Grāmatzīmes

Renesanses kara noteikumi

Citi nosaukumi: Total Domination Reborn

Krievijas renesanses spēles noteikumi par civilizācijas shārtiem.

Company Plarium Global Ltd iepazīstina ar nākamo Kara noteikumu atjaunošanas izstrādi. Šī spēle ir pieejama visdažādākajām mobilajām ierīcēm vairākās valodās, kā arī krievu valodā. Tā kā šī ir multiplayer rotaļlieta ar uzsvaru uz spēlētāju mijiedarbību, jums ir nepieciešama pastāvīga piekļuve internetam.

Rules War of Renesanses lejupielāde var būt pilnīgi bez maksas, bet arī paredzēta ziedošanai, kad dažām lietām ir jāmaksā reāli nauda. Lai izslēgtu gadījuma izdevumus, īpaši, ja jūsu tālrunis nonāk nepareizās rokās, iestatiet paroli iestatījumos, kuri būs zināmi tikai jums. Runājot par zemes gabalu, tas ir balstīts uz cilvēces centieniem izdzīvot. Šī cīņa par eksistenci turpinājās jau ilgu laiku, taču nesen cita mākslīgā intelekta agresija"Morgan"pievienojās turpinājumam kodolkara un briesmās epidēmijas.

Pamata spēles galvenās funkcijas.

Izstrādātājs cenšas padarīt savus produktus universālus. Tādēļ lietotāji var izvēlēties sev ērtu iespēju instalēt mobilajā tālrunī vai lejuplādēt karas renesanses noteikumus datorā. Jebkura versija atbilst vienai sižetu līnijai un nodrošina vienādas iespējas, tāpēc tas ir garšas jautājums. Vienīgais uzlabojums, ja jūs to vienlaikus instalējat abās mašīnās, skripts nesastopēsies, attīstoties pilnīgi atsevišķi no dažādiem avotiem.

Spēles procesa galvenās iezīmes:

Kas par to interesanti?

  Sadales modelis atbilst Free-to-play principam
 • Toys (gan mobilie, gan pārlūkprogramma) ir pieejami spēlētājiem no visas pasaules
 • Adjusts vairākās valodās
 • Plugs ir mijiedarbojas, savienojot kopā grupās
 • Pieciet aizsardzību pret ienaidnieku
 • Ieturiet misijas
 • Iegūstiet balvas par ikdienas spēļu apmeklējumu
 • Post-apokaliptiskā pasaule jau sen ir bijusi ērta tēma, un to atkārtoti spēlēja gan kinoteātrī, gan virtuālajā tīmeklī. Spēles noteikumi par kara atjaunošanu ir kļuvuši par vienu no variācijām, un, ja jūs neesat vienaldzīgi pret cilvēces likteni, droši pievienojieties miljoniem dalībnieku, kas jau pievienojušies cīņā par Zemes Zero atdzimšanu.

  Ja šīs zemes bija reāls paradīze, bet progress pārtapis par lāsumu, kara sākās ar kodolieroču izmantošanu. Tā rezultātā cilvēki sāka mirst, un apgādībā esošie pamazām kļuva par mutantiem. Bet, ja ar to daudzus gadus cilvēce ir iemācījusies safasēt, tad mākslīgais prāts"Morgan", kas pret viņiem sacēlās, radīja jaunas problēmas. Tās vienīgais mērķis ir atbrīvot planētu no cilvēces paliekām.

  Rules spēles"Renesanses"darbojas saskaņā ar parastajiem MMO stratēģiju principiem, lai apvienotu spēlētājus, lai cīnītos pret ienaidnieku. Šajā gadījumā ienaidnieks nav vienīgais, jo jūs varat pretoties mutantiem un agresīvi domājošiem dalībniekiem. Pat sabiedrotajiem nevajadzētu uzticēties pilnīgi, jo viņi var nodot, izvēloties izdevīgāku darījumu sev.

  Game Total Domination Reborn, šī ir militārā ekonomiskā stratēģija. Jums ir jāizstrādā raktuves, lai meklētu minerālvielas, attīstītu savu norēķinu un personīgās prasmes. Jūs varat nolīgt desmitiem veidu kājnieku, kā arī militāro aprīkojumu. Iepazīstieties ar nākotnes tehnoloģijām, kas efektīvi līdzinās senajām burvībām un amuletiem. Piedalieties vissarežģītākajos misijās, izstrādājiet stratēģijas, atrodiet noslēpumainas artefaktus un viss svarīgākajiem spēlētāju uzdevumiem ir konfrontācija starp Morgan un viņas creeps.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more