Grāmatzīmes

Laiks varonim

Citi nosaukumi: Laiks būt varonis

Timetobehero - stāsts par Titans

atdzimšanu

Game Laiks varonim bija vēl viens produkts, kas aizpildīja spēles pasauli ar fantāzijas sižetu un iespēju spēlēt PvP veidā. To 2015. gada janvārī publicēja krievu studija 2RealLife, kurai jau ir pieredze multiplayer rotaļlietu izstrādē. Pēc pārbaudes laika, kas bija pieejams plašai auditorijai, tika paziņots, ka tas tiks oficiāli uzsākts, un tagad ikviens var spēlēt par varoni reāllaikā un no jebkuras platformas, ieskaitot mobilo.

Jūs dodaties uz pasaules kaklarotas Visumu, lai atrastu trīs Dievus, kas izraisīja šīs pasaules radītāju un valdnieku nāvi - Titānus. Seno cilvēku takā ir Orlova un Ļvova klani, paredzot atriebību likumpārkāpējiem un atklājot viņu noslēpumus.

Katram varonim ir savas īpatnības un kaujas iemaņas, bet, tā kā aiz muguras paliek desmitiem cīņu, viņi kļūs vēl pieredzējušāki, spēcīgāki, elastīgāki, izturīgāki. Viņu bruņas un ieroči tiks saudzēti cīņā, un viņu rakstzīmes kļūs spēcīgākas par granītu. Viņiem palīdzēs reinkarnācijas maskās, kas var mainīt kaujas īpašības un īpašības.

Pēc aizraujošā stāsta jūs nonākat dziļi konfliktā, kas radies starp aliansēm, klaniem un rīkojumiem, kas aizstāv savas politiskās un ekonomiskās intereses. Ja laiks, lai varonis lejupielādētu, jūs uzzināsiet situācijas izcelsmi un mēģināt izjaukt konspirāciju, nodevību, ilgstošu naidīgumu, kas noveda pie Titānu nāves.

spēļu iespējas

  • Prasmju kopums, ko spēlētājs izvēlas augšupielādēt viņa rakstzīmi, tiek izvēlēts atbilstoši situācijai. Tie ir pieejami pēc kāda laika un nav atkarīgi no spēlētāja darbības.
  • Monstru uzdevums kļūst pieejams, veicot dažādas darbības. Katrai maskai ir īpaša briesmona īpašības, un, to nēsājot, raksturs pilnībā pārvēršas tajā, iegūstot raksturīgas prasmes, spējas, spēku un spēku.
  • Monster Den ir jātīra atsevišķi un grupā PVE spēles laikā. Grupas veidojas pēc nejaušības vai iepriekšējas vienošanās.
  • Turn balstīta slota cīņa.
  • Varat arī cīnīties PvP režīmā pret citiem arēnā spēlētājiem un saņemt trofejas.
  • Pirms uzsākt cīņu ar monstru, izpētiet tās īpašības un noskaidrojiet, kurus priekšmetus jūs varat kratīt no tā.
  • Par daudzveidību regulārie spēļu izstrādātāji piedāvā konkursus un paziņo par notikumiem.
  • Dienas apmeklējums IPlayer varoņa laiks sola dažādas dāvanas - noderīgas spēles. Katru reizi, kad to vērtība palielināsies.
Nav nekā ko teikt par

cīņām - tas ir vienkārši. Jūs un ienaidnieks saplūst ar tiesu un sniedzat trīs hitus. Zaudētāja identificēšana ir arī vienkārša, jo paliek tikai uzvarētājs. Ir daudz uzdevumu, un viņiem ir tikai laiks to darīt. Bet katru no tiem veicina lietderīgs pārsteigums lietās, pieredzē vai monētās.

Vairāk citu noderīgu informāciju

Visas ēkas, kas atrodas vietā, veic noteiktas funkcijas, un karte rāda pasauli: ērgli, lauvu, liesmu un nezināmu teritoriju, kas vēl nav atklāta. Pāriet uz izvēlni, lai izvēlētos: ieročus, aprīkojumu, amuletus un eliksīrus, jūs ne tikai piedāvāsit tos par noteiktu cenu, bet arī par iespējām, norādot to līmeni. Lai iegūtu patiesi vērtīgu produktu, jums ir jāaizpilda uzdevumi un jācenšas uzvarēt.

Pievienojieties Timetobehero kopienai un kļūsiet par viena no klanu pārstāvi, lai palīdzētu atdzīvināt pasauli, kas ir pasaules pasauli, kakla kaklarota. Uzdevums nav viegls, bet tikai tā, lai tās iedzīvotājiem būtu cerība uz laimi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more