Grāmatzīmes

Secret World

Citi nosaukumi: Secret World

Secret World spēle, kas ir pārliecināts, lai piesaistītu uzmanību tiem, kas ir ļoti patīk mistika. Varbūt daži jau sen vēlējās mūsu reālajā pasaulē, kā spēlē The Secret World Online mistisks radības pastāvēja.

TSW spēle ir pilna ar slepenu mistisku mīts, pilna maģijas.

Secret World reģistrācija bija mazliet neparasta. Būs nepieciešams veikt dažus papildu pasākumus, pirms jums izveidot savu kontu. Un tā, jums būs nepieciešams:

1. Ieeja uz spēli.

2. Preses beigās mājas lapas saiti izvēlnes « Kopienas » .

3. Tad noklikšķiniet uz « spēle » .

4. Labajā pusē lapas jums būs logs ar reģistrācijas veidlapā. Aizpildīt visas vienības tajā.

5. Ievadiet savu vārdu, un pēc tam e-pasta adresi.

6. Tālāk, noklikšķiniet uz pogas « Subscribe ». Kad nospiežat šo pogu, tas automātiski piekrīt politiku vietā. Šie noteikumi ir izklāstīti uz vietas.

Play The Secret World, jūs varat, ja jums ir skaitļošanas jaudu ne mazāk kā aprakstīts tālāk:

DVD-ROM - 8X

OS - Windows XP vai Vista, un Windows 7

Video karte - nVidia 8800 sērijas 512 VRAM

Procesors - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo

DirektX - Direct X 9. 0C

Memory - 2 līdz 3 GB

Cieto disku - 30 GB.

In The Secret World jums būs spēlēt sekojošas frakcijas:

1. Templiešu. Viņi pieder pie kategorijas labā: viņi mēdz garīgo attīstību, kurā tie izpaužas kā cīnītājiem pret ļaunumu. To spēks slēpjas to reālā ticību labestību un taisnīgumu. Templiešu cēlies kopš dibināšanas Babylon, un tagad tie ir zināmi visiem Londonā. Daži no savas darbības izraisīja lielu pārsteigumu daudziem, jo ​​šie puiši ir tiešām izmisis.

2. Illuminati. Viņi ir pret Templiešu. Šī daļa ir vērienīgs un nežēlīgs. Jaudas viņi ir gatavi iet garu: šantāža, neslavas celšanu, un pat nodevība. Illuminati uzskata sevi lielākie ienaidnieki Templiešu. Septiņpadsmitajā gadsimtā, viņi atstāja Eiropu. Šodien viņi dzīvo pazemē Ņujorkā. Kad Templiešu rūpīgi izvēlēties savus darbiniekus, ilumināti ir gluži pretēja. Par tiem, svarīgi ir tas, ka viņu darbinieki dalīties ar saviem principiem.

3. Dragons - mērķis savas darbības vēl nav noteikts. Tie ir kaut kur vidusceļu starp Templiešu un Illuminati. Viņi seko mācības Sun Tzu, kas aprakstīts "Art of War". Viņu cieņa ir pacietība - bet arī viņi ir dažādas negatīvas īpašības. Tie atrodas Seulā.

Secret World online nenozīmē klātbūtni līmeņu un klases spēli.

Secret World - šī noslēpumainā pasaulē, kas beckons visapkārt. Ik tik neprātīgi vēlas zināt, kas stāv starp cilvēkiem un misticisms, tā ir taisnība, vai joprojām ir leģenda?

Varbūt, kad tu spēlē The Secret World, jūs redzēsiet kaut ko, un, pirms jūs atvērt durvis, lai citi neredz. Iegremdēt sevi šajā neizmērojams kosmosa noslēpumiem un mistērijām spēli Secret World tiešsaistē. Klusināt šo skaisto pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more