Grāmatzīmes

Total War: Warhammer 2

Citi nosaukumi:

Total War: Warhammer 2 ir vēl viens šedevrs no Warhammer Visuma. Izstrādātāji sadalīja milzu karti trīs daļās un izlaida trīs atsevišķas spēles. Šeit ir otrā daļa. Šī ir nopietna fantāzijas stratēģijas spēle ar reāllaika cīņu. Ja šī ir pirmā spēle sērijā, ko spēlējat, noteikti pabeidziet pamācību sākumā, pretējā gadījumā var būt grūti saprast, kas ir kas. Neskatoties uz to, ka šī ir tikai daļa no triloģijas, grafika šeit ir ievērojami uzlabota, salīdzinot ar iepriekšējām sērijas spēlēm. Ir arī citas izmaiņas, vairāk par tām tālāk.

Pirms Total War: Warhammer 2, spēlēšanas jums jāizvēlas viena no frakcijām. Spēlē ir četras galvenās frakcijas.

  • Skaven žurkas. Viņi cīnās skaitļos, paši slepenākie, nekad nevar zināt, kur viņus satiksi.
  • Reptiļi, kā to nav grūti saprast pēc nosaukuma, ķirzakas. Šai frakcijai ir ļoti spēcīgas kaujas vienības, milzu dinozauri, pūķi un daudz kas cits.
  • Tumšajiem elfiem ir visattīstītākā ekonomika spēlē. Viņi ir ļoti asinskāri, visiem saviem rituāliem viņi upurē milzīgu skaitu vergu.
  • Augstie elfi ir dzimuši diplomāti, viņi var viegli nostādīt kaimiņvalstis viens pret otru un pēc tam sakaut abas puses.

Katrai frakcijai ir savs vienību komplekts, ēkas, kaujas stils, vadības funkcijas un pat savs unikālais resurss, kas nepieciešams galvenajam rituālam.

Ir nelielas frakcijas no iepriekšējām daļām, bet jūs nevarēsit spēlēt kā tās.

Spēles sākumā visi dalībnieki atrodas tālu viens no otra dažādos kartes galos. Tas ļauj sākt spēlēt mierīgāk un attīstīt ekonomiku un militārās lietas pirms pirmajām sadursmēm.

Ir divu veidu uzvaras.

  1. Militārs, ja jūsu armijai ir pietiekami daudz spēka, lai tiktu galā ar visiem sāncenšiem.
  2. Vai arī uzdevums, ja varat izpildīt visus stāsta uzdevumus un veikt galveno rituālu, kas pēc jūsu gribas salieks milzu viesuli kartes centrā.

Viruli radījuši augsti elfu burvji, lai pasargātu pasauli no haosa radībām. Bet kopš tā laika viņi ir zaudējuši kontroli pār viņu, jo viņš ir kļuvis nestabils. Tavs uzdevums ir pārņemt kontroli pār to, veicot atbilstošu ceremoniju.

Izklausās vienkārši, bet patiesībā tas nav gluži tā. Ar militāru uzvaru viss skaidrs, ar vairākiem pretiniekiem būs grūti tikt galā.

Ar rituālu viss ir savādāk. Kad jums būs pietiekami daudz līdzekļu, lai veiktu, jūs varēsiet sākt rituālu trīs nejauši izvēlētās pilsētās savā teritorijā. Šīs pilsētas kļūst par kaut ko līdzīgu bākugunīm ienaidnieka armijām uz desmit pagriezieniem. Esiet gatavi tam, ka visi kaimiņi pacels pret jums ieročus. Turklāt vairākas haosa armijas parādīsies vietās, kur jūs tos vēlētos redzēt vismazāk un sāks dedzināt jūsu apmetnes pa vienai. Ja jums izdosies izdzīvot, jūs uzvarējāt, ja nē, rituāls tiks pārtraukts un jūs drīz nevarēsit sākt jaunu.

Papildus galvenajam rituālam spēlē ir arī citi. Neaizmirstiet par tiem. Rituālu veikšana var dot bonusu resursu ieguvei vai stiprināt armijas. Dažreiz tā ir izeja no šķietami zaudējošas situācijas.

Total War: Warhammer 2 bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Spēle ir šedevrs, kuru nedrīkst palaist garām, ja esat stratēģijas cienītājs. Instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more