Grāmatzīmes

Mageseeker: Leģendu līgas stāsts

Citi nosaukumi:

The Mageseeker: A League of Legends Story ir asa sižeta RPG spēle. Grafika veidota klasiskā stilā, iedvesmojoties no 90. gadu spēlēm. Mūzikas un balss aktieru izvēle arī atgādina spēles, kas jau kļuvušas par klasiku.

Spēles galvenais varonis ir Silas, viņš ir burvis, kas apveltīts ar retu spēju pārņemt maģisku spēku no citiem burvjiem. Spēles notikumi risinās visumā, kas daudziem ir pazīstams no spēles League of Legends. Demasijas valstībā ir iebrukusi burvju mednieku ordenis. Silam paveicās aizbēgt no cietuma, kurā viņu ieslodzīja mednieki. Tad jūs atradīsit grūtu ceļu, lai atbrīvotu valstību no ļaunās kārtības tirānijas.

  • Organizējiet vietējos iedzīvotājus cīņai pret netaisnību un apspiešanu
  • Apgūstiet jaunas burvestības
  • Iznīcini ienaidniekus ar maģiju un roku cīņā
  • Attīstiet galvenā varoņa spējas, lai pārvērstu viņu par neuzvaramu magu karotāju
  • Pabeidziet papildu uzdevumus un izmantojiet iegūto pieredzi, lai kļūtu stiprāki

Lai veiksmīgi izpildītu visu iepriekš minēto, nenāks par ļaunu sākt mācīties un iemācīties mijiedarboties ar spēles interfeisu. Šajā jautājumā jums palīdzēs saprotama, bet ne pārāk gara apmācība, kuru ir vērts izlasīt, pirms sākat spēlēt The Mageseeker: A League of Legends Story.

Galvenajam varonim būs daudz jāceļo. Karalistes iedzīvotāji ir gatavi revolūcijai, un jums nekas cits neatliek, kā mēģināt vadīt šo kustību.

Ceļojot jūs sastapsiet daudz ienaidnieku. Izlemiet paši, kādā stilā ar viņiem cīnīties. Kļūsti par milzīgu karotāju, kurš izmanto tuvcīņas ieročus un izmanto maģiju kā palīgspēku. Vai arī izvēlieties burvja ceļu. Iznīcini ienaidniekus, izmantojot savas burvestības, lai to izdarītu, un atspoguļo naidīgo maģiju pret ļaundariem. Cīņas sistēma ir diezgan sarežģīta, ir daudz triku. Cīņas notiek reāllaikā.

Kad jūs virzīsities tālāk, ienaidnieki kļūs spēcīgāki, un jums būs jāuzlabo sava varoņa spējas, lai uzvarētu.

Ne visu izšķir ar brutālu spēku. Atcerieties, ka galvenais uzdevums ir sacelt sacelšanos. Palīdziet apjukušajiem karaļvalsts cilvēkiem izdarīt pareizo izvēli un pievienojieties cīņai. Daži no viņiem var lūgt jums pretim labvēlību, sekot viņu lūgumiem iegūt jaunus sabiedrotos.

Klīstot apkārt, jūs varat atrast retus un spēcīgus ieročus, kā arī citus noderīgus priekšmetus. Izpētiet katru sev apkārt esošās pasaules nostūri, lai neko nepalaistu garām.

Izpētiet pasaku valstības vēsturi, šīs zināšanas palīdzēs jums iekarot jaunu sabiedroto sirdis un noskaidrot notiekošā iemeslus.

Izveidojiet bāzes cietoksni un paplašiniet to, lai pielāgotos savai augošajai armijai. Nostipriniet savu aizsardzību.

The Mageseeker: A League of Legends Story lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai vadītu revolūciju un atbrīvotu maģisko valstību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more