Grāmatzīmes

Tom Clancy Ghost Recon

Citi nosaukumi: Tom Clancy Ghost Recon

Pirms diviem gadiem, Tom Clancy 's Ghost Recon spēle tika parādīta izstādē 2010.gadā, atbilde ir izslēgts. Atšķirībā no pompozo demo, pārdomāto un stratēģisko franšīzes bija diezgan interesants. Tom Clancy 's spēle ir visas raksturīgākās iezīmes ir lieliska spēle ar lielisku tempu, interesantus piedzīvojumus.

Pirms tu spēlē Tom Clancy 's Ghost Recon, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām: CPU frekvenci - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Tom Clancy 's Ghost Recon reģistrācija nav nepieciešams daudz laika, un tas nerada grūtības

1. Lapā, izvēlieties objektu «Reģistrēties»;

2. Ievadiet savu e-pasta adresi;

3. Ievadiet paroli,

4. Izvēlētos «Pieteikšanās».

Tom Clancy 's spēli padara jūs domājat stratēģiski, plānot savu darbību uz priekšu un izmantot ieročus, pastāvīgi. Bieži vien labākais risinājums ir iznīcināt ienaidniekus pa vienam, rūpīgi apsverot jūsu nākamais mērķis ir novērst nāves savu raksturu, un nevis celt trauksmi. Un dažreiz labākais veids, kā Tom Clancy 's Ghost Recon Online nav iet un nogalināt visus, kuri savā veidā, un pārvietot klusi uz savu mērķi, lai pretinieks nesaprata, kur jūs esat. Adaptīvā Camouflage Tom Clancy 's Ghost Recon tiešsaistē ļauj spoku maisīt ar citiem un ložņāt pagātnes bez atklāšanas. Ir arī sensors granātas, lai izvēlētos ienaidnieku, jūs arī palīdzēs snaipera šautenes, gaisa reidi. Tom Clancy 's spēle ir atdzist sīkrīkus, kas liek jums justies augstumā, ja to izmanto pareizi, bet ne tik spēcīgs kā lielākā daļa, lai jums neuzvarams. Jums būs Tom Clancy 's Ghost Recon spēlēt un redzēt interesantu sistēmu marķējumu, kas ir patiesi revolucionārs. Tā ir uzlabota versija piezīmes vietā, lai dotos uz konkrētu pozīciju, jums ir, lai atzīmētu ienaidnieku - vai vairāk ienaidnieku, ne vairāk kā četri. Tas būtībā izdeva rīkojumu par komandas biedrs, lai koncentrētos uz šo mērķi, un viņi darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu to saglabāšanu ienaidnieks ir aktuāli. Tagged ienaidnieki var tikt atcelts, ja laiks spēlē Tom Clancy 's, un tas, ka jums ir iespēja nekavējoties novērš četrus pretiniekus, tajā pašā laikā, dod sajūtu apmierinātību. Dažreiz igraTom Clancy 's izskatās lieliski. Acīmredzot daudz laika tika pavadīts, lai uzlabotu tēlu spoku vai par kaujas vai misiju. Bet ir arī brīži Tom Clancy 's Ghost Recon Online, kad spēle nav gluži pabeigts izskatu. Daži pieredze trūkst detaļas, faktūras par lielisku skatu uz spēli. Spēle Tom Clancy 's - tas ir 10 stundu kampaņu. Ja jums ir komanda 4 spēlētāji, tas ir cits stāsts, jo grupa tiek sadalīta - divi helikopteru un divi uz zemes. Ar debesīs puiši jāatbalsta spēle Tom Clancy 's laikā, kas uguns, līdz palīdzības Marines, throwing granātas ar sensoru, lai novērstu ienākošo draudiem. Co-op kopumā ir lielisks papildinājums Tom Clancy 's Ghost Recon Online. Pievienots arī problēmu izdzīvošanu - jūs vienmēr zināt, ka jūsu atpakaļ, attiecas, ja jūs lietojat lodi ar citu spēlētāju, bet co-op, ja jūs nejauši kļūt nāves cēlonis sabiedrotais, tas ir spēle vairāk. Ir arī partizānu režīmā spēle Tom Clancy 's. Tomēr, tas nav nekas vairāk kā patīkamu uzmanību, ja vien jums ir izmisuma spēlētāji, kuri vēlas, lai atraisītu tūkstošiem dažādu kombināciju ieročiem, kas var piedāvāt igraTom Clancy 's. Ja Jums ir pārdomāto personas šāvēja, kas lepojas ar prātu un taktiku, bet Dunn spēle ir priekš jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more