Grāmatzīmes

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Citi nosaukumi: Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Procesors: Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

RAM: 1 GB

Video karte: GeForce 6200/Radeon 9500 Pro

Disk Space: 6 GB

Tiger Woods PGA TOUR 12 - populārs sporta golfa simulators, persona, kuras nosaukums kļuva par vienu no lielākajiem Golfers mūsu laiku, ir kļuvis pēdējos gados, ļoti personifikācija sportu. Jāatzīmē, ka īpašnieki personālo datoru jau garlaicīgi šajā simulatorā, jo uzņēmums ir attīstītājs produktu šajā sērijā konsoļu platformām četriem gadiem. Tiger Woods PGA Tour Golf liels atkal atgriezās pie datora platformas.

Divi vienā

Sākumā, virspusējas pārbaudes Tiger Woods '12 bija brainchild noteiktā vidējā, apvienojot tautas tiešsaistes projektu ar tādu pašu nosaukumu, kas tika pievienota viena veida karjeras attīstību un singles spēlēm. Katrs no spēles disku Tiger Woods PGA Tour 12 pircējs automātiski saņems sešu mēnešu abonements piedalīties multiplayer cīņas un pilnīga vienā režīmā, kas ietver vairākas spēles režīmi. Tiger Woods, spēle tās nosaukums atspoguļo buržuāzisko eliti un dārgs sporta. Nopietns ekonomiskais modelis, kurā ir divu veidu valūtu. Pirmais - spēļu dolāru nopelnītas vienu un multiplayer cīņām tikai milzīgs skalas. Viena no problēmām ir tā, ka, lai nopirktu kaut ko noderīgu tiešsaistes cīņas būs grūti viņiem, un viņi ir svars tikai atsevišķu turnīros. Lai palielinātu izredzes uzvarēt konkursā multiplayer jums ir nepieciešams citas valūtas vienības, īpašas brilles, ka jūs varat nopelnīt spēlē tikai uz lieliem svētkiem, bet jūs varat diezgan viegli var iegādāties par reālu naudu. Šī valūta kļūs mainstream, lai ikviens varētu konkurēt uz vienlīdzīgiem pamatiem ar visām menstruācija multiplayer serveru un tiešsaistes turnīros. Kad jūs pirmo reizi apmeklējat premium veikala spēli, jūs apzināties, ka pat virtuālā veidā ar sportu, nav lēti.

Spēle

Birojs spēlētājs Tiger Woods 12, un konkrētāk tās ietekme ir sadalīta divās sistēmās. Pirmā sistēma pārspēj Tiger Woods PGA Tour, trehklikovy sparā. To īstenošana tiek veikta jau kļuvis klasisks veids, kur mums būs noķert slīdni atzīmi darbojas ap pusē ekrānam. Pārvarēs divas reizes, vispirms mēs izvēlamies trieciena spēku, precizitāti virzienā otrā izvēlēts pirms tam. Virtuālā golfa speciālistiem ir vēl viena iespēja, streiki, kad visas kontroles stick tiks nodota peli. Jūsu virtuālais protežē atkārtot visas darbības, lai peli uz augšu un uz leju kustības nozīmēs šūpoles un perforators, un pāreja uz būs atbildīgs par precizitāti ietekmes.

Full Zen

Tiger Woods, spēlējoties ar viņa vārdu, ir daudz ko darīt ar reālo spēlē golfu, izņemot DC, kad visuresošs mediju, auditorijas klātbūtni un spiediens ienaidnieks būs ar nosaukumu nopietns izaicinājums pat pieredzējušu spēlētāju. Bet šeit tas ir tikai nav jūsu katru shot jūs pavadīt vienatnē, kas koncentrēsies uz spēli nav tik procenti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more