Grāmatzīmes

Lāpu 2

Citi nosaukumi: Lāpu 2

Spēle Lāpas gaisma 2 ir datorspēle izstrādāta stilā Rīcības / RPG, kas tika izlaists 2012. Šī spēle ir turpinājums pirmo daļu spēli.

Lejupielādēt lāpu 2 Jūs varat brīvi no oficiālā mājas lapā, bet jums būs pieejama šajā gadījumā ir tikai demo versija, spēle. Pilna versija, jūs varat lejupielādēt spēles Torchlayt 2 par $ 9,99.

Skatīt video par lāpas gaisma 2 Ir vēlams, katrs jauns spēlētājs, kurš nezina galvenās iezīmes spēli. Šis video atrodas uz vietas spēli vai youtube .

Spēlē spēlē lāpu 2, kā aprakstīts šajā ziņojumā, kā arī jūs varat redzēt uz spēles noteikumiem kā izmēģinājuma video.

Tikai spēlē lāpu 2 klases ir sadalīta 4 veidos:

1. Inženieris (inženieris) - tas ir grūts cīnītājs no neliela attāluma. Papildus tuvcīņa, viņš var iesaistīties cīņā par tālsatiksmes, bet tad tuvcīņa tiks slēgts viņam. Šī klase ir paredzēts piemērot vislielāko kaitējuma apjomu.

2. Lielais (Outlander) - klase klejojošo nomadu, kas tiek izmantoti kaujās bija ieroči un burvību vājākajiem. Tās var izmantot viļņus, kas aizturētu, policijas un palēnina ienaidnieks. Daži viļņus var palielināt uzbrukuma ātrumu klasē.

3. Berserker (Berserker) - ir unikāla klase, kas vislabāk izpaužas tuvcīņa, bet tā ir vājāka nekā izturības inženieris. Šīs klases priekšrocība ir augsta kritisks bojājumu un augstu uzbrukuma ātrumu. Veselība nenormālais klasē ir diezgan vāja, lai viņam būtu labi jāuzrauga. Tas var izraisīt sabiedrotie, un piemērot masveida novājinošām viļņus, kas samazina veiktspēju ienaidniekiem. Berserkers visvairāk līdzīgs klasiskās barbaru.

4. Mag Embera (Embermage) ir klases svārstījās, kas ir līdzīgs klasiskās burvji. Mages var izmantot, lai veiktu uzbrukumus lielos attālumos, bet tajā pašā laikā, un cīnās tuvcīņa. Daži viļņus tie var izraisīt visu bojājumu veidu, un veikt dažāda veida slazdus. Magee Embera ir iespēja teleportēties pārsteiguma uzbrukums, un spēja, lai izvairītos no kaujas lauka. Ir viļņus masu iznīcināšanas, bet neskatoties uz to viņi ir ļoti vāja.

Pirmajā daļā spēle bija tikai 3 klasē.

In-Game lāpu II ir ne tikai viena lietotāja režīmā, bet vēl ir iespēja tuvo spēli kooperatīvā režīmā. Maksimālais cilvēku skaits šajā režīmā - seši. Spēlēt kooperatīva režīmā, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar internetu, vai vienkārši vietējo pieslēgumu.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka dalībnieku skaits būs atkarīgs, cik pretiniekiem: jo vairāk spēlētāju, jo vairāk ienaidniekiem. Spēles noteikumi, un tās šķērsošanas netiek mainīti.

Torchlayt Game 2 no vienas puses, ir daudz uzlabojumi un sagatavoja lielu pārsteigumu par jums. Instalējiet to savā datorā, un iet ar draugiem vai vienatnē aizraujošā ceļojumā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more