Grāmatzīmes

Trešais laikmets: Total War

Citi nosaukumi:

Third Age Total War Gredzenu pavēlnieks reāllaika stratēģijas spēle personālajam datoram. Grafika ir laba, ja datoram ir pietiekama veiktspēja. Balss spēle ir nevainojama, un mūzika spēlē Gredzenu pavēlnieka visuma atmosfēru.

Spēles notikumi aizvedīs jūs uz Trešo laikmetu, uz Viduszemes teritoriju, kur izstrādātāji ir atjaunojuši vairāk nekā 100 apmetnes. Papildus apmetnēm visas slavenās vietas, kas aprakstītas darbos un filmās, kuru pamatā ir Dž. Tolkīns.

Visas Trešā laikmeta frakcijas ir pieejamas spēlēšanai:

 • Gondor
 • Rohan
 • Augstie un meža elfi
 • Rūķi
 • Eriador
 • Dale
 • Isengard
 • Mordor
 • Run
 • Harad
 • Miglaino kalnu orki

Katrai no frakcijām ir sava morāle, trūkumi un priekšrocības. Tā kā frakciju ir diezgan daudz, izvēli izdarīt nebūs viegli, taču, ja esat iepazinies ar Tolkīna darbu maģisko pasauli, varat viegli tikt galā ar šo uzdevumu.

Pēc tam, kad būsit atlasījis frakciju, jums būs īsa apmācība, un pēc tam varēsit sākt spēlēt Third Age Total War.

Starp spēles režīmiem ir pieejamas gan atsevišķas cīņas, gan kampaņas pāreja.

Tāpat kā lielākajai daļai mūsdienu spēļu, ir arī vairāku spēlētāju režīms. Jūs varat cīnīties tiešsaistē ar draugiem vai nejauši izvēlētiem pretiniekiem.

Kaujas laukā ir divu dažādu veidu armijas. Ļoti liela armija, kas spēj sagraut ienaidnieka skaitu. Vai mazas, bet labi apmācītas un bruņotas vienības. Katrai no iespējām ir savas priekšrocības, jūs izlemjat, kas jūsu cīņas stilam atbilst vairāk.

Trešais laikmets un jo īpaši tā beigas, lielu cīņu un lielu cīņu laiks. Vienkārši nebūs. Jūs varat uzvarēt, tikai paredzot visas ienaidnieka darbības. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat pret īstu pretinieku vai AI, sagatavojieties cīņai līdz nāvei. AI līmenis spēlē ir diezgan augsts, tāpēc uzvarēt viņu nebūs vieglāk kā cilvēku.

Izstrādātāji lielu uzmanību pievērsa vizuālajam noformējumam. Atkarībā no izvēlētās frakcijas jūsu apdzīvoto vietu ēkām un iedzīvotāju apģērbam būs savs unikāls stils. Turklāt tiek mainīta balss spēle un muzikālais pavadījums.

Šī uzmanība detaļām ļauj spēlei pilnībā iemūžināt katras rases un kultūras atmosfēru neatkarīgi no tā, ar ko izvēlaties spēlēt.

100 000 darbu Visums, ko veidojis Dž. Tolkīns ir ļoti daudzveidīgs, tajā ir viss, sākot no ūdens pļavām un beidzot ar drūmiem cietumiem. Spēlēšana starp tik dažādām vietām un kultūrām nevar būt garlaicīga.

Bet neuztver spēli viegli, jūs atradīsit daudzas cīņas, kuru laikā jūs nevarat izvairīties no upuriem.

Attīri Viduszemi no tumsas vai otrādi, ienes haosu visās zemēs, kuras tev izdodas iekarot ar armijas spēku. Fināls ir atkarīgs tikai no jūsu izvēles un spējas vadīt karaspēku.

Third Age Total War lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Spēle tiek pārdota Steam portālā vai, lai to iegādātos, apmeklējiet izstrādātāju vietni.

Instalējiet spēli tūlīt un iegremdējieties pasakainā fantāzijas pasaulē! Atpūtieties no realitātes starp saviem iecienītākajiem varoņiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more