Grāmatzīmes

Total War: Warhammer 3

Citi nosaukumi:

Total War Warhammer 3 ir viena no labākajām stratēģijas spēlēm, ko varat spēlēt datorā. Spēlētājiem patiks skaista augstākā līmeņa grafika. Profesionāli izpildīta balss aktierspēle un mūzika, kas ļauj iegremdēties Warhammer pasaules atmosfērā.

Tāpat kā lielākajai daļai labu spēļu, tai ir ļoti interesants sižets.

Neparedzēta incidenta rezultātā tiek atvērts portāls uz Haosa valstību. Šī ir neticami bīstama vieta, ko apdzīvo asinskāru monstru bari.

starp tiem:

  • Nurgle
  • Slānesh
  • Tzeentch
  • Khorne

Katrs no šiem spēkiem ir naidīga armija, kuras mērķis ir paverdzināt pasauli un visur iedēstīt izmisumu un bezcerību. Kā izskatās šo spēku pārstāvji, to varēsi uzzināt, spēlējot Total War Warhammer 3. Visticamāk, tie tevī neizraisīs simpātijas, tie ir asinskāri un nelietīgi radījumi.

Pretī ļauno garu bariem ir Lielās Katejas impērija un bezbailīgā Kislevas iedzīvotāju armija.

Jūs iegūsit iespēju izvēlēties vienu no desmit leģendārajiem kungiem, un tas var izšķirt pasaules likteni. Iegremdējiet viņu haosā un tumsā, izvēloties kādu no tumsas valdniekiem, vai kļūstiet par universālo glābēju, iznīcinot haosa barus.

Atkārtoti izspēlējot spēli katrai pusei, jūs uzzināsit visus desmit stāstus un iegūsit iespēju uzrakstīt pēdējo stāstu.

Tādējādi vienas spēles vietā jums priekšā ir desmit leģendas ar dažādiem sižetiem.

Vispirms izpētiet apkārtējo pasauli, meklējot resursus. Tas ir vienīgais veids, kā izveidot neuzvaramu armiju. Bet esiet uzmanīgi, jūs varat satikt pārāk spēcīgus ienaidniekus. Paaugstinot komandiera prasmju līmeni, jūs atklāsiet jaunus talantus, kurus varēsiet izvēlēties prasmju kokā. Ja jums izdodas izvēlēties pareizās prasmes, tas var būtiski mainīties un atvieglot ienaidnieku pieveikšanu.

Tikai no tevis ir atkarīgs, kā izskatīsies tavs varonis un kāds kļūs tavs ienaidnieks sižeta attīstības rezultātā. Jūsu lēmumi ietekmē visu. Katram spēlētājam būs dažādi varoņi.

Cīņas sistēma ir sarežģīta, bet ļoti labi pārdomāta. Jūs iegūsit iespēju dot individuālu komandu katram karotājam kaujas laukā. Kad sāksies kauja, viss attīstīsies tieši saskaņā ar jūsu plānu, ja ienaidniekam neizdosies pārņemt iniciatīvu. Mēģiniet ņemt vērā iespējamās ienaidnieku darbības, un jūs varēsiet uzvarēt pat ar mazākiem spēkiem.

Spēlējiet visas vai dažas kampaņas un, kad jūtat, ka esat apguvis visas smalkumus, sāciet pretī īstiem pretiniekiem tiešsaistē.

Uzaiciniet savus draugus pievienoties spēlei un uzziniet, kurš ir labākais stratēģis. Vai arī cīnies ar nezināmu spēlētāju viens pret vienu.

Jums nav jācīnās, pateicoties sadarbības režīmam, jūs varat spēlēt spēli kopā ar citiem spēlētājiem. Ienaidnieku spēki šajā gadījumā automātiski palielinās, lai jums nebūtu garlaicīgi.

Total War Warhammer 3 lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai apmeklējot izstrādātāja vietni.

Sāciet spēlēt tieši tagad, spēle ir jūsu uzmanības vērta, jo tā ir viena no labākajām savā žanrā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more