Grāmatzīmes

Lāpas gaisma: bezgalīga

Citi nosaukumi:

Torchlight: Infinite RPG spēle. Pateicoties labajai premium līmeņa grafikai, spēle patiks daudziem. Balss spēlēšana tiek veikta profesionāli, un mūzika tiek izvēlēta ar gaumi.

Spēlē jūsu komanda kļūs par zemes, ko sauc par Leptis, glābēju. Apkārtējo pasauli patērē tumsa. Daudzi fantāzijas pasaules iemītnieki pakļaujas viņas kārdinājumiem un pievēršas tumšajai pusei.

Jums būs jāveido ideālu karotāju pulciņš, kas centīsies glābt pasaku pasauli.

  • Izlemiet, kurš būs jūsu komandā
  • Attīstiet cīnītāju prasmes un pilnveidojiet viņu kaujas prasmes
  • Pabeigt stāsta misijas un blakusuzdevumus
  • Aprīkojiet katru savas komandas locekli ar labākajiem ieročiem un bruņām
  • Atjaunināt aprīkojuma vienības

Šis ir neliels spēles galveno uzdevumu saraksts, taču patiesībā viss būs vēl interesantāk.

Izpētiet plašo pasauli, lai atrastu resursus. Tādā veidā jūs varat iegūt neticamu ekipējumu savai komandai. Kopumā ir vairāk nekā 200 leģendārā aprīkojuma veidu, daži no tiem ir ļoti reti un tos iegūt nebūs viegli. Bet pat tad, ja priekšmeti, ar kuriem jūs saskaraties, nav pārāk spēcīgi, nekautrējieties. Jūs varat tos demontēt, lai iegūtu vērtīgus materiālus, lai uzlabotu vai izveidotu citu aprīkojumu. Vai arī varat pārdot to, kas jums nav nepieciešams, par labu cenu milzīgajā brīvajā tirgū, kas pieejams spēlē. Lietas, kas tev būs nederīgas, citam spēlētājam var izrādīties īsts dārgums, par ko viņš spēles valūtā būs gatavs maksāt lielu naudu. Uzskaitiet pārdodamās preces un izpētiet tirgu, lai saprastu, kas ir vispieprasītākais.

Attīstiet prasmes, no kurām pieci karotāji būs jūsu komanda, kā vēlaties. Jūs varēsiet izlemt, ko tieši attīstīt 24 cilnēs ar dažādām prasmēm. Kopumā ir vairāk nekā 230 prasmju, kas ļauj jums izveidot karotājus tā, lai tie pēc iespējas vairāk atbilstu jūsu spēles stilam.

Spēlē nav enerģijas sistēmas. Spēlēt var jebkurā laikā, ir iespējams pat visu dienu pavadīt spēlē. Neviens jūs neko neierobežos.

Combat režīms ir diezgan uzlabots. Papildus pamata paņēmieniem ir arī īpaši, kuru uzlādēšana prasīs laiku. Izmantojiet individuālas uzbrukuma kombinācijas dažāda veida ienaidniekiem. Īpaši grūti būs cīnīties ar priekšniekiem. Atcerieties, ka ikvienam ir trūkumi.

Jebkas, kas padara jūsu komandu spēcīgāku, bruņu detaļas, ieroči vai materiāli, ko jūs atradīsiet pats, ceļojot pa spēļu pasauli. Trūkst jūs varat iegādāties tirgū no citiem spēlētājiem.

Spēles iekšienē ir veikals, bet tur pārdod tikai dekorācijas. Preču, kas spēj ietekmēt spēku līdzsvaru, tur nav. Tas ir ļoti neparasti brīvi spēlējamai spēlei. Izstrādātāji centās izveidot spēli, kas būtu jautra, nevis piesaistīt vairāk naudas.

Jūs varat spēlēt Torchlight: Infinite ilgu laiku, un tas nekļūs garlaicīgi, periodiski tiek izlaisti atjauninājumi, kuros tiek pievienoti jauni vienumi un uzdevumi.

Varat lejupielādēt

Torchlight: Infinite bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli un sāciet glābt Leptis pasauli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more