Grāmatzīmes

Trainz 2012. Jūsu Dzelzceļa

Citi nosaukumi: Trainz 2012. Jūsu Dzelzceļa

Sistēmas prasības:

Procesors: Pentium D 3. 4 GHz

RAM: 1 GB

Video: 128 MB

Disk Space: 16 GB

Trainz 2012. Jūsu Railway - pilns simulācija vilcienu vadības visu pakāpju un krāsas, sākot no tvaika lokomotīves un beidzot ar mūsdienu ātrgaitas vilcieniem. Vienota, un pat nedaudz nomierinoša nomierinošas skaņas riteņiem, mirgo ārpus dekorācijas un līniju dzelzceļa sliedēm, kas stiepjas līdz apvārsnim, ka tas, ko vilcienu braukt uz Trainz simulatoru 2012. Bet tas viss romantika ceļa ir negatīvie. Kas ir zēni un pat dažas meitenes ir milzīgs dzelzs vilcienu, negribēja būt viņa kabīnē un doties uz garš brauciens. Vilciens eļļas smarža, pretvējš, viss šī spēle Trainz simulators 2012 nevar īstenot. Taču visi pārējie prieki un pārvaldības funkcijas ilgi vilcieni, pasažieru vai kravas vilcienu Trainz 2012

Ieviests augstā līmenī.

Vilciens atiet

Jo Trainz simulatoru 2012 viss neaprobežosies tikai braucošā vilcienā, jums būs pakļauta bultām, ceļu krustojumiem un citiem ierastajiem atribūtiem dzīves dzelzceļu. Jūs uzzināsiet, kā ātri un viegli saprast milzīgu valdziņu dzelzceļi saprast, tas nozīmē, ka visas ceļa zīmes veidu, uzzināt visu par semafors signālu veidu. Jo Trainz 2012 var vadīt ne vienu, bet vairākus vilcienus, un jūs varat jums kā vadītājam ir viens no savienojumiem vai kontrolēt visus antenu. Trainz simulators 2012 spēle aizvedīs jūs pastāvīgi pielāgotu nostāju laiku, jo precizitāte vilciena viena no svarīgākajām īpašībām. Uzdevumi vienmēr būs atkarīgs no laika, kad jums būs nepieciešams zināms laiks, lai nodrošinātu pasažierus vai kravu, ceļš nav zaudējis sarežģītajā savijums dzelzceļu. Pilnā simulācijas režīmā, jūsu uzdevums būs vēl sarežģītāka, jo tas būs nepieciešams, lai pastāvīgi uzraudzītu ātrumu, atkarībā no slodzes, ko pārvadā, pretējā gadījumā katastrofa tiks novērstas. Un, ja jums ir garlaicīgi ar moderniem vilcieniem Trainz 2012. Jūsu Dzelzceļa ir iespēja sēdēt uz klasisko tvaika vilcienu, un tērēt to uz vēsturiskiem maršrutiem.

Redaktors

Galvenais jauninājums pēdējo daļu no vilciena simulatora ir uzlabotas redaktoru, kur jums būs iespēja izveidot savu pasauli. Lūk, kur vērsties, izņemot ar ko nākamo kilometru, kā jūs varat uzlabot ainavas, stādot kokus, Torņa māju un ainavu par savu mainās. Šī krāsains un gandrīz bezgalīgs tās spējas dizainers, ir plaša izvēle vilcienu un automašīnu, un jūs varēsiet savākt savu sapņu sastāvu, un nosūtīt to jums radīja tāpat. Visa spēle galerija ir vairāk nekā 400 operatīvajām vienībām faktisko vilcienu aprīkojumu, sākot no klasiskās tvaika vienībām, un beidzot ar super moderniem ātrgaitas vilcieniem. Visi modeļi ar ārkārtēju precizitāti tika pārcelti uz ciparu formātā, un jūs varat būt pārliecināti, ka jums tiks iesniegts tieši automašīnu vai vilcienu, jo tā pastāv vai pastāvēja, ieskaitot pat sīkākajām detaļām.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more