Grāmatzīmes

Settlers: jauni sabiedrotie

Citi nosaukumi:

The Settlers New Allies ir slavena izstrādātāja reāllaika stratēģijas spēle, kuru varat spēlēt datorā. Spēlei ir lieliska 3D grafika. Rodas iespaids, ka skatāties modernu multfilmu. Balss spēlēšana tiek veikta profesionāli, un mūzika izklausās jautri.

Pēc nelielas apmācības pirms spēles ir ieteicams kādu laiku veltīt kampaņai. Spēlei ir vienkāršs sižets, kas RTS spēlēs nav nepieciešams.

Lai sasniegtu spēles finālu, ir jāmēģina.

  • Izpētiet milzīgu pasauli
  • Izvēlieties savai pirmajai apmešanās vietai vispiemērotāko vietu
  • Izveidot resursu ieguvi, nodrošināt mājokli un pārtiku iedzīvotājiem
  • Būvēt rūpnieciskās ēkas un aizsardzības būves
  • Attīstīt tehnoloģiju
  • Izveidojiet milzīgu armiju un iekarojiet ienaidnieka pilsētas
100 000 uzdevumi ir izplatīti gandrīz jebkurai stratēģijai. Būs prieks spēlēt The Settlers New Allies. Karikatūras stila pasaule izskatās draudzīga un pat ienaidnieki nav tik biedējoši. Taču pati spēle nebūs viegla.

Spēlētāja sākotnējais uzdevums ir pēc iespējas ātrāk nodrošināt apdzīvoto vietu ar visu nepieciešamo un izveidot aizsardzību ienaidnieku uzbrukuma gadījumā.

Tālāk varat sākt veidot savu armiju. Tas, kas padara armiju spēcīgu, ir ne tikai tās skaits, bet arī ieroči. Lai jūsu karotāji būtu labāk bruņoti nekā ienaidnieks, jums ir jāvelta laiks tehnoloģijām. Tādējādi jūs atbloķējat jaunus karaspēka veidus un uzlabojat pārējo karaspēka īpašības.

Cīņas notiek reāllaikā, jūs norādāt savām vienībām mērķus un tās iesaistās kaujā. Pielietot dažādas taktikas kaujas laukā, uzbrukt no dažādām pusēm, dažādu kaujas vienību lietošanas secību. Tas var pilnībā mainīt cīņas iznākumu.

Ne visi konflikti tiek atrisināti kaujas laukā. Diplomātija dažreiz ir efektīvāka un ļauj pārvērst ienaidnieku par sabiedroto.

Jo lielāks ir jūsu karaspēka skaits, jo vairāk resursu jums ir nepieciešams. Iegūstiet jaunas zemes, lai nodrošinātu armiju ar pārtiku.

Kampaņa ir uzlabota apmācība, pirms varat pāriet uz tiešsaistes spēlēm. Spēlējiet ar līdz pat astoņiem īstiem spēlētājiem. Tie var būt jūsu draugi vai nejauši izvēlēti cilvēki. Jūs varat cīnīties savā starpā vai izveidot aliansi, lai karotu pret AI.

Katrs spēlētājs var pielāgot grūtības režīmu tā, lai būtu interesanti spēlēt. Spēlējiet vieglā vidējā vai pat ļoti grūtā režīmā, kur spēle iegūst vislielāko reālistisku, taču arī uzvarēt nebūs viegli.

Ja jums ir garlaicīgi spēlēt, varat instalēt kādu no papildinājumiem, kas spēlei nodrošinās vairāk funkciju, papildu stāstu kampaņas un jaunus uzdevumus.

Izstrādātāji nav pametuši spēli, tā saņem atjauninājumus, tiek novērstas nelielas kļūdas, un, pateicoties atjauninātajam saturam, spēlēt kļūst vēl interesantāk.

The Settlers New Allies bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli izstrādātāja vietnē vai kādā no spēļu platformām. Lai vēlāk nemaksātu par papildinājumiem, labāk ir uzreiz iegādāties paplašināto izdevumu.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai izklaidētos, iekarot pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more