Grāmatzīmes

Pilsētas ainavu veidotājs

Citi nosaukumi:

Townscaper ir ļoti unikāls pilsētas celtnieks. Grafika šeit ir jauka karikatūras stilā. Skaņu celiņš ir neparasts, ar nomierinošu efektu.

Spēlē nav galīgā mērķa. Tavs uzdevums ir uzbūvēt skaistu pilsētu. Šis process nav tik vienkāršs, kā varētu šķist.

Spēlē jūs izvēlaties fragmentu krāsu un pēc tam pievienojiet tos ar peles kreiso pogu un noņemiet tos ar peles labo pogu. Tajā pašā laikā mākslīgais intelekts veido teritoriju pēc jums.

Spēlēt Townscaper nav grūti, taču jums būs jāatrod daži modeļi, izmantojot izmēģinājumus un kļūdas, kā izveidot vienu vai otru elementu.

Tajā pašā laikā neviens jūs nekur nesteidzina. Jūs pakāpeniski veidojat vietu, kā vēlaties.

Spēle maina diennakts laiku. Jūsu radītais izskats atšķiras atkarībā no apgaismojuma.

Pilsēta ir apdzīvota. Naktīs ēku logos iedegas gaismas. Krastmalās lido kaiju bari. Baloži dzīvo parkos un dārzos.

Spēlē ir daudz arhitektūras formu. Ja jūs varat izdomāt, kas ir kas, jūs iegūsit gandrīz neierobežotas iespējas. Pilsētas, kuras jūs celsit, var piederēt jebkuram vēsturiskam laikmetam. Tās var būt senas apmetnes ar šaurām ieliņām vai modernas megapilsētas ar augstiem debesskrāpjiem.

Spēle dos jums:

  • Labs garastāvoklis
  • Palīdziet atklāt dizainera talantu
  • Spēja izveidot pilsētu, ko citi spēlētāji apbrīnos

un, iespējams, vairāk.

Spēles process nomierina un ļauj aizbēgt no ikdienas steigas un burzmas darbā. Nav nepieciešams pastāvīgi iesaistīties celtniecībā. Jūs varat aplūkot savu radījumu un baudīt viļņu skaņas un vērot putnu lidojumu.

Nekas jūs neierobežo, apvienojiet stilus, kā vēlaties, vadoties pēc savas iztēles. Mākslīgais intelekts spēlē to visu pārvērtīs par skaistu pasaku pilsētu. Tikai izstrādātāji zina, cik daudz būvniecības iespēju ir šajā spēlē. Sarežģītākie no tiem sastāv no milzīga skaita elementu, kas ir jāsakārto noteiktā veidā, un tad rezultāts var izrādīties visnegaidītākais.

Jūs vienmēr varat parādīt savu darbu citiem spēlētājiem. Spēlē nevar būt divas identiskas pilsētas dažādiem cilvēkiem. Katram būs savs indivīds.

Ja nevēlaties pavadīt daudzas stundas, mēģinot izdomāt, kā iegūt noteiktas ēkas un arhitektūras elementus. Tīklā jūs atradīsit daudz gatavu risinājumu un apgūsiet pamatus, izmantojot šīs instrukcijas. Tas palīdzēs ātri saprast, kas un kā darbojas spēļu pasaulē, un, vadoties pēc šīm zināšanām, atklāt daudz ko jaunu nākotnē.

Jebkurā gadījumā spēlējot jūs iegūsit daudz pozitīvu emociju, kas nozīmē, ka laiks netiks pavadīts velti. Pat ja pirmajā reizē neizdosies izveidot visu, kā biji plānojis, būsi apmierināts ar patīkami pavadīto laiku spēlē.

Townscaper bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā izstrādātāju vietnē, spēles cena ir simboliska.

Ja esat noguris no šāvējiem, stratēģijas cīņām, vienkārši vēlaties atpūsties no visa un atpūsties, sāciet spēlēt, šī spēle ir tieši tas, kas jums nepieciešams!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more