Grāmatzīmes

Lāpas gaisma

Citi nosaukumi: Lāpas gaisma

Lāpas gaisma spēles tiešsaistē ir datorspēle, kas tika izstrādāta žanrā Hack and slash RPG.

Darbības spēle notiek mazpilsētā augstienes. Šinī kalnā, ir vērtīgi resursi, kas tiek izmantoti maģija. Bet tas ir ne tikai vērtīgs resurss, tas ir kaitīgs visiem dzīviem organismiem.

Garš akmens ietekme gavēņa persona var kļūt obsessed vai pat pārvērsties briesmonis.

Lejupielādēt lāpu jūs varat no oficiālā vietne, nosūtot pieprasījumu. Spēle klients lejupielādei Torchlayt Jūs varat tikai maksas, un, ja jums ir pilns astoņpadsmit gadu. Pirms spēles, skatīties video par spēļu lāpas gaisma. Šis video iepazīstina jūs ar pamata iezīmes spēli.

Šajā datorspēļu lāpu klasēm ir trīs veidi:

1. Destroyer (Destroyer) - ir varonis, kas ir ļoti līdzīga klasisko Barbarian. Viņš ir meistars tuvcīņa. Iznīcinātājs nodarbina visizturīgākā bruņas un nazi. Galvenā uzmanība, lai attīstītu šo nodarbību laikā ir uz atribūtu "aizsardzības" uz "spēku."

2. Alķīmiķis (Alķīmiķis) ir varonis, kas atbilst parastajai klasisko Magoo. Šī klase ir labākais no liela attāluma uzbrukumiem. Alķīmiķis zina milzīgu summu kā parasti viļņus un aizsardzības. Turklāt viņš var izsaukt citas radības. Viņš atribūti nepieciešamību attīstīt aizsardzību un burvību.

3. Uzvarētājs (uzvarētājs), ir varonis, kas līdzinās Amazon un Assassin. Šīs klases izmanto šaujamieročus, lamatas, indes, dažādas taktiskās viltības. Attīstīties šajā klasē nepieciešams veiklību un aizsardzību.

Ar datoru spēlē jums būs spēlēt lāpu uz dažādām ainavām. Visas teritorijas, ko raksturo specifisku ģeogrāfisku un strukturālajām iezīmēm, kā arī monstriem, kas apdzīvo to.

Spēle ir šāda veida vietās:

1) Twilight Town - vieta, no kuras sākt savu piedzīvojumu varonis. Šī vieta ir droša un nav monstriem. In Twilight Town, jūs varat iegādāties apgriezienus.

2) Mine - ir pirmā vieta, kur jūs sastapsiet monstriem. Teritorija mīnas pilnīgi izpostīta, bet jūs varat noteikt, ka monstri šeit ir salīdzinoši nesen. Dažas vietas zivju ķeršanai.

3) Pils - vieta, kur jūs saņemsiet pēc tam, kad iet no mīnām. Ir daudz slazdu un slepeno telpas. Pēc šā līmeņa jums cīnīties pirmo boss.

4) drupas Esterei - tas applūst pilsēta, kas jūs aizvedīs uzreiz pēc kaujas ar boss. Virzītos caur šajā jomā būs ļoti grūti. Jums būs nepieciešams, lai savienotu teleporters.

5) Dungeon - ir vieta, kas izskatās kā liels skaits salu savienotas ar tiltiem medus sevi. No monstriem, jūs tiksies šeit ķirzaka līdzīgi radījumi.

6) Pazemes Cietums - šī cietuma komplekss, kas atrodas dziļi pazemē. Beigās šajā vietā, jūs tiksies ar savu priekšnieku.

7) Lost pils - ir viena no bīstamākajām vietām. Zivis šeit nav ierasts un dzīvot miris rūķi.

8) Black pils - ir visbīstamākā vieta spēlē. Šeit jūs tiksies visnopietnākās monstriem.

Game Torchlayt pilna ar dažādiem notikumiem, noslēpumainākajām vietām un aizraujošu piedzīvojumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more