Grāmatzīmes

Zaglis

Citi nosaukumi: Zaglis

Game Thief ir multi-platform datorspēle, kas tika izveidota žanrā Maskēšanās darbību. Tipa spēle notiek pirmajā personai. Šī daļa tiks uzskatīts, ir ceturtais virknē projektu visā šajā Visumā. Attīstītājs ir kompānija Eidos Montreal. Jāatzīmē, ka šis projekts tika oficiāli paziņoja atpakaļ 2009, lai gan dzimusi tikai nesen.

Lai sāktu spēli, tikai lejupielādēt Thief, un pēc tam instalēt datorā. Gabals ir stāsts par profesionālu zaglis Garrett, kurš nodarbojas ar palīdzības un maki lādes bagāts pasaules. Galvenā ideja visā spēlē ir slepenas misijas, kas dodas cauri visām iepriekš noteiktajām prasmēm. Ja paskatās zaglis video, mēs varam redzēt, ka vardarbība tiek uzskatīta par galēju pasākumu ietekmi.

Laikā spēle galvenais varonis ir pastāvīgi aicināts izdarīt izvēli. Katrā līmenī, Garrett ir jāizvēlas starp iespējamos veidus un pieejas. Arī visās versijās, ne tikai zaglis pc, varonis var izmantot funkcijas pasaulē. Vēl viens papildinājums ir spēja, lai aplaupītu rakstzīmes. Bet, ja kāds varētu paziņojums zagli, viņš ir nopietni apdraudēta. Kā tas nākas, no visiem "nepatīkamu" situācijās, atkal izlemt, būtu spēlētājs pats.

Jāatzīmē, ka mākslīgā intelekta datoru rakstzīmes zina dizaina visos līmeņos. Saistībā ar šo zaglis būs diezgan grūti, jo algoritmi dators uzvedība atšķiras no līmenī, lai līmenī.

Spēle ir iespaidīgs darbība, kurā varonis būs nepieciešams pastāvīgi brist dažādās aizslēgtas durvis vai logus. Tā Garrett profesionālu slepkavu, viņš, protams, ir virkne krekinga. Visā spēlē, viņš nozagt lietas un dažādas vērtības kabatām, stumbriem un durvis aizvērtas dažādi bagāti cilvēki.

Sistēmas prasības Thief ir vidēji, un nav nepieciešams, lai uzlabotu savu spēļu ierīci ar jaunāko konfigurāciju. Viens no galvenajiem ieroču zaglis ir sīpoli, kas raksturs būs rīcībā dažādu bultas, piemēram, uguns, ūdens vai cīņām. Turklāt zaglis ir pat arsenālu un trokšņa bultiņām. Tik daudz dažādu ieroču esamība nodrošina dažādus veidus, kā caur līmeņos, izmantojot novirzīšanas taktiku.

Jāpiebilst, ka tas ir iespējams lejupielādēt Thief uz Android, kas arī ir milzīgs plus spēle. Visas darbības notiek iedomu pasaulē Viktorijas laikmetā, ir tiešā ietekmē steampunk kultūru. Sākt spēli rāda, ka galvenais varonis bija klāt viņa dzimtajā pilsētā uz ilgu laiku, un tagad viņa dzimtenē valdīja tirāns. Lai jautājumiem sliktāk, briesmīga nelaime. Tas viss, oddly pietiekami, galvenais varonis dodas uz "izspiest" savu labumu. Jaunais nepārtraukti turpinās spēlētājiem par to pirkstiem un neļaut aiziet līdz pašām beigām.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more