Grāmatzīmes

Titanfall

Citi nosaukumi: TitanFoll Titan Fall, TitanFol

Titanfall spēle ir dators, sci-fi online spēle, ka aptaujas ir iekarot daudzi lietotāji spēle pasaulē. Šī spēle ir simulators kažokādas. Titanfall unikāla spēle tiks atbrīvota marts 2014.

Šajā spēlē Titanfall reģistrācija ir ļoti vienkārši. Lai reģistrētos spēlē Titanfall ir jānorāda šādi:

1) e-pasta adresi.

2) parole, kas tiek izmantota tikai šajā spēlē.

Play spēli Titanfall jums būs pusē viens no frakcijas

1) piloti - tās ir dažādas prasmes. Vissvarīgākais pilotiem - cīnās, lai nopelnītu sertifikāciju. Piloti cīnās prasmes atkarīgs tikai no jums.

2) Titans - tie ir iesaistīti pārvadā kravas un remonta spaceships. Tos izmanto arī meklēšanas un glābšanas operācijās.

Pārlūkā spēlē jums būs spēlēt Titanfall pasaulē, ko sauc Frontier.

Šeit Jūs atradīsiet bezgalīgas iespējas, ja jūs veikt nepieciešamos noteikumus.

Jo Titanfall online ir īpaša vienība, milicijas. Tas milicija ir bruņoto spēku robežas. Jo milicijas jūs atbilstat

1. Rīkotājiem - Frontier zonas rezidenti.

2. Noziedznieki - tie nav nekas jāuztraucas par jebkuriem draudiem, viņi jums vislabāk piesargāties.

3. Pirāti - viltīgs un ģeniāls noziedzniekus.

4. Algotņi - veikt steidzamus misijas nozīmi.

Viss Milicija sadalīta speciālās komandās. Tie tiek piešķirts konkrētai nozarei. Principā visas komandas neatšķiras no parastās pirātu komandām, bet tie vienmēr ir ar viņiem būtiskākos resursus, kas padara tos neticami ambiciozs.

Pretinieki milicijas ir IMC (starpzvaigžņu Manufacturing Corporation) . Patiesībā, vissvarīgākais uzdevums Milicija uzskatīts konfrontācija IMC. Tomēr ne visi dalībnieki Milicija tā domā.

Hammond Engineering - tas ir pirmais vārds IMC. Lai gan tas bija mazs uzņēmums, kas pastāvīgi nodarbojas ar dabas resursu ieguvi. Viņu zināšanas ir visu laiku palielinās, un ir sākuši dot milzīgu ienākumus. Kā rezultātā milzīgs veidojumi, organizācija ir kļuvusi par milzīgu uzņēmumu.

To pieaugums fiziskā kapitāla, lai augt savu alkatību, kā rezultātā atsevišķi uzdevumi viņi varētu izmantot cieto varu.

Ja jums ir reāla ventilators tiešsaistes spēles Titanfall, tad jūs varat iegādāties uzpircēja izdevums Titanfall. Ierobežots publikāciju skaits.

Pasūtīt iepriekš spēli klientu, lai jūsu platformu maksa par 1199 rubļiem.

Iegremdēt sevi spēles pasaulē Titanfall brīvu kopā ar draugiem. Vērtētu pasaules radīšanu no radītāji datorspēļu Call of Duty.

Izvēlies savu pusi, par kuru jums būs gatava cīnīties, vienalga ko. Esi viens no pirmajiem spēlētājiem spēli pasaules Titanfall.

Rāda, ka jūs esat īsts spēlētājs un gatavs dažas nopietnas cīņas un šīs uzvaras! Veiksmi jums šo neticami un neaizmirstamu tiešsaistes spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more