Grāmatzīmes

Troņa karaļvalsts karā

Citi nosaukumi: Karaļvalstu troņa karš

Game Throne Kingdom at War: Kļūsti par diženu Kungu

Spēļu produktu tirgū šad un tad parādās jauni piedāvājumi. Pieredzējis spēlētājs var viegli atšķirt manekenu no interesantas izklaides, un augstais vērtējums, ko demonstrē spēle Kingdom at War, liecina, ka tajā ir visas tās īpašības, kuras novērtē stratēģijas cienītāji.

Pirmā lieta, kas īpaši iepriecina virtuālos karotājus, ir iespēja spēlēt datoros un mobilajās ierīcēs spēlē Throne Kingdom at War. Un tā kā pārlūkprogramma ir rotaļlieta, varat to ievadīt, izmantojot sociālo tīklu.

Valdnieka dzīve

Pirms jums ir klasisks vairāku spēlētāju stratēģijas piemērs ar fantāzijas elementiem. Ir ienaidnieki un draugi, kā arī valstība, kas ir jāattīsta un jāaizstāv. Viss sākas ar mazumiņu, bet pamazām jums nodotajām zemēm jāveidojas par spēcīgu valsti ar spēcīgu armiju un ilgtspējīgu ekonomiku. Apkārt ir daudz ienaidnieku, un tāpēc uzbrukumi no viņu puses būs bieži. Šim nolūkam es pastāvu draugi, pareizāk sakot, draudzīgas tautas, ar kurām jāveido alianses. Kopā ir vieglāk un uzticamāk atvairīt to cilvēku uzbrukumus, kuri nepiekrīt jūsu uzskatiem par labām kaimiņattiecībām.

Sastāv no lielas domubiedru grupas, jūs arī izpētīsiet zemi, cīnīsies ar briesmoņiem. Spēlēt spēli Throne Kingdom at War, komunicēt ar reāliem cilvēkiem ir ne tikai interesantāk, bet arī noderīgāk. Jums tiek garantēts atbalsts un palīdzība resursu un militārās palīdzības veidā. Jautājiet viņiem padomu, taču neaizmirstiet, ka viņi gaida līdzīgus atriebības gājienus no jums.

Gudri, mēs drosmīgi cīnāmies

Jūs atrodaties krāsainā viduslaiku pasaulē, kur nav modernu tehnoloģiju, bet ir maģija un asi asmeņi. Kļūsti par daļu no šīs realitātes palīdzēs Throne Kingdom at War reģistrēties, kas neprasa sarežģītas manipulācijas. Kādi vēl patīkami pārsteigumi ir:

 • Lieliska tilpuma grafika
 • Valodu izvēle
 • Spēles process bez papildus pirkumiem
 • Liels skaits uzdevumu
 • Spēja aprīkot savu varoni pēc saviem ieskatiem
 • Pievienojieties un izveidojiet savus pasūtījumus
 • Atlasiet cīnītāja klasi

Pa klasēm, paskatīsimies, kas ir pārstāvēts:

 • Bight Knights
 • Iezīmētās bultiņas
 • Skaļruņi
 • Izmeklētāji
 • Kraukšanas karaspēks
 • Kavalērija 1000 20

Throne Kingdom at War personāla daļa, lai sekotu progresam. Tas nozīmē, ka papildus militārajām kampaņām jums būs pastāvīgi kaut kas jāveido un jāuzlabo. Tā kā zināms, ka apdzīvotā vieta bija dzīvotspējīga, iedzīvotājiem nepieciešamas mājas, krodziņi, veikali. Karavīriem vajadzīgas kazarmas un poligoni. Un pilsētai bija vajadzīgas noliktavas, kaltuves, kokzāģētavas, raktuves. Iegūstot ogles, koksni, akmeni un citus derīgos izrakteņus, neaizmirstiet, ka, jo augstāks ir raktuvju līmenis, jo vairāk vērtīgu izejvielu tās atnesīs. Tas pats attiecas uz citiem uzņēmumiem, tie iegūst izejmateriālu vai ražo preces.

Visas

V spēļu darbnīcas ir savstarpēji saistītas, tāpēc mēģiniet pievērst uzmanību visām nozarēm savlaicīgi un vienveidīgi. Ja māju būs maz vai tās neatbilst pilsoņu dzīves līmenim, nebūs kam strādāt, un tas ietekmēs pārtikas, apģērba un ieroču trūkumu. Neaizmirstiet sūknēt un karavīrus, nosūtot viņus uz uzdevumiem. Uzdevumu izvēle ir lieliska, un jūs varat izvēlēties jebkuru, izpētot nosacījumus un atlīdzības lielumu. Izvēlieties tos, kas atbilst jūsu varoņa izlīdzinājuma līmenim, lai viņa spēka pietiktu kampaņai un cīņai ar ienaidnieku.

The Game of Throne Kingdoms War tiek pastāvīgi uzlabots, parādās jauni papildinājumi, tāpēc jums nebūs garlaicīgi. Pievienojoties spēlētājiem, jūs kļūsiet par daļu no viņu ciešās ģimenes un drīz pēc neliela treniņa saņemsiet savu pirmo uzdevumu.

Izpētiet zinātni pareizajā veidā, izpētiet vienmēr

Akadēmija ir viena no galvenajām ēkām jūsu valstībā. Tiklīdz jūs to izveidojat, nekavējoties sāciet izpēti. Sākumā tie maksā maz, un to atklāšana neaizņem daudz laika. Bet jo vairāk pēta, jo dārgākas ir jaunās tehnoloģijas, bet arī bonusi no tām ir lielāki. Kategorijas: Ekonomiskā (ietekmē iegūto resursu apjomu un visu, kas ar tiem saistīts); Militāri (pievienojiet uzbrukumu/aizsardzību uzbrukuma/aizsardzības laikā; prēmijas karotājiem un viss, kas saistīts ar jūsu armiju); Intelekts (uzlabo izlūkošanas spējas; uzlabo ātrumu, iespēju un datu apjomu, ko varat savākt no ienaidnieka); Apmācība (uzlabo karavīru apmācības ātrumu un izmaksas dažādās kategorijās); Agresori (atbloķējiet piekļuvi unikāliem monstriem, kas uzbrūk kontinentam; jūs varat tos iznīcināt un iegūt balvas; jo augstāks līmenis un Ir arī atsevišķas tehnoloģijas dažāda veida dažāda līmeņa karavīriem.

Dominiona drupas: kā tikt garām un ko darīt?

Lai iekļūtu drupās, paceliet savu pili līdz 10. vai augstākam līmenim. Aiz drupām atrodas senās Dominion impērijas drupas, kuras jums būs jāizpēta un jāatrod tur neizsakāmi dārgumi. Vispirms dodieties uz bāzes nometni - atveriet Ekspedīcijas štābu, tas atrodas netālu no ostas jūsu galvaspilsētā. Nonākuši bāzes nometnē, sagatavojiet piedzīvojumu meklētājus, viņi dosies ekspedīcijā un izpētīs kādreiz lielās impērijas ielas, meklējot dārgumus, kā arī cīnīsies ar briesmoņiem. Bāzes nometnē ir trīs ēkas:

 • Piedzīvojumu meklētāja krogs — vieta, kur izsūknēt un mainīt savu izskatu
 • Veikals Dominion - šeit jūs varat iegādāties dažādas noderīgas preces
 • Dominiona darbnīca ir vieta, kur varat izveidot priekšmetus savam piedzīvojumu meklētājam (piešķir veiktspējas bonusu)

Savu klejojumu laikā piedzīvojumu meklētājs savā ceļā sastapsies ar briesmoņiem – agresoriem un renegātiem. Uzveic viņus un saņemiet vērtīgas balvas. Un, ja viņi jūs garlaikoja, jūs jau varat satikt alfa agresoru. Viņš ir pieredzējušāks un rūdītāks cīnītājs, kuru nav tik viegli uzvarēt. Savāc savu gribu un spēku dūrē un dodies pēc dārgumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more