Grāmatzīmes

Dead Linger

Citi nosaukumi: Dead Linger

Spēle Dead Linger ir tiešsaistes spēle pirmajā personā. Jūs būsiet spēlē Dead Linger pētīt dažādas jomas un nogalināt zombijus. Jūsu dzejnieks tiksies milzīgs skaits zombijiem.

In tiešsaistes spēli Dead Linger reģistrācija ir ātra. Lai reģistrētos, jums ir jāievada šāda informācija:

1. Jūsu lietotāja vārdu.

2. Nākt klajā ar unikālu paroli un rakstīt.

Play Game The Dead kavēties jums būs pasaulē, kas palika pēc apokalipse. Šajā spēlē, Izdzīvo stiprākais spēlētājiem. Jūsu ienaidnieki ir:

1. Zombie - monstri, kas alkst liela vēlme nogalināt jums.

2. Citas frakcijas - pārējie apgādnieka zaudējuma, kas vēlas gūt uzvaru pār jums, kas izdzīvošanu.

Spēles frakcija var būt līdz pat 16 spēlētājiem, maksimālo summu, kuru var palielināt tikai ar laiku vēlāk. Šie spēlētāji var būt vai nu labākie draugi vai nāvējoši ienaidniekiem.

Spēlētāji par dažādiem serveriem, kā ienaidniekiem uz otru pēc noklusējuma, bet draudzīgu spēlētāji var pievienoties partijas un strādāt kopā.

On PvP serveriem, katrs spēlētājs ir daļa no viena no daudzajiem karojošās komandām. Mērķis ir pati komanda un iznīcināt visus ostanyh.

In-Game mirušo kavēties spēlēt jums būtu jārūpējas ne tikai par to, lai iznīcinātu ienaidnieka puses, bet arī labklājību savu raksturu. Jums būs nepieciešams, lai pabarotu viņu, un aizsargā pret infekcijām. Ja jūsu raksturs nomirst, ja ilgu laiku nav iegūt pārtiku.

In-Game mirušo kavēties tiešsaistes un pretējās var nodrošināt sevi dažādi ieroči no Šaujamieroču , lai improvizētiem ieročiem tuvcīņa. Security Player , lielā mērā atkarīgs savā arsenālā . Par neapbruņoti pirmkursnieks nav daudz draudiem, tomēr, spēlētājs ar snaipera šauteni un citas bīstamas ierocis nevar nogalināt ikvienu, kurš tuvāk savā teritorijā.

Šajā spēlē Dead Linger būs pieejama dažādi drēbju , ar nosacījumu, īpašu aizsardzību un praktisks priekšrocības.

Zombie - cilvēki vai dzīvnieki, kas bija inficēti virus HNZ . Šis vīruss var nosūtīt pa ķermeņa šķidrumu vai fizisks kontakts (īpaši kodumi ) , un, iespējams, ar citiem līdzekļiem .

Zombie zaudēja lielāko daļu savu augstāko garīgās funkcijas, un kā tādi nav ļoti aktīva. Tie mēdz būt Manhunter. Zombie ir trīs galvenie stāvokļi:

- Bezdarbība - shuffling apkārt, apātija.

- Izmeklēšanas - zombiji var atklāt persona, izmantojot redzi, smaržu un skaņu.

- Agresivitāte - zombiji meklē citiem spēlētājiem vai uz novērošanas klāja, vai arī īstenojot aktīvas veikšanu.

Zombie daudz grūtāk nogalināt nekā veseliem citi . Viņi mirs, ja viņu galvas tika iznīcinātas vai nopietni bojāta. Tomēr Zombie tendence sadalīt . Ir taktiskā priekšrocība cilvēkam, ja viņš vēlas izdzīvot šaušana Zombie kājiņas Piemēram, ir lēni tos .

Play spēli Dead Linger Protams, jums ir bezmaksas, bet pērkot apmaksātu spēle paketi dos jums daudz vairāk priekšrocību.

Iekarot pasauli, iznīcināt savus pretiniekus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more