Grāmatzīmes

Apkalpes

Citi nosaukumi: Crew, Crew, Crew

Kā solīts izstrādātājiem Ubisoft spēli Crew tiks izlaists gada trešajā ceturksnī 2014. Tikmēr Piekabes lidot pa tīklu, piesaistot katru dienu vairāk un vairāk jaunu fanu, kuri vēlas izskatīties skaitīšanas dienā pēc dienas pirms izsludinātā projektu. Šī spēle ir pārliecināts pārsūdzēt visiem faniem sacīkstēm. Spēles veidotāji sola, ka šī spēle būs sākums jaunās paaudzes spēļu. Un, spriežot pēc piekabes grafikas un dizaina spēļu vietnes izstrādātājiem izdodas sākt jaunu ēru sacīkstēm. Lai pārbaudītu patiesumu visu iepriekš minēto, ir pietiekami, lai redzētu video klipu iesniegtos veidotājiem.

Rīcības Crew online izstrādās atvērtās telpas, Amerikā. Vai drīzāk viss karte America būs pieejami jūsu raksturu. Būs pieejams dažas dažādas iespējas iet, katrs no kuriem jums būs iespēja pierādīt savas braukšanas prasmes. Tātad, jūs varat tramdīt

Par ceļiem pilsētā.

Priekšpilsētās.

On kalnainā apvidū.

Jo kukurūzas laukiem.

Kanjonu.

Pa tuksnesi.

Un, protams, uz profesionālu trase.

Tā kā šis projekts būs tiešsaistes spēli, apkalpes locekļu reģistrāciju būs nepieciešama, kā arī visiem citiem interneta projektiem. Nu, protams, tu esi spēlē ar lielu dalībnieku skaitu no visas pasaules. Spriežot pēc atsauksmju skaitu un komentārus, kas atstāj Gamers par forumiem un sociālajiem tīkliem, reģistrēto lietotāju pirmajā dienā uzsākt projekta būs patiesi milzīgs.

Visticamāk, visi fani tiešsaistes sacensības piesaista ar to, ka jau no paša sākuma apkalpē būs nepieciešams, lai spēlēt ne vairāk kā Porshe Camarro. Šis auto nav leģenda, katrā sacensību satikties, bet šajā spēlē jūs kļūstat īpašnieku to no sākuma. Tas būs jūsu tā saukto "baltas lapas". Nākotnē jums būs iespēja tyunningovat un uzlabot to, lai, tiklīdz jūsu dvēsele vēlas.

Kā jau var saprast galvenā iezīme spēle būs iespēja vairāk pielāgošanu automašīnām. Kopā ar saviem draugiem un "kolēģiem" uz sacīkstēm jums būs iespēja organizēt sacensību komandu un piedalīties sacensībās. Jūs varat arī spēlēt spēli Crew, radot nelielas komandas četriem locekļiem. Kopā, jums būs daudz jautrības, lai saņemtu prom no policijas, un braukt uz ceļa, gan bezceļa America.

Sakarā ar plašu izvēli stilu, jūs varat pielāgot spēli tikai par sevi, un dažādas braukšanas stilu pārvarēs savu "vilni veiksmi."

Pre nav zināms, vai tā tiks spēlē apkalpei bezmaksas, bet tuvākajā nākotnē izstrādātāji ir apsolījis, lai atrisinātu šo noslēpumu. Un tomēr tagad tas ir zināms, ka vienlaikus ar spēli uz PC būs "viegls" versija no projekta smartphones darbojas uz iOS un Android.

Tā kā spēle būs vērts, jābūt uzmanīgiem, lai sekotu jaunumus spēle pasaulē, lai nepalaistu garām izietu apkalpei!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more