Grāmatzīmes

Settlers Online - Settlers

Citi nosaukumi: Separatori, rīkotājiem, setlers, Settlers

TheSettlers online spēle ir turpinājums iekarot pasauli 1993 late militāri ekonomisko stratēģiju theSettlers (Settlers), kuru dēļ daudzi spēlētāji, ka laiks nav aizbērt naktī. Un tagad, pateicoties Ubisoft izstrādātājiem, mums ir dota iespēja izmēģināt pārlūkprogrammas versiju spēli pats. Bet pirms tam, pieņemsim redzēt, ko izstrādātāji ir izvirzījusi prasības spēlēt TheSettlers. Minimālās sistēmas prasības pieļauj pat spēlēt uz biroja datora konfigurāciju:

·                    Operētājsistēma Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    Intel Pentium III procesors 800 MHz

·                    RAM 256 Mb

·                    64 MB video karte

·                    Flash-playerposledney versija

· Interneta pieslēgums

·                    Vai

Kā mēs redzam sistēmas prasībām, nav nekas pārdabisks, lai mēs varam droši pieņemt, lai reģistrēt kontu. Pievienoties spēle TheSettlers neprasa jums nekādas īpašas iemaņas. Galvenajā lapā oficiālajā mājas lapā jums tiks piedāvāts standarta datu

·                     e-pasts

·                     parole un apstiprinājumu,

·                     nosaukums, ar kuru jūs zināt sistēmas Uplay

·                     dzimšanas datums

Tāpat ir nepieciešams, lai uzzinātu, un pieņemt lietotāju, lietotāja līgumu un privātuma politiku. Tālāk, noklikšķiniet uz lielo zilo pogu "Create Account" un TheSettlers online reģistrācija jums jau ir. Starp citu, ja jums jau ir pieteicies Uplay, tad reģistrācijas TheSettlers jums nav: vienkārši ievadiet spēli ar saviem datiem. Kā jūs jau varēja redzēt no apraksta prasībām, spēle tika izveidota flash, un būs pārlūkprogrammā, un jums nebūs lejupielādēt un instalēt datorā, papildu lietojumprogrammas.

Kad sākat spēlēt spēli TheSettlers tiešsaistē, jums tiks dota zemes gabalu, uzcēla rātsnamu, noteiktu daudzumu resursu un bezdarbniekus rīkotājiem. Un tā jums nav galā vienatnē, gudrs mākslīgais intelekts TheSettlersonline ātri nest līdz ātrumu. Viņš parādīs un pateiks, kas ir kas, un pēc viņa norādījumiem, jūs saņemsiet pieredzes punktus, un iet uz otro līmeni spēli.

Kopš spēles tiešsaistes TheSettlers pārstāvēto žanrā militāro un ekonomisko stratēģiju, pirmā lieta, jums ir, lai attīstītu ekonomiku. Galvenais ražošanas ķēde sastāv no trim posmiem: iegūt noderīgu resursi ir izgatavoti no tiem produktiem un izmantot to, ka mēs esam radījuši.

Ar ieguves rūpniecību TheSettlers ietver resursus, piemēram:

·                     tree

·                     Rūdas

·                     ūdens

·                     gaļa

·                     zivis

·                     putns

Pārstrādes produktus:

·                     milti

·                     Tērauda

·                     dzelzs

·                     gold

·                     desa

Un kā gala produktu, ir šādi:

·                     Ierocis

·                     bruņas un citas ierīces, kas paredzētas, lai atvieglotu dzīvi rīkotājiem

Jāatzīmē, ka, lai spēlētu spēles tiešsaistē TheSettlers jums ir jādomā ar katru soli iepriekš, aprēķināt, kādi resursi jums būs nepieciešams rīt uz jūsu jautājumiem nav badoties, un viņi visi strādāja. Kopumā viss ir vienkārši: lai būtu izejvielas - tās rezerves ir nepārtraukti jāpapildina, un pats ar ražošanas nozari: tur būs, lai aprēķinātu optimālo apjomu, nepieciešamo līdzekļu ražošanai. Augstāks līmenis, jums būs spēlē, jo vairāk ēkas jums būs pieejami.

Neaizmirstiet, ka, ja jūs spēlēt spēli online TheSettlers, izņemot miermīlīgām saimnieciskās darbības, jums būs izstrādāt un militāro drošsirdība. Galu galā, ja jums ir iekarot jaunas zemes paplašināšanai apmetnes, vai lai aizsargātu savus īpašumus bez karavīri nevar darīt. Sākumā tiešsaistes spēli TheSettlers ļauj pieņemt darbā tikai divu veidu karavīriem: loka un darbiniekiem. Laika gaitā saraksts ar pieejamo karavīru palielinājās līdz deviņiem. Katrs karavīrs ir labākais, ko izmanto par vispiemērotāko pozīciju par viņu, jo, kā karaspēks būs atkarīgs ievietots jūsu armijas uzvaru. Cīņas spēlē ir bez jūsu tiešas iesaistīšanās, un ar progresu cīņā varat izlasīt šajā ziņojumā. Karaspēks kaujas laikā pēc kārtas, tāpēc, lai izvairītos no zaudējumiem, nevar būt jebkura no pusēm. Šajā spēlē jūs varat pievienoties ģildei, vai izveidot savu un uzaicināt savus draugus spēlēt kopā galu galā labāk.

Kad esat theSettlers spēlē, jums ir pārvērst savu galvu un domāšanas attīstības stratēģiju, piešķirt līdzekļus, analizēt taktiku uzbrukuma un aizsardzības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more