Grāmatzīmes

Kopējā ietekme

Citi nosaukumi:

Spēļu pārskats Kopējā ietekme

Kopējā ietekme online - ir multiplayer spēle stilā Postapokaliptika bez ikmēneša maksas.

Sistēmas prasības attiecībā uz spēli ir šādi:

Operētājsistēma: Windows XP, Vista, 7

Procesors ar pulksteni ātrumu 1,4 GHz

Operatīvā atmiņa: 512 MB RAM

Video: 3D aparatūras paātrinātājs ar 128 MB VRAM

Skaņas karte saderīga ar DirectX 9. 0

DirectX 9. 0C

Klaviatūra un pele

Internets

Ja jums ir dators Vista, pārliecinieties, ka tika izveidota saderību ar Windows XP.

Pievienoties spēle Kopā ietekme galvenokārt lēkt vajadzīgs klients - programma, kas optimizē interneta satiksmes vienkāršo augšupielādei grafika. Kad esat lejupielādējis, klients automātiski tiks papildināts, ja nepieciešams. Ar jaunumiem, nonākšana kopējā Influence Online reģistrācija, jūs varat iegūt jaunas funkcijas, objektus, būs pieejama jauniem poligoniem arī. Kopējā ietekme reģistrācija pati par sevi ir ļoti vienkārši - jums ir nepieciešams, lai ievadītu vēlamo lietotāja vārdu (nosaukumu, ar kuru jums tiks uzņemti spēlē), paroli un e-pastu, lai apstiprinātu savu kontu.

Pēc Total Influence Online spēle piedāvā izvēlēties vienu no diviem serveriem, uz kuriem spēle - Nevada un Arizona. Atšķirība starp serveriem ir tas, ka Nevada bija atklāta vēlāk, un ir mazāk koncentrācija pieredzējušiem spēlētājiem, kas drīz izcelties iesācēju zvaigžņu cīņas. Tomēr, ja jums liekas, kvalificēti pietiekami, lai cīnītos ar pieredzējušiem cīnītājiem, sākt spēlēt spēli kopā Influence Online servera Arizona.

Vienā kontā, jūs varat izveidot līdz pat pieciem dažādiem spēlētājiem. Jums tiks piedāvāts izvēlēties segvārdu - nosaukumu personāža dzimumu un izskatu jūsu cīnītājs. Spēle sākas ar jums kā komanda būs divi izlases algotņu. Sākat atrašanās vietā (vietā) atrunu, bet tās pasaules kartē, jūs redzēsiet daudz vairāk vietās. Katrā vietā ir pilsēta ar novadu, un ir unikāla iezīme kara, tā ainava, tās ierobežojumi padara priekšmetus. Atrašanās vieta:

- Mežs,

- Ar dažāda veida pilsētvides attīstību,

- Vietas, kur mācību algotņi

- Speciāls cietums vieta tiem, kas pārkāpis spēles noteikumus,

- Pamati un kontrolpunktiem, ka jūs varat iegūt savu klanu.

- Īpašie vietās formā bedrēm, kur spēlētājs var iegūt vērtīgas minerālvielas.

Kopējā ietekme Online spēles ir trīs veidu rakstzīmes:

- Trīs suņu šķirnēm

- Cilvēki

- Miners.

Katrs no šiem trim ir sava veida ieročus un bruņas, kā arī kaujas sistēma.

Ieroču šajā spēlē ir sugas, piemēram,

- Automātiska

- Ilgstošs

- Throwing,

- Heavy

- Easy

- Tuvcīņa,

- Miner.

Spēlēt tiešsaistes spēli Kopā ietekmi kaujas režīmā, jums ir nepieciešams, lai ievadītu speciālo arēnā, kurā ir trīs veidu cīņas:

- Izdzīvošanas

- Sienas līdz sienai,

- Team kaujas.

Katram kaujas ir savas īpatnības un taktiku viņa uzvaru tajā. Izlīdzināt iespējas spēlētājiem, visas cīņas ir sadalīti piecu līmeņa diapazonu, iesaistot dalībniekus ar līdzīgu attīstības līmeni. Tikai tad, kad jūs spēlēt Total Ietekme, jums būs sešas prasmes, kas atbilst sešu veidu ieročiem. Sākotnēji izstrādāja prasmes, 35%, bet, kad jūs izmantot ieroci, šī prasme palielinās, palielina tās bojājumus. Kopējā ietekme Online spēle izmanto antinakrut sistēmu un kvalifikācijas paaugstināšana katrā posmā ir savi ierobežojumi. Prasmes var uzlabot, izmantojot īpašas implantu - par umelku, veselības, bruņas, spējas, ražošana. Turklāt pastāv īpašas prasmes perks (prēmijas dažiem prasmes), kas mācījušies par maksu

- Izdzīvošanas

- Heavy

- Kibernētikas

- Meistari ar dažādu kaujas laukā.

Suņiem un kalnračiem arī ir savas perks, piemēram, suns - spēja atvērt durvis.

Vēsture Pasaules spēles sākas ar slepeno militāro eksperimentu veica ASV 1941. Kā rezultātā šī eksperimenta fragments ir zināms zemi, vai planēta vai paralēli visuma, vai ar attālo stūrī zemes. Šajā jomā parādīja sverhneobhodimy zemi par XXI gadsimta kristāla un daudzi algotņi devās iegūt to - vai atņemt citiem. Lai ne tikai izdzīvotu, kas un gūt panākumus šajā pasaulē, kam nav no parastajiem noteikumiem civilizācijas, jāspēj cīnīties labi un izvēlēties komandu pēc garšas.

Kopējā ietekme, lai spēlētu, pierādīja sevi lielisku komandieris un cīnītājs nepazīst bailes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more