Grāmatzīmes

Lost Titans

Citi nosaukumi:

Zaudēja Titans - Multi hit spēle. Ražotāji spēles sniedz jums iespēju palikt lomu Giant. Titans, kas haoss pasaulē - viens no dominējošā pazudušo Titans - Hyperion.

Jūs varat spēlēt Lost Titans, bet sākumā tas ir nepieciešams, lai apskatīt sistēmas prasībām:

• vidusmēra datora iestatījumus;

• savienojums ar internetu.

Spēļu zaudēja Titans vajag oficiālu oformenie spēlētāju uz vietas, izveidot savu kontu. Zaudēja Titans reģistrācija nav nepieciešams daudz laika, un prasa patiesu norādi identitātes spēlētāja

1. apmeklējiet oficiālo vietni spēlē zaudēja Titans;

2. izvēlieties sadaļu - Spēlē;

3. jo jums nav konta vēl - izvēlaties rindu - izveidot - izveidot kontu;

4. ievadiet vārdu (konta)

5. domā un pierakstīt savu paroli, kas sastāv no ne mazāk kā seši burtiem vai cipariem,

6. atkārtot agrāko ukaznogo paroli un neatkārtot paroli citos tīklos vai spēles - sava konta drošību,

7. ievadiet derīgu e-pasta adresi;

8. ievadiet kodu, kas ir rakstīts nākamajā rindā;

9. Ja jūs piekrītat lietošanas noteikumiem un politiku spēli - ērču;

10. pieskarieties - reģistrāciju.

Nākotnē, jūs vienkārši ievadiet vārdu, paroli un ukaznogo kodu. Tagad jūs varat sākt spēli. No sākuma, izvēlieties klasi, kurā ievadāt. In The Lost Titans var spēlēt vienā no trim kategorijām:

• karavīrs;

• Ranger;

• burvis.

Warrior - spēcīgs, kā tvertne, vai smagus bojājumus, hits vairākiem ienaidniekiem vienlaicīgi. Vienmēr veikt milzu zobenu, ko viņš viegli bruģēt ceļu uz to sabiedrotie.

Ranger - izveicīgs meistars ar modernu loku un bultām. Tajā pašā laikā, negatīva ietekme uz dažiem pozitīviem un citiem varoņiem.

Mage - spēcīgākais varonis, kurš izmanto tikai burvju. Vienmēr nēsājiet līdzi burvju nūjiņa, kas ražo auksti.

Kad jūs sasniedzat noteiktu līmeni šajā spēlē, jums ir jāizvēlas frakcija uz pusi, kas jums būs. Atkarīgs no jūsu izvēles visiem parametriem spēli. Pirms jūs izdarīt izvēli, ir nepieciešams, lai iepazītos ar raksturīgs katrai frakcijai, kas nav kļūdīties un izvēlieties mājvietu dvēseli.

Zaudēja Titans spēles tiešsaistē piedāvā trīs frakcijas - Lielo Mājas, katrs ar individuālu filozofiju

• Māja LEVIDIS;

• Māja Kalgeris;

• Māja Vendramin.

House LEVIDIS - ir wisest vīrieši, izturīgi un mierīga. Primārās krāsas - balta un melna. Viņu spēks Pegasus debesīs. Nodarbojas locekļus House - diplomātiju, pilsētu attīstību un tirdzniecību.

House Kalgeris - lepns ģimene. Apsardzes savu pilsētu kā Cerberus ar trim galvām, spēcīgu, trauksmes un zinoši. Smelties spēkus Cerberus Flame. Krāsas, kas pārstāv savu ģimeni - purpura un zelta. Darbība - rūpniecības un drošība.

House Vendramin - attapīgs un inteliģentas pārstāvjiem. Labākais stratēģiem un domātāji. Jauda - Hydra Ocean. Tie tiek salīdzināti ar to. Krāsās - sudraba un debeszils. Vienmēr lietojiet pirmo lēmumu.

Ja jūs uzskatīja, mudināt, lai aizsargātu iedzīvotājus no šīs valsts un saglabātu Titan - uzsākt spēli Lost Titans tiešsaistē.

TLT spēle ir iesniegts jums labāko šāda veida grafiku, par kuru jūs varat pateikties radītāji. Ir pasaulē baudu. Veiksmi jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more