Grāmatzīmes

Neticami piedzīvojumi Van Helsing

Citi nosaukumi: Neticami piedzīvojumi Van Helsing

Spēle Van Helsing. Jaunais stāsts ir datoru lomu spēle, kas ir izstrādāta stilā Skaldi un valdi.

Notikumi spēle izstrādāta deviņpadsmitajā gadsimtā, iedomu pilsētas. Galvenais varonis ir Van Helsing, vampīru mednieks. Galvenais varonis būs cīņa ar savu pavadoni Katrīnu no šiem briesmīgajiem radījumiem.

Katerina - spoku, kas vienmēr pavada varonis, atmiņā viņa tēva un pateicību par pestīšanu. Tā ir savas īpašības un ieročus.

Pirms sākat spēlēt, jums būs nepieciešams, lai spēlēt Van Helsingu. Jaunais stāsts lejupielādēt no oficiālā vietne. Lejupielādēt Van Helsingu var tikai pieaugušos lietotājus, kuri reģistrēti uz vietas.

Par spēli Van Helsing. Jaunais vēstures pārskats atklāj galvenos spēle iezīmes, īpašības rakstzīmes, ieroči, utt

Jūs varat redzēt spēli pēc pieprasījuma Van Helsing. Jaunais vēsture video. Tajā jūs redzēsiet dažādas spēles specefekti, triks uzbrukums vampīriem, kā arī iepazīties ar spēles noteikumiem.

Van Helsing spēle, kurā jums ir nogalināt cietsirdīgu monstri. Nogalināšanu monstriem, jūs iegūsiet pieredzi. Ar pieredzes uzkrāšana, jūs atvērtu jaunus līmeņus.

Turklāt, šajā spēlē neticami piedzīvojumi Van Helsing attīstīta tirdzniecības attiecības. Jūs varat saglabāt tirdzniecības sarunās ar tirgotājiem: pārdot un pirkt lietas atraduši savus datumus savas mantas.

Neticami Van Helsing ir ieroči un tuvcīņa.

Lai Ilgstošs atsaucas šaujamieročus, piemēram, pistoles. A nazi spēlē ietver zobenu.

Aizsardzībai jūs varat valkāt jūsu raksturu dažāda veida bruņas, ķiveres, ceļgalu sargus, apmetnis, amulets, josta, cepure un bib.

Ja jūsu raksturs ir samazinājusi veselības līmeni, jūs varat nopirkt viņam dziru vai citu narkotiku.

Van Helsing spēle, kurā jums būs runāt ar burtiem, kas jūs tiksies pa ceļam. Arī jums būs nepieciešams veikt quests un darīt to.

Game Van Helsing liecina, ka nopelnījis pieredze norāda jūs pavadīt uz attīstību no rakstura īpašībām, ti, ir būs paaugstināt savu raksturu.

Raksturs ir šādas īpašības:

1. Būvēt - ar savu aizsardzības pasākumu un iespēju par tuvcīņa uzbrukumu.

2. Agility - īpašība, kas parāda iespēju savu raksturu izvairīties ienaidnieku uzbrukumiem, un uzlabo veiktspēju jūsu svārstījās ieročus.

3. Gribasspēks - ir rādītājs palielināt savas maģiskās spējas un mana.

4. Good luck - tas ir rādītājs jūsu iespējas, lai atrastu zeltu, burvju priekšmetus, un spēja neievērot ienaidnieku uzbrukumiem. Papildus šim augsto veiksmi dod Jums iespēju iegūt kritisko streiku viņa pretinieks.

Game Van Helsing, jūs varat lejupielādēt no jebkuras vietnes, kas sniedz šo pieeju, tik ilgi, nevilcinieties to lejupielādēt savā datorā un doties uz kaujas ar asinskārs vampīri.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more