Grāmatzīmes

Mummy Online

Citi nosaukumi: Mummy Online

Game Mummy - bezmaksas multiplayer šāvēja ar RPG elementiem. Ielieciet projekts labi zināmo stāstu par filmu. Mūmija online piedāvājumi atgrieztos trīsdesmitajos gados no pagājušā gadsimta, un piedalīties dizzying piedzīvojumu. Spēle attīstītājs ir kompānija Bigpoint . Veidotāji ir izveidojuši savu tiešsaistes ierīci ar modernu dzinēja Vienotības, kas dod spēle pasaulē un dinamisku reālisms. Priekšrocība ir kvalitāte un būtiski skaņu. Ir nozīmīga loma skaistas grafikas. Pasākumi slaucīt pār jums patīk dzīvot. Jūs arī joprojām regulāri veikt dažādus PVE un PvP darbu un doties meklēt piedzīvojumu caur kazemātiem, drupas un oāzes. Visbiežāk interesanti lieta, kas notiek jomā dienvidu pieteka Nīlas, un sāka spēlēt Mūmija Online Jūs noteikti tur nokļūt!

Sākumā spēle, nepieciešams Mūmija Online reģistrāciju. Jums ir jāaizpilda veidlapa ar šīm jomām: lietotājvārdu, paroli, atkārtojiet paroli, e-pasta adresi, spēļu serveri, dzimšanas datums. Tāpat ir nepieciešams, atzīmējiet, tādējādi apliecinot atbilstību noteikumiem un vēlmi saņemt no administrācijas interesantus jaunumus.

Mēs paātrināt, lai lūdzu jums, ka māmiņa atdzīvojas tikai pārlūkprogrammā, un jums nav, lai lejupielādētu un instalētu neko. Sistēmas prasības ir pieticīgas, tāpēc jums nav jāuztraucas par konfigurāciju no jūsu datora. Come on! Grand episkā cīņa starp labo un ļauno Jūs gaida!

Sākot The Mūmija spēlē, jums ir, lai cīnītos par dārgumu uzvarēt milzīgu ienaidnieku nesaudzīgi iznīcināt māmiņām un monstriem, Senās Ēģiptes, kuri uzdrošinās stāvēt savā veidā. Jums lietot šaujamieroci, burvestības, maģija relikvijas un darīt visu iespējamo, lai sasniegtu šo mērķi. Tavs ceļš slēpjas izmantojot tādus bīstamām vietām, Amarna, Oasis Amunet, Tomb, bazārs un drupas Tabari. Ja jūs neesat uzmanīgi, tas ir iespējams, ka apsteigs jums un nāvi. Bet nāve var pārvarēt, ja jums ir gudrs, viltīgs, izmisuma un drosmīgs pētnieks!

Mūmija spēle piedāvā izvēlēties pusi, kam vēlaties cīnīties līdz nāvei. Pievienoties vai nu pārdrošs nakts zagļi laupītāji, vai upurēt savas dvēseles un dvēseles, viņa upuriem par augšāmcelšanos tumšajiem spēkiem senatnes cultists. Faktiski, laupītāji - zinātnieki, pētnieki un arheologi. Bet, kad jautājums ir, kurš saņems vēl pai dārgumu, jo, ja viņi sataneyut un gatavi darīt jebko, lai nodrošinātu bagātību. Cultists cenšas atdzīvināt Hashiku priesterieni, viņai palīdzēja, lai sasniegtu galveno mērķi - sagrābt varu pasaulē. Atkarībā no tā, pusē no iedomātā, gaidot vienu vai otru likteni. Pēc katras puses cerībām kā stiprās un vājās puses. Turklāt, izvēloties pusē, ir definēts ar kas pieder pie. Ļaujiet mums uzskaitīt visus iespējamos nodarbības. Par laupīšanu šo šāvēja, Kauslis un zinātnieks, un par Cultist - slepkava, trakgalvis un Priest.

Miers Mūmija Online piepildīta ar briesmīgajiem radījumiem. Un agrāk vai vēlāk tie parādīsies pirms jums. Tikties ar šiem briesmīgajiem radījumiem nekļūst nepatīkams pārsteigums, mēģiniet vienmēr jābūt gataviem!

Pievienojieties tagad, un tā vietā, kļūst garlaicīgi jūsu atpūtai, ienirt atmosfērā neaizmirstamu piedzīvojumu. Izvēlēties pareizo spēles stilu - vienatnē vai kopā ar draugiem - un parādīt sevi visā savā krāšņumā! Nav svarīgi, vai jūs izlaupīt kapenes vai valdīt pār tumšajiem spēkiem senatnē, spēle būs tikpat jautri! Edward Morgan ar viņa traks idejas, lai atdzīvinātu mumificēts paliek spēcīgu seno ēģiptiešu priesteriene aicina Jūs kopā! Tikko sākās spēle, jūs uzzināsiet sekas iebrukuma Amarna kapā. Pieņemsim, ka jums ir grūtības neapstājas! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more