Grāmatzīmes

Travian

Citi nosaukumi: Travian

Sākumā jums pieder neliels ciems ar tikai vienu ēku. Travian ir četri resursu veidi: koks, māls, dzelzs un kultūru. Pirms doties uz ēku celtniecību, būtu jārūpējas par resursu ieguvi. Tiklīdz jūs izveidot ražošanas resursus, jūs varat doties uz attīstību centrālā daļa no jūsu vietā. Būvēt noliktavu un klēts, jūs varat saglabāt vairāk resursu un cache palīdz aizsargāt viņus no reidi pretiniekiem. World Travian jums nav atsevišķi. Šeit jūs spēlējat ar tūkstošiem citu spēlētāju. Vissvarīgākie, lai jums ir spēlētāji no apkārtnes jūsu ciematā. Karte ļauj jums apskatīt vietu citiem spēlētājiem pie saviem norēķiniem.

Interface

Pārskats: Šeit jūs atradīsiet savu resursu lauki

Village: In ciemata centrā var būvēt ēkas

Map: Šeit jūs varat izpētīt apkārtni ciema

Statistika: galdi ar citiem no

Ziņojumi: informācija par visiem notikumiem savā ciematā

Ziņojumi: nosūtīt un lasīt personas ziņas

Tagad jums ir visas nepieciešamās zināšanas par spēli. Jūs varat sākt spēli uzreiz pēc reģistrācijas.

Romans

Leģionārs

Leģionāru - vienkāršs un daudzpusīgs kājnieki romieši. Kaujas vienību šāda veida karaspēks daudzpusējai attīstībai: viņi veic labi gan uzbrukuma un aizsardzības. Bet tomēr, to galvenais mērķis - aizsargāt apmetnes no Romas impērijas zirgu ienaidnieka vienībām.

Priekšnosacījumi pētījumiem: Nav

Priekšnosacījumi apmācībai: Kazarmu

Praetorian

Praetorians ilgi pass aizsardzības prasmju apmācību tālākai pakalpojumu Senātā kā glābējiem. Savu leģendāro slavu viņi ir pelnījuši, pateicoties tās izcilo spēju tuvcīņas pret ienaidnieka kājnieki. Tomēr Praetorians nespēj spēcīgu uzbrukumu, un ne tik izveicīgs un spēcīga aizsardzība pret jātniekiem, kā viņu Brothers in Arms - leģionāri.

Priekšnosacījumi pētījumiem: Akademiyauroven 1 Forge bruņas līmenis 1

Priekšnosacījumi apmācībai: Kazarmu

Imperian -

Imperian - vienības uzbrukt karaspēku no Romas. Tā ir ātra un spēcīga uzbrukuma nevis aizsardzības biedē ienaidnieka karaspēks.

Tomēr, lai samaksātu par visu - mācību Imperians diezgan garš un dārgs.

Priekšnosacījumi pētījumiem: Akadēmija līmenis 5, 1 Kalēja līmenis

Priekšnosacījumi apmācībai: Kazarmu

Zirgu izlūkošana

Reconnaissance vienība Rome. Diezgan ātri karavīri, tomēr patērē 2 vienības graudu stundā. Precīza informācija par to, cik ienaidnieka karaspēku un nocietinājumiem - panākumu jebkurā karā. Tikai skauts spēj ielīst ienaidnieka ciematā un saņemt nepieciešamo informāciju par resursu apjomu un aizsardzību.

Ja nav ienaidnieks ciematā skautu, skautu paliek nepamanīts.

Priekšnosacījumi pētījumiem: stabilā līmenī 1, 5 Akadēmija līmenis

Priekšnosacījumi apmācībai: Stabila

Kavalērija Emperor

Tas ir standarta kavalērijas romieši, reidi un pēkšņas ātru uzbrukumu. Jātnieki karaspēks imperators nav tik strauji, kā gallu pērkons, bet spēcīga uzbrukuma un aizsardzības, nekā celt teroru, lai nesagatavotu pretinieku. Tomēr jāpatur prātā, ka noteikums zirgu un jātnieku izmaksas nav lēts!

Priekšnosacījumi pētījumiem: Stabils uroven10, Akadēmija līmenis 5

Priekšnosacījumi apmācībai: Stabila

Taran

Ram ir smags atbalsts ierocis Romiešu kājnieki un jātnieki. Tās mērķis ir iznīcināt no romiešu sienām, žogiem vai gallu valni vāciešiem. Tādējādi atvieglojot Rams tuvākie uzdevumu kājnieki un jātnieki. Bet Rams nevajadzētu ļaut uzbrukumu bez atbalsta citu karaspēku, jo viņi paši ir vāji.

Augstākā un spēcīgākas aizsardzības nocietinājumus, jo vairāk jums ir nepieciešams aunus par to iznīcināšanu.

Priekšnosacījumi pētījumiem: Akadēmijas 10 līmeņa, Darbnīca līmeņa 1

Priekšnosacījumi apmācībai: Seminārs

Senators

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more