, jo viņš nav savā arsenālā institūta viena uzbrukt prasmes un izmanto savu varu, lai radītu. Tā ir šī funkcija ļaus tai iziet cauri baismīgs purviem un pārvietoties pa plašo bezdibenis, jo tas Amadeus radīs no zila gaisa, klucīši un piramīdas veidot tiltus. Ar badošanās prasmju burvis, kvantitāte, kvalitāte un lielums posteņiem pieaugs. Poncijs, bruņinieks līdz kaulam, tā raksturu, tā būtība ir cīņa, un vairāk pretinieki viņš saskaras, ērtāk, viņš jutīsies. Izmantojot zobenu un vairogu, kā arī daudzas enerģijas prasmes, Poncijs varēs tikai, lai saglabātu spiedienu ienaidnieku, bet viņa partneri tiks iesaistīti mazāk svarīgām lietām. Spēle Trine 2 ir trešā raksturs, kas, tieši, kas izceļas no šī paša uzņēmuma. Šis zaglis, tas zaglis, veikls un ātrs, kas spēj prolazili vērā visnepieejamākajiem stūriem, kāpt vīnogulājus un virves, un dažreiz, tas var parādīt savu fangs, iznīcinot savus ienaidniekus no maza stops, bet ļoti noderīga prasme savā arsenālā būs burbulis ar zemu gravitācijas, saskaņā ar kuru tā varēs celties augšup. Ka dažādas spēles Trine 2 ir milzīgs atlases iespējas un sapinušies gabala misiju, piepildīta līdz malām ar puzles, un atšķirt šo spēli no citiem saloniem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more