Grāmatzīmes

Zobs Un Aste

Citi nosaukumi:

Tooth And Tail ir nedaudz neparasta reāllaika stratēģijas spēle. Spēlei ir pikseļu grafika, ko ļoti iemīļojušas daudzas neatkarīgās studijas, taču šajā gadījumā viņi ar to paveica labu darbu. Balss spēle ir lieliska, tāpat kā mūzika. Spēle ir ļoti atmosfēriska.

Spēlei ir sižets un tā ir diezgan interesanta, kas šādās spēlēs ne vienmēr ir nepieciešams. Dialogi ir skaisti uzrakstīti un ne bez humora.

Darbība norisinās 19. gadsimtā, pasaulē, kur nav cilvēku un sabiedrību veido dažādu sugu dzīvnieki. Dažiem iedzīvotājiem hroniski trūkst pārtikas, un, lai pārvarētu pārtikas krīzi, viņi nolemj ēst gaļu. Arhimēda vadītie garīdznieki veido loteriju, kurā tiek izlemts, kurš no iedzīvotājiem var tikt apēsts.

Bet zemnieki, nolemjot, ka šāda sistēma muižniecību nostāda pārāk priviliģētā stāvoklī, sāk revolūciju, lai gāztu apspiedējus.

Garīdznieki cenšas izlikties neitrālu nostāju, vienlaikus atbalstot aristokrātiju un slepenpoliciju. Taču iedzīvotājiem ir vismānīgākais plāns, kas, šķiet, nekādi nevar apdraudēt nevienu.

Jūs varat uzzināt sīkāku informāciju, spēlējot Tooth And Tail

Spēlē jūs būsiet vienas no jūsu izvēlētās frakcijas vadītāja vietā.

Kopā ir četras daļas:

  • kopēji
  • Kultūras
  • Garie mēteļi
  • KSR

Katrai frakcijai ir savas vienības un štābs.

Konfrontācija attīsta divas frakcijas pret pārējām divām.

Ir pieejami divi spēles režīmi:

  1. Kampaņa
  2. Co-op režīms

Sadarbības režīmā tajā pašā datorā varat spēlēt ar kādu no draugiem, programmējot dažādas tastatūras daļas vai savienojot divus spēļu paneļus.

Spēle ir optimizēta spēļu paneļa lietošanai, un tāpēc tai ir ļoti savdabīga vienības vadība.

Jūsu frakcijas vadītājs, karavadonis ar reklāmkarogu, darbojas kā kursors. Visi jūsu armijas karavīri seko viņam un uzbrūk sastaptajiem ienaidniekiem un ienaidnieku ēkām. Sākumā šī kontroles shēma var būt nedaudz neparasta. Ēku, karavīru algošanas kazarmu un aizsardzības būvju celtniecību vada tas pats karognesējs ģenerālis.

Spēles galvenais resurss ir pārtika. Karaspēks tiek nolīgts pārtikai, un ar to jūs maksājat par ēku celtniecību.

Pārtiku var iegūt no fermām, kas atrodas ap dzirnavām. Cūkas strādā fermās, viņas ir arī atbildīgas par šo objektu aizsardzību. Tiklīdz parādās ienaidnieka karaspēks, viņi pārtrauc darbu, izņem pistoles un sāk aizstāvēties. Viņi ilgi nespēs pretoties pārākajiem ienaidnieka spēkiem, taču tādā veidā tev būs laiks nākt viņiem palīgā.

Cīņu iznākumu galvenokārt nosaka armijas lielums un tas, no kādiem cīnītājiem tā sastāv. Nav kaujas taktikas, kas varētu mainīt kaujas iznākumu spēlē komandas vadības specifikas dēļ. Pats karognesējs ģenerālis tieši kaujā nepiedalās, taču var gūt bojājumus, tāpēc mēģiniet viņu neatstāt uz ilgu laiku.

Tooth And Tail lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl jums neizdosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt, lai neļautu izvarīgajiem aristokrātiem aizvainot nabaga zemniekus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more