Grāmatzīmes

Valiant

Citi nosaukumi:

The Valiant ir viena no pēdējā laikā labākajām reāllaika stratēģijas spēlēm. Grafika mūsdienu šī žanra spēļu līmenī. Varoņus ierunā profesionāli aktieri, un mūzika palīdz radīt pareizo atmosfēru katrā spēles brīdī. Tajā pašā laikā tas nenogurst ar vienmuļību.

Pēc neliela treniņa jūs gaida ļoti aizraujoša spēle.

Viens no spēles varoņiem Teodoriks fon Akenburgs. Šis ir varens komandieris un krustnešu karavīrs, noguris no cīņām bezgalīgās kampaņās. Reiz viņš uzzināja, ka artefakts, ko viņš atrada pirms 15 gadiem, ir daļa no nūjiņas, kas spēj piešķirt tā īpašniekam vēl nebijušu spēku. Pēc tam viņš kļūst apsēsts ar ideju savākt visas detaļas un iegūt lielāko spēku uz zemes.

Šis ir tikai viens no stāstiem, ko uzzināsiet spēlējot. Kopumā ir 15 stāstu misijas, un katrai no tām ir savi varoņi ar unikāliem varoņiem un iemesliem, kas lika viņiem spert kāju uz iekarošanas ceļa.

Spēle var piedāvāt spēlētājam plašu darbību klāstu:

  • Vairāk nekā piecas varoņu vienības
  • Milzīga ieroču un bruņu izvēle
  • Daudzas prasmju jaunināšanai
  • Priekši, kas maina karotāju izskatu

Jūs varat spēlēt The Valiant, ilgstoši izejot vienu kampaņu pēc otras. Katru reizi būs jauns stāsts.

Katram līdera varonim ir trīs prasmju koki, un jums ir jāizlemj, par kādu karotāju viņš kļūs. Izstrādājiet to, kas palīdzēs jums vieglāk tikt galā ar ienaidniekiem tādā kaujas stilā, kas jums visvairāk patīk.

Sakauj visus sastaptos ienaidniekus, lai iegūtu pieredzi. Tas palīdzēs ātrāk uzlabot savas komandas bruņinieku spējas.

Prasmes nosacīti iedala divos veidos – pasīvajās un aktīvajās. Attiecīgi daži no viņiem darbojas pastāvīgi, piemēram, palielinās karavīra radītais kaitējums. Citi tiek izmantoti kaujas laikā un var veikt dažādas darbības, bet pēc tam prasmju atdzišana prasīs laiku.

Pārgājienu laikā varat atrast modernu aprīkojumu vai uzlabot to, kas jums jau ir, izmantojot šim nolūkam iegūtos resursus.

Pat pēc tam, kad būsiet pabeidzis visas viena spēlētāja misijas, spēlē jums nebūs garlaicīgi. Solo misijas, lai arī ļoti labi uzrakstītas un spēj aizraut spēlētāju, ir sava veida sagatavošanās PvP cīņām. Šādu cīņu laikā jūs iegūsit iespēju stāties pretī draugiem tiešsaistē vai vienkārši ar nejaušu spēlētāju pēc jūsu izvēles.

Var cīnīties gan savā starpā, gan 2 pret 2. Šādās cīņās jūs iegūsit iespēju laimēt priekšmetus, lai mainītu karavīru izskatu un palielinātu savas komandas reitingu kopvērtējumā. Jo augstāk pakāpsies reitingā, jo interesantākas būs balvas par uzvaru.

The Valiant lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam tirdzniecības portālā vai oficiālajā vietnē. Lai nepārmaksātu, sekojiet līdzi atlaidēm un izpārdošanām, kur The Valiant bieži vien var iegādāties par daudz zemāku cenu.

Ja jums patīk viduslaiku cīņas un militārās kampaņas, instalējiet spēli un izbaudiet to visu tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more