Grāmatzīmes

Izmēģinājumi Evolution: Gold Edition

Citi nosaukumi: Izmēģinājumi Evolution: Gold Edition

Sistēmas prasības:

Procesors: Intel Core ® 2 Duo E6700 vai AMD Athlon64 X2 6000 +

Operatīvā atmiņa: 2 GB un iepriekš

Video karte: GeForce 8800 GT / Radeon HD 3850

Brīva vieta uz cietā diska: 4 GB

Trials Evolution: Gold Edition - īpašais izdevums tautas arcade sacīkšu motocikliem ar piekļuvi bagātību prātā-putu trikiem un lec. Ar Gold Edition spēle kļuva par daļu no sākotnējās arcade un divas papildinājumus - braucēji Doom un izcelšanās sāpēm. Atšķirībā no konsoles versiju, spēle, kas tika izlaists vairumam platformas platformers agrāk gadā, pētījumi evolūcija Gold Edition PC versija ir pagarināts sarakstu pieejamo misiju un spēle veidiem.

Spēle

Trials evolūcija Gold Edition 2013 nekontrolējam ir sarežģīta un kopumā izskatās diezgan vienkārši. Spēle atgādina veco astoņu bitu pikseļu sacensības uz motocikliem, bet ar daudz interesantu un sarežģītu grafiku. Kā likums, pirms mums būs motocikls, ko mēs redzēsim tikai no viena leņķa - pusi. Saskaņā ar motociklu, būs kaut kas līdzīgs dziesmu, piemēram, tāpēc, ka mēs reti notiek tieši taisni, un galvenokārt pavadīt laiku, lēkšana ar milzīgo laukakmeņi uz pārējiem milzīgo laukakmeņi, šūpošanos platformas, celtniecības, sadedzinot naftas celtņi izkaisīti no milzu riteņa pašizgāzēji un daudz vairāk. Galvenais uzdevums, kas apvieno visus līmeņus spēli izmēģinājumu Evolution: Gold Edition ir āķīgs dziesmu izbraukt noteiktu laika periodu, lai iegūtu vienu no trīs medaļas. Tieši tādēļ, lai atskaņotu un kā tos sasniegt, un galvenā atšķirība ir parastā netīrumi un izmēģinājumi attīstība zelta izdevums, fani mēdz iegādāties šo nav triviāls uzdevums. Ja normālos sacīkstēs, viss ir vienkārši - nospiediet uz gāzes un mēģināt stāties pagriezienus, un kustība ir uz priekšu un uz priekšu tikai tad Trials attīstība zelta izdevums 2013 pavisam cita spēle. Lūk, spēlētājs nav laika, lai atpakaļ off, lai sagatavotos lēkt, balansē uz vienu riteni, un pat darīt riteniski atpakaļ - viss, lai sasniegtu attiecīgajā līmenī mērķus.

Risks - cēls iemesls

Game uztver uzreiz un uz visiem laikiem, un tas nav prātā-putu grafikas vai sarežģīts spēle, un disku un adrenalīns, kas ir ne vairāk kā pietiekami, lai vienu spēli. Ar katru jaunu līmeni pētījumos evolūcija Gold Edition dators ir likts priekšā no jums visiem jaunajiem uzdevumiem, pakāpeniski palielinot to sarežģītību, liekot meklēt jaunas pieejas, lai risku un atbilst visiem nosacījumiem, kas nepieciešami, lai uzvaru. Bieži vien jums būs jāgaida, negaidīti pārsteigumi, ja jums ir nodot līniju uz motocikla ar salauztu tvertnes, zaudējot degvielu vai liegt velosipēdu bremzes. Bet tas vēl nav viss, jo asprātīgs izstrādātāji var nomainīt savu motociklu un taisīt dīvaini objektus, no slēpēm un kādu finiera un beidzot ar lidojošais šķīvītis.

Internets

Vēl viena svarīga daļa no mūsdienu spēles, tostarp pētījumu evolūcijas Gold Edition, kas mēdz nopirkt daudz jautrības un ekstrēmo sporta entuziasti, šī vēlme dalīties vai lielīties ar citiem faniem spēli, kas izmanto uzlabotas integrācijas iespējas internetā. Tādējādi, izmantojot speciālu pakalpojumu, varat pievienot spēles fiksē savu ierašanos tieši no galvenās izvēlnes spēles YouTube, lejuplādēt vai izveidot savas dziesmas, lai dalītos ar citiem faniem sacīkšu fun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more