Grāmatzīmes

Tronis Karaliste kara laikā

Citi nosaukumi: Karaļvalstu kara tronis

Game tronis Karaliste kara laikā: Kļūsti par Lielo Kungu.

. Spēļu produktu tirgū katru gadu parādās jauni piedāvājumi. Pieredzējis spēlētājs var viegli atšķirt manekenu no interesantas jautrības, un augstais vērtējums, ko pierāda spēle „Karaļvalsts karā”, norāda, ka tajā ir visas tās īpašības, kuras novērtē stratēģiju mīlētāji.

Pirmā lieta, kas īpaši patīk virtuālie karotāji, ir spēja spēlēt datoros un mobilajās ierīcēs Throne Kingdom at War. Un tā kā pārlūkprogramma ir rotaļlieta, to var ievadīt, izmantojot sociālo tīklu.

Valdnieka dzīve.

Pirms jūs klasisks piemērs multiplayer stratēģiju ar fantāzijas elementiem. Ir ienaidnieki un draugi, kā arī valstība, kas jāattīsta un jāaizstāv. Tas viss sākas mazs, bet pakāpeniski jums nodotajām zemēm jākļūst par spēcīgu valsti ar spēcīgu armiju un ilgtspējīgu ekonomiku. Apkārtnē ir daudz ienaidnieku, tāpēc uzbrukumi no viņu puses būs bieži sastopami. Šajā nolūkā es esmu draugi vai drīzāk draudzīgas valstis, ar kurām jārada alianses. Kopā ir vieglāk un uzticamāk novērst uzbrukumus tiem, kas nepiekrīt jūsu viedoklim par labām kaimiņattiecībām.

Sastāv no daudziem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, jūs arī izpētīsiet zemi, cīnīsieties ar monstriem. Spēles tronis Karaliste kara laikā, sazinoties ar reāliem cilvēkiem, ir ne tikai interesantāka, bet arī noderīgāka. Jums tiek garantēts atbalsts un palīdzība resursu un militārās palīdzības veidā. Jautājiet viņiem padomu, bet neaizmirstiet, ka viņi gaida līdzīgus pretpasākumus no jums.

Gudri, mēs cīnāmies drosmīgi.

Jūs atrodaties krāsains viduslaiku pasaulē, kur nav modernu tehnoloģiju, bet ir burvju un asu asmeņi. Kļūstiet par daļu no šīs realitātes, palīdzot Tronijas Karalistei kara laikā, kas neprasa sarežģītas manipulācijas.

Kas vēl patīkami pārsteigumi ir:

 • Great Volumetric Graphics
 • Valodu izvēle
 • Spēļu process bez papildu pirkumiem
 • A liels skaits quests
 • Par spējām aprīkot savu varoni pēc saviem ieskatiem
 • Izveidojiet un izveidojiet savus pasūtījumus
 • Izvēlieties cīnītāja klasi

Pēc klases, redzēsim, kas ir pārstāvēts:

 • Bight Knights
 • Schelled bultiņas
 • Speakers
 • Prospectors
 • Crowing troops
 • Kavalērija 1000 20

Staff daļa no iPlayer Throne Kingdom pie kara, lai to varētu sekot līdzi progresam. Tas nozīmē, ka papildus militārajām kampaņām jums būs nepieciešams pastāvīgi veidot un uzlabot kaut ko.

Tā kā ir zināms, ka norēķins ir dzīvotspējīgs, iedzīvotājiem ir nepieciešamas mājas, krodziņi, veikali. Karavīriem ir nepieciešama kazarmu un apmācību vieta. Un pilsētai bija nepieciešamas noliktavas, kalumi, kokzāģētavas, raktuves. Akmeņogļu, koksnes, akmens un citu minerālu ieguve, neaizmirstiet, ka augstāks ir raktuvju līmenis, jo dārgākas izejvielas tās rada. Tas pats attiecas uz citiem uzņēmumiem, tie iegūst izejmateriālus vai ražo preces.

V spēļu darbnīcas ir savstarpēji saistītas, un tāpēc cenšas savlaicīgi un vienoti pievērst uzmanību visām nozarēm. Ja ir maz māju vai tie neatbilst iedzīvotāju dzīves līmenim, tad neviens nevarēs strādāt, un tas ietekmēs pārtikas, apģērbu un ieroču trūkumu. Neaizmirstiet sūkni un karavīrus, nosūtot tos uzdevumiem. Viesnīcu izvēle ir lieliska, un jūs varat izvēlēties jebkuru, izpētot atalgojuma nosacījumus un lielumu. Izvēlieties tos, kas atbilst jūsu varoņa izlīdzināšanas līmenim, lai viņa spēks būtu pietiekams kampaņai un cīņai ar ienaidnieku.

Throne Kingdoms Game pastāvīgi tiek uzlabota, parādās jauni papildinājumi, tāpēc jums nebūs garlaicīgi. Pievienojoties spēlētājiem, jūs kļūsiet par daļu no viņu tuvās saimes, un drīz vien saņemsiet pirmo uzdevumu pēc nelielas apmācības.

 

Tronis Karaliste kara laikā - patiesas viduslaiku cīņas!