Grāmatzīmes

universitāte

Citi nosaukumi:

Universim nav parasta pilsētas celtniecības simulācijas spēle personālajam datoram. Spēlētājs šeit redzēs skaistu 3D grafiku karikatūras stilā. Pasaule ir skaisti izrunāta, un mūzika ir patīkama un iedvesmojoša.

Šis simulators ir neparasts ar to, ka šeit jums ir jāveido ne tikai viena pilsēta, bet visa pasaule uz jūsu izvēlētās planētas.

  • Izvēlieties sev tīkamo planētu
  • Izveidot izlīgumam nepieciešamo resursu ieguvi
  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas, lai ciema iedzīvotāji būtu produktīvāki
  • Neļaujiet kataklizmām iznīcināt trauslo civilizāciju

Izvēlēties piemērotu planētu nebūs viegli, jo katra no planētām ir skaista savā veidā. Taču neaizraujieties ar šo pārāk daudz, jo pēc tam, kad jums ir izdevies viens, varat pāriet uz nākamo.

Papildus skaistajām ainavām katra pasaule ir pilna ar daudziem pārsteigumiem. Daži no tiem var būt tik bīstami, ka apdraudēs civilizācijas pastāvēšanu šajā vietā. Bet, ja esi gudrs un nenokavē īsto brīdi, tev nebūs pārāk grūti pārvarēt visas likstas.

Settlers spēlē tiek saukti par Nuggets. Jo ilgāk spēlējat, jo vairāk uzzināsit par viņu paradumiem un paražām. Laika gaitā jūs varēsiet saprast, ka šī civilizācija daudz neatšķiras no mūsējās, taču tā ir mazāk nežēlīga un tai nav tieksmes uz postošiem kariem, kas var iznīcināt visu apkārtējo.

Katrai planētai ir savi unikālie apstākļi, kuriem jums būs jāpielāgojas. Straujas attīstības atslēga ir pēc iespējas ātrāk izprast atšķirības un pielāgot izdzīvošanas stratēģiju vietējiem apstākļiem. Šī funkcija neļaus jums garlaikoties ar spēli. Spēlēt The Universim vienmēr ir interesanti, jo katras jaunas pasaules uzbūve atšķiras no iepriekšējām. Tas neļaus spēlei kļūt par mājas darbu pēc daudzām tajā pavadītām stundām.

Klimata apstākļiem, piemēram, diennakts laikam, arī ir nozīme. Naktīs gaiss vienmēr ir vēsāks, un plēsīgie dzīvnieki šo laiku dod priekšroku medībām. Esi uzmanīgs. Kad ir tumšs, vislabāk ir atpūsties pirms jaunās dienas sākuma un nepakļaut Nuggets briesmām.

Daba spēlē ir burvīga. Ainavas ir neparasti skaistas, jūs varat bezgalīgi apbrīnot apkārtējo pasauli. Spēles laikā jūs saskarsities ar dažādām ekosistēmām un iegūsit iespēju izpētīt katru no tām. Tieši šīs zināšanas ļaus kolonistiem norādīt piemērotāko attīstības ceļu.

Izvēlētais ceļš savukārt ietekmēs to, kā jūsu pasaule kļūs visu darbību rezultātā. Esiet uzmanīgi, viss ir savstarpēji saistīts un nepārdomāta rīcība nākotnē var novest pie veselas augu vai dzīvnieku sugas izzušanas. Mēģiniet atrast līdzsvaru it visā, vislabāk ir pielāgoties videi, nekaitējot tai.

Spēle patiešām ir vairāku platformu. Jūs varat spēlēt gan datorā, gan spēļu konsolēs.

Bezmaksas Universim lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Šo spēli varat iegādāties, apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni vai Steam platformā.

Instalējiet spēli un kādu laiku esiet veidotājs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more