Grāmatzīmes

TimeZero

Citi nosaukumi: Half Zero

Pēc kodolsprādzienu cilvēce ir saņēmusi jaunu sākumpunktu un paņēma citu attīstības ceļu - nav jauna ideja, bet tās īstenošana post-apocalyptic lomu spēlē spēli TimeZero tiešsaistē ir ļoti iespaidīgi. Tiešsaistes spēli TimeZero jau ir diezgan populārs tīmeklī, pateicoties lielisku grafiku, aizraujošas quests un maksimālo jaudu savu raksturu ziņā attīstībā.

Lai sāktu TimeZero nepieciešama reģistrācija. Ofsayte par spēli, izvēlieties atbilstošo iespēju. Izlasot prologs, nospiediet "play" un ievadiet nosaukumu raksturs, derīgu pasta adresi un paroli apstiprinājumu. Nuance - reģistrācija spēlē TimeZero piedāvā tikai izvēlēties dzimumu jūsu nākotnes varonis. Nākamais, pieņemt noteikumus un nolīgumu un nospiež "Enter." Gaidīt vēstules ar aktivizēšanu konta, apstipriniet to - un TimeZero online reģistrācija jums jau ir.

Nu, tagad jūs varat nākt grips ar radīšanu raksturs. Jau šajā posmā spēles tiešsaistē TimeZero arī pati iesaka. Dažādas shēmas, lai radītu tēlu varonis, vienpadsmit profesiju sadalījumu nometnēs (divi no tiem), kā arī frakcijas (astoņas), un lielu skaitu klanu. Tātad, spēlēt spēles tiešsaistē, jums būs TimeZero vienu no karojošo nometņu - par dziedniekiem Kronos vai Black Scorpion. Taču, kamēr jūs "nav spīdēt" būt to rindās, kāpēc - lasīt. Katra nometne ir veidota no četriem frakcijas.

Pozitīvs "Dziednieki Kronos" iekļauj šādu daļu:

1. Rangers - mantinieki militārās profesijas, aizsargāt vāja un apspiesto zādzību un laupīšanu;

2. Dzelzs Hawks - grupa talantīgu zinātnieku, mērķis ir atrast jaunu civilizāciju kosmosā;

3. PsyONIX - īpaša cilvēku grupa Suņi-kinētiku (darbs ar jaudu domas)

4. White Legion - armija Lielās Emperor.

In nometnē negatīvs "Black Scorpion" ietver frakcijas

1. Invasion - nežēlīgs karavīri ārvalstniekiem no citas saules sistēmas;

2. SysTEAM - roboti un prāta kontrole viņiem, "Sara", mēdz iznīcināšanu visu organisko tirdzniecību;

3. Bezmaksas Lauksaimnieki - neatkarīgas lauksaimniekiem;

4. Maskava Gangsteri - spot "bosota" - zagļi, slepkavas, laupītāji, uc

Visi iesācējiem sākt spēlēt TimeZero ar "inkubators", īpaša vieta, kur jūs varat iet caur mācību cīņās (noklikšķiniet uz "rādīt cīņa"), un rokas - jums ir auksti, throwing, šaujamieroči, enerģijas ieroči. Un, protams, atrast pirmo darbu. Gatavs? Tad ņem savu mugursoma un iet - tur aiz sienām ēkas atradīsiet brīnišķīgu, noslēpumainu un brutālo pasauli.

Katru kvestu varonis dod pieredzi, uzlabotus parametrus (īpašības un prasmes), to uzskaites pabeigšanu. Runājot par rezultātiem, desmit no tiem: pieredze, veselība, vitalitāte, psi-enerģija, spēks, veiklība, intuīcija, izturība, precizitāte, inteliģenci. Prasmes nedaudz vairāk (13) un attīstīties kā viņi izmanto šos ieročus vai citus priekšmetus, medicīnas preces vai aprīkojumu. Gaitā, kā jūs TimeZero spēlēt, mēģināt attīstīt tos visus.

Jo izlases un stāsts quests, TimeZero online spēle, kurā jūs varat nopelnīt (darbu raktuvēs), iegūt un pārdot resursus, lai iznīcinātu monstriem un mutantu (rīkojums viņus šeit 16), uc uc Un vissvarīgāk, jums ir jāzina (vai nav ... ja jūs interesē intriga - spoilers! ) Play spēli online TimeZero jums, lai noteiktu punktu, un, ja jūsu raksturs būs pietiekami spēcīga un līmeņu skaitu jums vēlamajā līmenī, tas ir, kad jums ir jāņem puses - lai kļūtu Dziedniece Kronos, vai Black Scorpion. Un tad - savu jauno personīgo etalons.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more