Grāmatzīmes

War Z

Citi nosaukumi: War Z, Z karš, kara W

Game W ar Z joprojām tumšs zirgs, un tas būtībā viss, kas līdz šim tika teikts oficiālajā spēles forumā. Neskatoties uz visiem paziņojumiem, daudzi ļoti skeptiski karš Z ir bezmaksas spēle, zināms studija, kas precīzi paziņoja spēli pie popularitāti modes pīķa par spēli ar ļoti līdzīgu nosaukumu diena Z. Bet, kā izrādījās, izņemot līdzīgu nosaukumu, staigāšana miris bez emisijas samazināšanas cīņa par izdzīvošanu, spēle Zombimaniya ir vairākas īpatnības, dienā Z.

Pirms spēles W ar Z, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Jūs varat reģistrēties spēlē W ar Z ir bezmaksas, tas nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties opciju "Reģistrēties"

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlieties "Reģistrēties" un karš Z reģistrācija ir beigusies.

Karš Z online mest tevi milzīgu nežēlīgu pasaulē, piepildīta ar spēlētājiem un zombijiem. Bet karš Z Online nav sava identitāte, skaidru redzējumu par to, ko tā var piedāvāt kā žanrs, atbildīgo pieeju microtransactions vai pienācīgu norisi savas idejas. Piemēram, tiešsaistes spēles karš Z apgalvo, ka karte ir 100 km ², bet jūs regulāri parādās vienā un tajā pašā vietā, starp citu izdzīvojušo.

Milzīgs trūkums spēle W ar Z ir trūkums balss sakarus. Pat vairāk nekā konkurētspējīgu shooters, multiplayer spēles, izdzīvošanas veids War Z Online paļauties uz integrētu balss, un, lai atvieglotu geymleya interesantu, izlases pieredzi starp sejas svešiniekiem. Tas ir nozīmīgs sociāls instruments, kā viens, kas var mazināt spriedzi, kad jūs un vēl apgādnieka saskarties šķūnī uz pamestu pastu, mežā, uc

Dažas skaņas karš Z ir klāt tiešsaistē, bet tajā pašā laikā, tuvums tērzēšanas tekstu padara jūs pull roku peli, atstājot jūs neaizsargāti. Tas ir nepiedodams ka Hammerpoint War Z ir gatavs pārdot tiešsaistē šajā valstī. UI elements, kas parāda globālās lieta kā klana, un tuvums tekstā ir neērti ar The kara Z spēlēt.

Vēlos audio grēki War Z tiešsaistē, lai sabojāt spēli. Piemēram, kad vīruss aizskar zombijiem, bet viņu kājnieki, citas būtnes būs pilnīgi nedzirdama, kad pārvietojas. Vairumā gadījumu atskaņotāji War Z online skaļš soļi viņi neizskaidrojami klusuma rāpošana caur dubļiem, biezu zāli, pilsētu atvērtas telpas un ietvi, izņemot sprintā (un pat tad mūzika kluss).

Nav iespējams dzirdēt zombijiem vai spēlētāju kustības, karš Z ir bezmaksas spēli padara draudu atklāšanas frustratingly grūti un novērš jebkādu iespēju klausoties, piemēram, Counter-Strike.

Nav skaņas avoti War Z Online ir grūti dzirdēt draudošs kaujas baznīcas pulksteni, un hum gaisa kuģi, kas ir nepārtraukti pieaug šajā jomā. Šīs grūtības ar skaņu un fona troksnis jums būs ik pēc dažām minūtēm spēlē karš Z tiešsaistē, un nē, tie nevar noraidīt vai izslēgts. Kāpēc paļauties uz šādu viltojumu stimulāciju? Aiziet bojā draudi (at Hardcore režīmā) vai taimautu (normālā līmenī), un zaudējumu no jūsu rīku abās indukcijas ir dabisks bailes. Jebkurā gadījumā, iekļaušana šīs dīvainās sekas kara Z Online pilnībā nodod maz uzticību spēju spēli, lai skandāla jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more