Grāmatzīmes

Tom Clancy nodaļa

Citi nosaukumi: Tom Clancy nodaļa

 

Cik cilvēku spēj izdzīvot bioloģiskā uzbrukuma apstākļos? Šis jautājums sajauca spēli Tom Clancy The Division no attīstītāju grupas Ubisoft Massive, Amerikas Red Storm un Lielbritānijas Ubisoft Reflect grupas, kā arī izdevēju Ubisoft, kas sagatavo ekskluzīvu saturu Xbox One. Papildus šai platformai jūs varat iegādāties spēli PlayStation 4 un Tom Clancy's The Division lejupielādēt datoram.

 

Teju vairākas reizes izteica un pārvietoja. 2014. gada maijā tas tika noņemts 2015. gada vasarā, bet pēc tam 2016. gada 8. martā paziņoja par jaunu izlaišanas datumu. Spēle pati par sevi ir spēļu sērijas sākums, kas ir tikai jāparādās, bet tā pieder pie MMORPG šāvēja, kas sola šāvēju fanu dinamisku zavarushki.

 Materiālā puse.

 

Tā ir kļuvusi par tradīciju, ka visi kataklizmas notiek Amerikā, un šīs spēles notikumi arī izvēršas Ņujorkā Manhetenā. Kā cilvēki rīkosies, ja notiks bioloģiska katastrofa? Cik ātri infekcija izplatīsies un kāda iedzīvotāju daļa būs dzīvotspējīga un gatava iesaistīties cīņā ar ienaidniekiem? Saskaņā ar karantīnu lielākā daļa teritoriju nokritās otrajā dienā. Turklāt apmaiņa sabruka, pazuda elektrība un ūdens, veikali tika iztukšoti, un cilvēki kļuva par ienaidniekiem. Šādai situācijai ir izveidota īpaša vienība no cilvēkiem, kuri strādā mierīgā vidē inženieru, ārstu, policistu, zinātnieku, E. Bet viņi ir apmācīti darboties ārkārtējas bīstamības apstākļos, un tagad viņiem ir jācīnās pret vīrusu un ar spēkiem, kas atbild par tās izskatu.

 

Kā veiksmīgi būs komandas darbs, ir atkarīgs no spēlētājiem, kuri nolēma lejupielādēt Tom Clancy nodaļu un iesaistīties misijā. Viss sākas Manhetenā, tad teritorija palielināsies, būs pieejamas jaunas teritorijas. Autori sola, ka varēs pievienoties spēlei drone asistenta attēlā no īpašas mobilās lietojumprogrammas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Spēļu produkts ir paredzēts komandai, lai gan atsevišķas darbības ir iespējamas, bet šajā gadījumā ir nepieciešams pielāgoties pasaulei, ko ietekmē citi spēlētāji.

 

Pirms atverat Tom Clancy's Division pasauli personālajos datoros un rakstzīmēs bez atsauces uz noteiktām profesijām, klasēm vai sacīkstēm. Sākumā visas prasmes ir atvērtas, un to pieaugums un attīstība ir atkarīga no spēlētāju darbības. Organizācijas aģenti ir aprīkoti ar mugursomu ar nepieciešamajām lietām nākamajām 72 stundām. Pilns priekšmetu kopums būs zināms, kad būs gaidīts ilgi gaidītais rotaļlietas atbrīvošanas brīdis, bet jau ir zināms, ka komplektā ir:

 
   
    
  • Standarta izdevuma nodaļas;
  •  
  • Gold papildus spēles versijas kopijai šeit ir iekļauta sezonas biļete ar vēl nezināmu saturu un "National Guard" pievienošana
  •  
  • Zee nodaļas kolekcija ietver Hazmat Gear Set papildinājumu, sezonas biļeti, plakātu, bukletu ar spēles pamatiem, rokassomu un aģentu darba laiku.
  • Serial pulkstenis, kas īsteno lietotāja interfeisu
  •  
  • Mask aizsardzība
  •  
  • Kontakta lēcas, kas uzlabo apkārtējās realitātes uztveri
  •  
  • Daudzu veidu ieroči
  •  
  • Media of communication
   

  Mēs apsveicam un izvēlamies

   

  Pašlaik izstrādātāji nav paziņojuši par sistēmas īpašībām, kas būs ērti spēlēt datorā, bet ir atvērts iepriekšējais pasūtījums, kas ļauj Tom Clancy nodaļai iegādāties iepakojuma versijas:

 

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more