Grāmatzīmes

Tormgard

Citi nosaukumi: Tormgard

Tormgard online - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas ir pilna ar piedzīvojumiem. Ir savvaļas vietas, senās drupas un tumši dungeons, kas būs nepieciešams pārvarēt savus ienaidniekus, ņemot savus dārgumus! Spēles veids ir iesniegts kā noteiktu bilžu grāmata, kurā spēlētājs varēs apgūt šo noslēpumaino pasauli, kas ir piepildīta ar burvju un pasaku tēli. ...

Lai sāktu Tormgard spēlēt, mums ir ne tikai sarežģīts reģistrs Tormgard: jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu lietotājvārdu, paroli un e-pasta reģistrācijas jomās. Šeit vprintsype darīts ar šo spēli Tormgard reģistrā, jūs varat sākt izvēloties svogo nākotnes varonis. Sākumā, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos grīdas un viena no četrām sacīkstēm - Human, Elf, Krūmu, Half-orc. Nākamais, jums ir izvēlēties savu varoni nākotnes profesiju. Apskatīsim šo profesiju. Tātad:

Man - tā rīcībā tādām profesijām kā barbars, Priest, Warrior, Knight, Ranger un blēdis.

Elf - tā rīcībā tādām profesijām kā Warrior, Priest, Ranger un blēdis.

Punduris - tā rīcībā tādas profesijas kā priesteris un karavīrs.

Half-Orc - tā rīcībā šādas profesijas kā Barbarian, Warrior un Ranger.

Jāatzīmē, ka tiešsaistes spēli Tormgard, jūs varat izveidot vairākas rakstzīmes ar vienu kontu (tas dod jums iespēju spēlēt dažādu rasu un ir dažādas profesijas).

Jo Tormgard online spēle, kur katrs simbols ir galvenās īpašības, piemēram, izturība, veiklība, gudrība, dzīvības punktu, uzbrukuma un aizsardzības. Pieaug spēlē līmeni šīm īpašībām, pamanīt ihnim iespējas, jo tas būs atkarīgs no jūsu turpmāko cīnīties spēju. Bez šīm īpašībām, neaizmirstiet par rādītājiem, piemēram, līmeni un apjomu pieredzi.

Spēlēt spēles Tormgard tiešsaistē spēlētājs būs brīnumains un noslēpumains vietas, kas ir pilns ar briesmām un piedzīvojumiem. Spēļu vietas Tormgard online iedalīti trīs veidos: Pilsēta, plaši un kazemātos. Katra no šīm vietām ir savas īpašības un mērķiem:

Pilsēta - vieta, kur varonis sāk savu ceļojumu šajā spēlē.

Space - šeit jums ir iet caur zaļām pļavām, tumši meži, smirdošs purvs un bīstamu kalnu. Šeit Jūs varat atrast dārgumus, lai paklupt uz slazdu vai ienaidnieki satikties, sišana, kas varonis saņems zelta, pieredzi un balvas, kas pēc tam var pārdot par atgriešanos uz pilsētu. Viena no iezīmēm šajā vietā ir tās drošība.

Dungeons - ir slepenas vietas, kas nevar saņemt visu mirstīgo. Lūk, neatkarīgi no parastās ienaidniekiem, dzīvo spēcīgi elites monstriem un priekšniekiem. Katrai Dungeon ir vairāki mini-quests ir pagājis, jūsu varonis varēs iesaistīties galvenais boss šī Dungeon, uzvaru pār jums, būs dāsnu atalgojumu.

Tormgard online spēle ir tā sauktā Gadījuma: Cīņa (cīnās ar ienaidnieku un monstriem), nelaimes gadījumu (iespēja iekrist lamatās) un laimīgs atrast (atrasts daudzumu zelta, daudzas reizes vairāk sagatavotas cīņās).

Tormgard tiešsaistes spēli ir sava valūta, zeltu un platīnu.

Nu, jums būs vēlme spēlēt spēli online Tormgard? Ja jā, tad pārbaudiet Tormgard gaida Jūs!

Un visbeidzot, mēs varam teikt, ka spēlē Tormgard būt diezgan interesanta.

Tātad, netērētu laiku, pierādīt visiem, ka tu esi labākais!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more