Grāmatzīmes

West

Citi nosaukumi: Wild West

Wild West online - aizraujoša spēle, kas ņem mūs kolonizācijas Ziemeļamerikā. Šī ir lieliska pārlūkprogramma dzīves simulācija kovboju. Tiešsaistes spēle West ir absolūti pelnījis titulu "Labākais pārlūka spēle 2011".

Pievienoties spēlē West ir ļoti vienkārša un neprasa daudz pūļu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Pievienoties Wild West. Tad jums ir nepieciešams izvēlēties spēlētāja vārdu, paroli un savu e-pasta adresi. Kopējais uzņemšana ar spēli Wild West tevi ne vairāk kā vienu vai divas minūtes. Rietumos tiešsaistes spēli ir apmēram ducis serveriem. Tie atšķiras tikai dalībnieku skaita. Tas var droši izvēlēties jebkuru no tiem un sākt spēlēt spēli online rietumos. Lieliska spēle, Wild West reģistrācija, kas ļaus nobaudīt visvairāk aizraujošu ēru Amerikas vēsturē.

Ko Wild West nav nepieciešams būt īpaši jaudīgu datoru vai ātrgaitas pieslēgumu. Vēl spēlē daudz vizuālo tēlu, ko var lejupielādēt uz ilgu laiku, ja jums ir lēns interneta pieslēgums.

Wild West online spēle, kurā jums ir izveidojis lielisku sistēmu, veicot duelī, kas prasa, lai jūs ne tikai kompetenta sadalījums savas prasmes, bet arī precizitāte un atbildes. Duels pilnībā ļauj garšu Wild West. Spēle var mainīties, ja Jūs lietojat dažādus uzdevumus salonā. Darot to, jūs iegūsiet pieredzi un atlīdzību, kas ir nepieciešami, lai mācītos jaunas prasmes.

Meet pazīstama kā "kleita, lai gūtu panākumus" tiešsaistes spēli Wild West Jūsu uzmanībai apmēram duci dažādu apģērbu priekšmetus un ieročus, veiksmīgi apvienojot divas, jūs varat izveidot ļoti spēcīgu raksturu.

Wild West tiešsaistes spēli, lai sasniegtu līmeni, 10 attīstība paver četrus iespējamos rezultātus, kas atbilst gada četru veidu rakstzīmes. Jums vajadzētu izvēlēties ļoti uzmanīgi, jo, lai mainītu savu prātu vairs nav iespējams.

Adventurer - liels stils tiem, kuri nevar mierīgi nosēdēt, kurš vienmēr ir gatavs piedzīvojumu un viegli sākt jaunu ceļu, un to var viegli novērtēta jaunu darbu. Un kurš sāka spēlēt spēles tiešsaistē Wild West, lai pelnījuši godu jautrības un ļauns puisis.

Duelist - veida attīstības tiem, kam patīk cīņassparu un entuziasmu, kas nāk pēc labas tracis. Šis veids būs interesanta tiem, kuri nolēma spēlēt spēli online Wild West, jo viņš mīl, lai šautu.

Darbaholiķis - izvēle klusums, pacientu spēlētāji, kas ir vairāk piemēroti godīgu darbu un nav putekļains ceļš, riska duels un militāro urbt. Labs stils miermīlīgiem spēlētājiem, kas spēlē par Wild West ir ne tikai mūžīgs kaujas un šaušanas, tas ir smags darbs.

Soldier - ceturtais veids attīstības reālā karavīri, kas ir gatavi kalpot un spēj rīkoties ar dažāda veida ieročiem.

Nākamais solis būs attīstība izvēles vienā no četrām iespējamām profesijas: pavārs, burvis, kalēja un jājamzirgs. Katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Lūk, arī tas ir svarīgi ne kļūdīties, jo diemžēl Wild West - skarba vieta un mainīt profesiju, vairs nebūs iespējams.

Travel - svarīga daļa no spēles, jūs varat pārvietoties starp dažādām pilsētām Wild West. Katrā pilsētā ir apmēram duci dažādu ēku, kur jūs varat iegūt darbu, darīt darbu, atsvaidzināt un atpūsties munīciju. Visbiežāk interesanti ēka ir neapšaubāmi baznīca, jo spēles noteikumi stipri aizliegts runāt par to, kas notiek šajā ēkā. Uzziniet vairāk par to var tikai sev apmeklējot dievkalpojumu.

Jūs varat arī apmesties kādā no pilsētām un palīdzēt viņam attīstīties, uzsākt un piedalīties ēku būvniecībā, forts, lai aizsargātu pilsētu no uzbrukumiem un kļūst par dzīvo leģendu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more