Grāmatzīmes

Kopējie tanku ģenerāļi

Citi nosaukumi:

Total Tank Generals taktiskā uz gājieniem balstīta stratēģija. Jūs varat spēlēt, izmantojot datoru, aparatūras prasības nav pārāk augstas. Grafika ir pietiekami laba šī žanra spēlei un nerada nekādas sūdzības. Visas kaujas vienības ir reālistiski izrunātas, un mūzika palīdzēs radīt Otrā pasaules kara kauju atmosfēru.

Otrais pasaules karš starp visiem mūsdienu konfliktiem interesē daudzus stratēģus izmantoto ieroču un aprīkojuma daudzveidības dēļ. Dažas šīs brutālās konfrontācijas operācijas joprojām tiek izmantotas mūsdienu virsnieku apmācībai.

Jums būs unikāla iespēja virtuāli piedalīties konfliktā, kas notika pagājušajā gadsimtā. Pārņemiet vadību par kādu no savām izvēlētajām grupām un vadiet savas armijas uz uzvaru.

Izmanto katru iespēju laimēt:

  • Iznīcini ienaidnieka krājumus un pārņem kontroli pār fosilajām teritorijām
  • Kontrolēt transporta mezglus, lai atvieglotu loģistiku
  • Sakārtojiet savas vienības pirms kaujas
  • Apvienojiet vienības, lai uzlabotu to kaujas spējas

Šis ir tikai neliels saraksts ar to, kas jums jādara. Pārvaldība būs skaidra visiem uz gājieniem balstītu stratēģiju cienītājiem, un iesācējiem spēles sākumā tiek nodrošināta neliela apmācība.

Spēle ir līdzīga plaši pazīstamajai galda stratēģijai Risk, taču tā ir interesantāka un sniedz vairāk iespēju spēlētājam.

kaujas vienību kaujas laukā tiek attēlotas kā atsevišķi žetoni. Cīņa notiek teritorijā, kas sadalīta ar sešstūra šūnām. Katra vienība vienā gājienā var pārvietot noteiktu skaitu šūnu un uzbrukt ienaidnieka vienībai. Uz ceļiem kustība notiek pa lielāku skaitu šūnu nekā nelīdzenā reljefā, paturiet to prātā. Jūsu vienības un ienaidnieka vienības mainās. Nav nekādas steigas, var rūpīgi pārdomāt katru kustību un darbību. Ņemiet vērā reljefu un veģetāciju, smagais aprīkojums zaudē savu efektivitāti mežā vai kalnos, un kājnieki ir neaizsargāti atklātās vietās. Upes un strauti var šķērsot pāri tiltiem vai brist pa seklu ūdeni, bet ar mazāku ātrumu.

Tāpat kā īstās kaujās, šeit nepietiek ar spēcīgāku armiju, vajag arī komandiera talantu. Izmantojiet ienaidnieka vājās vietas un apkārtni, lai uzvarētu.

Papildus viena spēlētāja kampaņai, kurā jūsu pretinieks būs AI, tiešsaistes režīms ir pieejams pret jūsu draugiem vai nejauši izvēlētiem pretiniekiem.

Ja jums apnicis spēlēt Total Tank Generals, izmēģiniet sevi kā izstrādātāju. Izveidojiet savas kampaņas, pateicoties parocīgajam redaktoram. Spēlējiet pats un dalieties savos scenārijos ar citiem spēlētājiem.

Total Tank Generals lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Lai iegādātos spēli, apmeklējiet Steam portālu vai dodieties uz izstrādātāja vietni. Spēles cena ir ļoti maza un, iespējams, šobrīd tā tiek pārdota ar milzīgu atlaidi.

Sāciet spēlēt, lai piedalītos pagājušā gadsimta slavenākajā militārajā kampaņā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more