Grāmatzīmes

Bezceļa

Citi nosaukumi:

Pathless ir interesanta RPG spēle, ko varat spēlēt datorā. Karikatūras stila 3D grafika ir ļoti skaista un neparasta. Muzikālā izlase patiks pat prasīgākajiem spēlētājiem, tēlus ieskaņo slaveni aktieri.

Šis projekts ir saņēmis daudzus apbalvojumus, tostarp par audio pavadījumu.

Šeit spēlētāji atradīs milzīgu atvērtu pasauli, kurai nepieciešama glābšana tumsas lāsta dēļ, kas to ir apņēmis. Tas būs galvenā varoņa ceļojuma mērķis. Visa ceļojuma laikā viņu pavada milzīgs ērglis. Šis putns noderēs gan kaujās, gan navigācijā vai pat pārvarot šķēršļus.

  • Izpētiet pasauli un atrodiet ceļu uz galamērķi bez kartes palīdzības
  • Izšaujiet savu loku, lai iznīcinātu savus ienaidniekus
  • Pārvarēt dabiskus šķēršļus kalnu vai nepārvaramu mežu veidā
  • Izmantojiet ērgli, lai atrastu izeju no bezcerīgām situācijām

Saraksts nav pārāk garš, taču tie ir tikai galvenie spēles uzdevumi.

Būs ļoti grūti spēlēt bez mācīšanās. Par laimi, izstrādātāji to ir paredzējuši, un pirms sākat, jūs iegūsit iespēju iemācīties kontrolēt varoni un mijiedarboties ar ērgļa pavadoni.

Putns ir neaizstājams palīgs, bez kura galvenajam varonim būtu bijis ļoti grūti. Ērglis palīdzēs atrast slēptos ienaidniekus un uzbrukt tiem kaujas laikā. Turklāt viņš pat var nest varoni pa gaisu un tādējādi palīdzēt pārvarēt šķēršļus ceļā.

Spēles ainavas ir neparasti gleznainas, it īpaši lidojuma laikā vai atrodoties augstumā. Spēļu pasaule ir tik skaista, ka to ir grūti aprakstīt vārdos.

Tas viss vēl vairāk motivē attīrīt pasauli no tumšās burvestības, kas apdraudēja maģiskas vietas pastāvēšanu.

Ceļojuma laikā jūs satiksit daudz ienaidnieku, kuri jums būs jāiznīcina. Loks ir lieliski piemērots šim nolūkam. Spēlē nav zobenu vai citu ieroču, taču tā nav problēma. Cīņas sistēma nenozīmē tikai šaušanu pa mērķiem, viss ir daudz sarežģītāk. Varonis kauju laikā izmanto loku visneiedomājamākajā veidā, šaujot no dažādiem leņķiem un pārvietojoties ar akrobātisko triku palīdzību. Arī putns pavadonis netērē laiku, novērš uzmanību uz sevi, vajadzības gadījumā uzbrūk un palīdz varonei veikt lēcienus un metienus.

Bosus būs visgrūtāk uzveikt. Tie ir nolādēti zvēri. Esi gudrs un atrodi vienkāršāko veidu, kā laimēt. Visu izšķir ne tikai prasme lietot ieročus, bet arī spēlētāja atjautība.

Nesteidzieties virzīties uz priekšu pēc iespējas ātrāk, dažreiz ir jēga izpētīt apkārtni un iegūt pieredzi, pirms iesaistāties cīņā ar nākamo priekšnieku.

Ikvienam patiks spēlēt The Pathless neatkarīgi no vecuma. Izstrādātāji ir ļoti smagi strādājuši, un spēle ir pelnījusi visas saņemtās balvas.

Pathless bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai apmeklējot izstrādātāja vietni.

Sāciet spēlēt tūlīt un pavadiet dažas dienas, lai glābtu pasakaini skaisto pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more