Grāmatzīmes

Transformers karš Cybertron

Citi nosaukumi: Transformers karš Cybertron

Spēļu Transformers karš Cybertron - aizraujošu trešās personas šāvēja, kas pārceļas uz fantāziju pasaulē, kas izstrādāts, balstoties uz populārās animācijas sērijas ar tādu pašu nosaukumu. Pirms jūs dizains unikālu stilu vislielāko Transformers Visumu. Uzstādīta spēli Unreal Engine 3. Un, neskatoties uz to, ka viņš ir nedaudz datēts grafiski virtuālā pasaule izskatās diezgan pienācīgas. Pasākumi, lai attīstītu Transformers mājas planētu Cybertron. Diseptikonov līderis Megatron vēlas valdīt augstākajām, un viņa viltīgs plāns ir jau sākusies tiek īstenoti. Bet Autobots nedos tik viegli, tāpēc megatron nolēma veikt ārkārtas pasākumus, - izmantošana avots neticami enerģiju. Iepriekš neviens nav spējis kontrolēt "tumšo Energon", un nav zināms, vai tas būs vērienīgs līderis. Sākot Transformers karš Cybertron spēlē, jums būs iespēja izvēlēties vai nu kampaņu diseptikonov, nu Autobots. Neņemtu tiešu dalību visu, kas notiek, un jūs varat izmēģināt ar jaunu sparu visus tos emocijas, overwhelmed, kad skatoties karikatūra.

Nodoties spēle lejupielādēt Transformers War par Cybertron. Tas ir pilnīgi vienkāršs process, un tas nav nepieciešams daudz laika. Jums tiek transportēti pēdējās dienās no planētas Cybertron un veikt neaizmirstamu ceļojumu. Plašu misiju gaida jums neļauj palaist garām vienu minūti. Un līdzdalība intensīvas cīņas atstāt paliekošu iespaidu! Spēle Transformers: karš Cybertron piedāvā pāriet no vienas nodaļas uz citu, katru reizi, kad dotu tai iespēju vispirms izvēlēties vienu no trim pieejamo īpašas nodaļas Transformers. Tas var būt Optimus, megatron, Soundwave, kamene, Ratchet, Ironhide, Starscream un citi. Nākamais - bezgalīgas cīņas, jo jūs karā starp diviem spēcīgiem frakciju un nevar atpūsties uz brīdi. Jums ir nepieciešama katru tagad un tad šaut, kaujas pie ienaidniekiem un mēģina hit ienaidniekiem. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams ieroču piegādes, un man jāsaka, ka arsenāls spēle neizdodas. Transformers karš Cybertron ieroču novērtēt savu bagātību. Jums būs piekļuve termiski meklē raķešu palaišanas iekārtas, ložmetējiem, bises, šautenes, pistoles un pat stāv. Un arī tur ir īpašs melee ierocis, kas tiek sniegts kā bonusu katru transformators. Un jūs love to, ka tad, ja gala kasetnes, pastāv alternatīva. Var pārveidot un izmantot instrumentus par mašīnām. Starp citu, animācija izskatās iespaidīgs transformāciju. Izstrādātāji smagi jāstrādā, lai nodrošinātu Transformers karš Cybertron video bija reāli, tāpēc transformācijas process - tas ir kaut kas, gluda un ar pašu iespaidīgs. Izbaudīt visas šī būs patiešām foršs! Starp citu, palīdz radīt atbilstošu atmosfēru un skaņu. Sprādzieni, artilērijas uguns, screeching dzelzs un pacelšanas morāli optimistisks mūzika - tas viss ir vislabāk piemērota šī spēle.

Ja jums patīk spēles uz līdzīgiem jautājumiem, laipni lūdzam fantastisku pasauli Cybertron! Novērtēt šo spēli novērtēts. Kā saka, labāk izmēģināt, kad nav dzirdēt simts reizes. Come on!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more