Grāmatzīmes

Mēness elle

Citi nosaukumi:

Mēness elle Ārkārtīgas sarežģītības RPG spēle. Spēlei ir drūma atmosfēra, to veicina labi izvēlēta mūzika un audio efekti. Grafika neliks vilties.

Spēle ir iespaidīga, es pat nespēju noticēt, ka to izstrādāja komanda no Ukrainas tikai divu cilvēku sastāvā. Viņi ir attīstījušies trīs gadus, veltot šai nodarbei savu brīvo laiku. Pēdējie labojumi tika veikti kara laikā.

Spēles veidotāji koncentrējās uz to, lai apzināti padarītu pāreju pēc iespējas grūtāku spēlētājiem, kuriem patīk spēlēt smagi. Tāpēc negaidiet šeit vieglu pastaigu.

Pēc neliela treniņa jūs nokļūsiet fantāziju pasaulē, kur jums visu laiku būs jācīnās par izdzīvošanu.

  • Izpētiet ikvienu pasaules nostūri un iznīciniet visu ļaunumu, ar kuru sastopaties ceļā
  • Uzlabojiet savus ieročus un aizsardzību pēc iespējas ātrāk
  • Atrodiet stratēģiju, kā tikt galā ar katra veida ienaidniekiem, tiem visiem ir vājās vietas
  • Meklējiet slēptās vietas, šādās vietās bieži var atrast noderīgas lietas

Šķiet, ka iepriekš minētais neliecina par īpašām grūtībām, taču šis iespaids ir maldinošs.

Lielākajā daļā žanra spēļu viss progress tiek samazināts līdz sistemātiskai monstru baru iznīcināšanai, taču šī spēle nav tāda. Lai pieveiktu pat parastus ienaidniekus, būs jādomā un jāmeklē pareizās pieejas. Bez tā jūs netiksiet tālu. Priekšnieki var aizņemt vēl ilgāku laiku, lai pabeigtu, improvizētu un mēģinātu gūt panākumus dažādos veidos.

Spēļu pasaule ir sadalīta sešās vietās, no kurām katrai ir unikālas iezīmes. Fauna, kā arī iedzīvotāji katrā no reģioniem ir atšķirīgi. Nesteidzieties pēc iespējas ātrāk doties tālāk. Steidzoties var palaist garām vietas, kur dabūt labākus ieročus, bruņas un citus noderīgus priekšmetus. Turklāt, izpētot katru kartes sadaļu, jūs iegūsit vairāk pieredzes un būsiet labāk sagatavoti turpmākajiem testiem.

Cīņas sistēma ir ļoti reālistiska. Spēlējot Mēness elli, nedrīkst uztvert viegli, jūsu varonis jutīs katru sitienu, kuru palaidīsit garām, un ļoti iespējams, ka šis sitiens būs pēdējais. Šeit nav situācijas, kad pēc spēcīgu uzbrukumu izlaišanas uz galvenā varoņa neparādās neviena skrāpējums. Bet ienaidnieki, savukārt, sajutīs visu jūsu sitienu spēku.

Cīņas sistēmas stils galvenokārt ir atkarīgs no jūsu vēlmes un ieroču izvēles. Izvēlieties piemērotāko no četrām pieejamajām klasēm, un tas noteiks, kādā veidā varonis cīnīsies.

AI ienaidnieku šeit ir pietiekami gudri, un tāpēc katrs sastaptais briesmonis ir bīstams spēlētājam. Neizdosies tikai nepārdomāti izsaukt pretiniekus, visiem būs jāpievērš uzmanība.

Lielo grūtību dēļ spēlētājs šeit jutīs visu sasniegumu vērtību.

Mēness elles bezmaksas lejupielāde uz PC neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē. Iegādājoties spēli, jūs atbalstīsiet izstrādātājus grūtā brīdī un izteiksiet pateicību par viņu darbu.

Instalējiet spēli tūlīt, lai uzzinātu, vai esat pietiekami foršs, lai to paveiktu līdz galam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more