Grāmatzīmes

Savvaļas astoņi

Citi nosaukumi: Wild Yate

Wild Eight spēle: mēģiniet izdzīvot.

Ja jūs domājat, ka jums ir problēmas, tad jūs nekad neesat iekrituši lidmašīnā Alaska mežu vidū. Wild Eight spēle ir tulkota kā "Wild Eight". Tas ir, cik daudz cilvēku pārdzīvoja lidmašīnas avāriju, un vispārējo netaisnību augstums būtu jāmirst citu iemeslu dēļ, kas vairs nav zemē. Tas stāsta par cilvēkiem, kas turpina cīnīties par savu dzīvi.

astoņu punktu izdzīvošanas simulatora izstrādātājs un izdevējs HypeTrain Digital. Daži spēlētāji jau ir spējuši spēlēt The Wild Eight spēli 2016. gada pavasarī, kad tas tika publicēts bez sadarbības režīma, bet tikai ar mērķi parādīt galvenās spēles iezīmes un grafiku. Darbs pie rotaļlietas turpinās, un autori visu laiku veicina pašu rakstzīmju jaunās iezīmes, atrašanās vietas un parametrus. Ideja saņēma pozitīvu atbildi no žanra fani, kuri jau bija to pārbaudījuši.

Kas noticis?

Ir neiespējami iedomāties, kā cilvēki jūtas kritiena plaknē, realizējot liktenis. Un tikpat grūti ir saprast brīdi, kad viņi saprot, ka viņi brīnumaini palika neskarti. Bet prieks iet ātri, kad redzat tikai sniegu klātu mežu, dzirdot vilki. No šī brīža sākas jauns posms cilvēka cīņā par pastāvēšanu. Lai palīdzētu pārdzīvojušajai grupai atgriezties mājās, jums ir nepieciešams lejupielādēt The Wild Eight, un tās sastāvā sāk darboties atbilstoši apstākļiem.

 • Izpētīt teritoriju
 • Piedāvājiet māju
 • Izņem pārtiku
 • Rūpējieties par katru citu
 • Sociālie konflikti
 • Drive off predators
 • Izpildiet quests

Ir skaidrs, ka viss ir uz nerviem, un periodiski pastāv iekšēji konflikti. Mēs nevaram ļaut viņiem uzliesmot, jo nesaskaņas tikai pasliktinās situāciju. Darīt visu, lai izdzēstu konfliktu, atrastu izeju no bīstamas situācijas.

Jums ir jāizpēta teritorija un jāveic daudz atklājumu. Piemēram, tiks atklāta slepena laboratorija, un mums ir jānoskaidro, kas tajā notiek. Starp jūsu atradumiem būs pamesti bunkuri un neparasti priekšmeti, kas arī rada daudzus jautājumus. Jums sekos briesmīgi noslēpumi, savvaļas zvēri un mistiskas radības, kas ļoti sarežģī glābšanas uzdevumu. Turpinot spēlēt „Wild Eight”, jums jārūpējas par daudzām lietām, un tāpēc komandas gars ir ļoti svarīgs. Jūs varēsiet spēlēt vienā uzņēmumā, bet, visticamāk, izdzīvosiet, izvēloties spēles versiju.

Attīstīt prasmes.

Jebkura nopietna spēle ietver objektu un rakstzīmju izveidi. iPlayer Šajā ziņā Wild Eight nav arī izņēmums. Sākotnēji jūsu cilvēki ir vāji, bet jums ir jāmēģina ātri uzlabot mednieku, galdnieku, sekotāju un citu īpašību īpašības. Katram grupas loceklim ir dzīves pakāpe, lai jūs varētu redzēt, cik labi viņš jūtas. Jebkurā brīdī tas var sākt samazināties, jo jūs varat nomirt dažādu iemeslu dēļ:

 • Izmantojot hunger
 • Holod
 • Infections
 • V baro vilku

Izveidojiet patversmes, kurās pēc ceļa varat atpūsties. Pārliecinieties, ka naktī ir malkas krājums. Ja jums nav uguns, tu esi neaizsargāts nakts plēsoņu priekšā, un jums ir arī jāēd ēdieni neapstrādāti. Tas novedīs pie kuņģa slimībām, un bez nāves mirst no saindēšanās ar pārtiku. Tomēr aptieku ar nepieciešamajām zālēm joprojām var noteikt. Bet, pat pēc miršanas, ir cerība pieaugt, ja jūsu draugiem ir defibrilators, ko nav viegli atrast.

Jums ir jāapgūst jaunas prasmes, un, ja nezināt, kā vadīt automašīnu, jums tas būs jāapgūst par kopējo labumu. Atcerieties, ka katra darbība var būt izšķiroša.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more