Grāmatzīmes

Gredzenu pavēlnieks: Atgriezieties Morijā

Citi nosaukumi:

Gredzenu pavēlnieks Atgriezties pie Morijas Spēle, kuras pamatā ir Gredzenu pavēlnieka darbi RPG žanrā. Šeit jūs redzēsiet labas kvalitātes grafiku, mūzika ir ļoti līdzīga tai, ko varat dzirdēt, skatoties filmas no cikla Gredzenu pavēlnieka.

Kā liecina spēles nosaukums, mēs runāsim par Moriju, leģendāro sagrautu rūķu valstību, kas atrodas Miglainajos kalnos.

Jūs un jūsu ballīte pēc slavenā slēdzenes Gimli lūguma dosieties ceļojumā, meklējot pazudušās Morijas rūnas.

  • Izpētiet Khazad-dum pamestos cietumus
  • Vāciet resursus amatniecības aprīkojuma iegādei
  • Uzlabojiet komandas karavīru kaujas prasmes
  • Tērzējiet ar draugiem un veiciet uzdevumus kopā

Gredzenu pavēlnieka atgriešanās pie Morijas būs grūti nospēlēt. Lai izpildītu uzdevumus, jums būs nepieciešams uzlabots aprīkojums, nometne, kurā karavīri var atpūsties, un daudz dažādu ēku. Kā jau jebkurā spēlē, visas šīs problēmas nav vieglas, taču ar laiku tās tiek atrisinātas, taču šoreiz viss ir nedaudz savādāk. Jebkurš jūsu rūķu radītais troksnis piesaista ienaidniekus, un jo lielāks troksnis, jo lielākas ļauno garu baras uzbruks jūsu mazajai komandai. Šīs funkcijas dēļ jums ļoti rūpīgi jāplāno visas darbības. Mēģiniet ierobežot sevi līdz minimumam, kas nepieciešams misijas pabeigšanai. Bet, kad kaut ko vajag, tik un tā ir jāriskē, citādi uz priekšu nekādi netiksi.

Dažreiz pirms virzības uz priekšu ir vajadzīgs zināms laiks, lai uzkrātu pietiekami daudz resursu, nepievēršot sev uzmanību.

Lai izietu savu ceļu Miglas kalnu tumsā, dinamiskais apgaismojums ir labākais risinājums, kas burtiski izdzēsīs visus ļaunos garus jūsu ceļā un pasargās komandu.

Pamazām virzoties uz priekšu, jūs varēsiet atdzīvināt seno valstību.

  1. Sāciet raktuves
  2. Atgrieziet dzīvi aizmirstās apmetnēs
  3. Soli pa solim notīriet pamestos cietumus no asinskārajiem orkiem
  4. Atjaunot aizmirstos senās valstības pieminekļus
  5. Atrodiet pazudušos artefaktus un grāmatas

artefaktu, iespējams, ieskaitot seno ieroci, kas ar savu spožumu var signalizēt par orku tuvošanos. Vecās kartes jums pateiks, kur meklēt apslēptos dārgumus, lai papildinātu vienības kasi.

Pazemes pasaule spēlē tiek atjaunota katru reizi, kad spēlējat. Jūs varat iziet cauri šim stāstam tik reižu, cik vēlaties, un tas vienmēr būs pilnīgi atšķirīgs stāsts.

Spēles laikā izveidotais varoņu līderis ieies leģendās. Katrs jūsu lēmums atspoguļos viņa personību un padarīs viņu tādu, kādu vēlaties.

Turklāt visu jūsu armijas ģenerāļu raksturs tiek noteikts vienādi.

Spēles sadarbības režīms ir labi līdzsvarots, atvieglojot spēlēšanu ar draugiem, taču negaidiet uz vieglām uzvarām. Spēle pielāgo ienaidnieku skaitu un spēku, lai jums nebūtu garlaicīgi.

The Lord of the Rings Return to Moria lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Spēli var iegādāties oficiālajā vietnē vai citos veikalos un portālos.

Apmeklējiet maģisko valstību zem kalna un atjaunojiet tai agrāko krāšņumu, sāciet spēlēt tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more