Grāmatzīmes

Birojs XCOM deklasificēts

Citi nosaukumi: Birojs XCOM deklasificēts

Game Birojs XCOM deklasificēta detalizēti un interesanti apraksta savu interpretāciju slepeno militāro organizāciju. Pēc tradīcijas, visi galvenie pasākumi notiek teritorijā valstīm. Kā parasti klasificē un satraukts amerikāņi nolemj izveidot organizāciju, kas būtu nepieciešams brīdis varētu aizsargāt visus iedzīvotājus no pēkšņa uzbrukuma padomju armiju, piemēram.

Jā, svarīga detaļa Birojā XCOM deklasificēts pc - laiks jautājumā. Pavisam nesen (varbūt kādreiz), jums nav redzēt spēles, aprakstot dāmas un kungi savā ekscentrisku parūkas, pūkainu svārki, bikses. Tagad jums ir iespēja izbaudīt visus brīnumus šajā laikmetā uz spēles ekrāna.

Tomēr, pirms jūs pieskarties skaistumu, jums būs nepieciešams birojs XCOM deklasificēts lejupielādi. Pat pēc tam, kad ieiet spēlē, jūs zināt, ka birojs - tas ir nosaukums visvairāk slepenā organizācijā. Stāsts gabals sākas tad, kad, nevis Sarkanās armijas uzbrukums America ārvalstniekiem. Diezgan negaidīts vērpjot, vai ne? Neatkarīgi no tā, un attiecībā uz mieru iedzīvotāju būs jāatskaitās pārstāvjiem specializēta organizācija. Tas ir neiespējami, lai turpinātu mūsu Prezidijam XCOM deklasificēts pārskatīšanas piezīmi, ka tā bija laikmeta visvairāk ģeniāls risinājums. Ārvalstnieku un dāma bikses - diezgan negaidīts un netipisks kombinācija, gribētos redzēt, ka.

Varonis projekta - William Carter. Tas ir cilvēks, kura taisnīguma izjūtu, ir caur jumtu. Viņš ir gatavs cīnīties par to par katru cenu. Tas ir īsts karavīrs, kurš zina, kā slēpt savas patiesās jūtas aiz maskas un nelokāmību pirmajā vietā likt visu to pašu, nevis personīgo pieredzi. Citas rakstzīmes, ar kuru jūs tiksies mazāk pamanāmas. Jūsu varonis var pārvietoties mierīgi visā karabāzē, izzināšanai ikvienam un savākt biti visu nepieciešamo informāciju. Ievērības cienīgs ir fakts, ka labs pusi no laika jūs spēlējat Prezidijam XCOM deklasificēta, tāpēc šeit sazinoties ar kolēģiem un draugiem, svešiniekiem un aizdomīgiem tipiem. Šie notikumi var šķist vienmuļa un Nudnovato, bet pat tas ir tā charms.

Rokās koncentrēsies noteiktu procentuālo daļu no varas, jūsu raksturs būs iespēja personīgi nodot pasūtījumus, lai nosūtītu militāro aptauju par konkrētu punktu. Uzdevumus vienmēr būs varonis. Vairāk pieredzes darbā tiks pieņemti William Carter, jo vairāk jaunas darba vietas tiks atvērta. Patīkami gandarīti un izvēli ieroču spēlē - tā var pārsteigt pat visvairāk nelabojams skeptiķis. Starp citu, spēlētāji varēs aprīkot karavīrus izvēlēto patstāvīgi. Par izcilu sniegumu misijas attiecīgajā papildus punktus un dažādas atlīdzības.

Cīņa sevi Carter nav nekādā prezentācijā sagatavota Prezidijam XCOM deklasificēta video piekabi, ir skaidrs, ka "darījumu" viņš iet tikai ar pāris padotajiem. Kādas citas funkcijas ir gaida jūs spēlē? Testa projektu un atklāt sev!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more