Grāmatzīmes

Pēdējā burvestība

Citi nosaukumi:

Pēdējā burvestība Taktiska lomu spēle ar pilsētu veidojošiem elementiem. Grafika ir vienkāršota drūmā stilā. Mūzika ir enerģiska un neļaus jūs nomodā izšķirošajā brīdī. Jūs varat spēlēt, ja jums ir pietiekamas veiktspējas dators, lai gan prasības aprīkojumam šajā gadījumā nav lielas.

Spēlē jūs apmeklēsiet fantāziju pasauli, kas ir nogurusi no liela mēroga kariem un izdzīvoja īstu maģisku apokalipsi, ko izraisīja vietējo burvju bezatbildīgā rīcība.

Vienīgais veids, kā civilizācijas paliekas šajā pasaulē izdzīvos, ir pilnīga maģijas izraidīšana. Lai attīrītu pasauli uz nāves sliekšņa no burvības, kas to piepilda, jums ir jāizdara pēdējā burvestība. Šī ir ļoti ilga un spēcīga burvestība, kuras pabeigšana prasīs vairākas dienas. Šķiet, ka nav nekā vieglāka, bet tumsas spēki tumšo burvju vadībā darīs visu, lai tev nekas nenotiktu.

  • Iegūstiet nepieciešamos resursus
  • Izveidojiet vairākas aizsardzības līnijas ap apmetni
  • Apmāciet un aprīkojiet spēcīgu armiju
  • Iznīcini visus ienaidniekus, kas nonāk zem tavas pilsētas mūriem

Tas viss būs nepieciešams, lai nepieļautu svarīgas burvestības pārtraukšanu.

Ienaidnieku pūļi nav saskatāmi no attāluma, jo visu apkārt klāj ceriņu migla, kas radusies nekontrolētas tumšo burvestību lietošanas rezultātā. Šīs funkcijas dēļ ienaidnieku armijas katru vakaru parādās pie jūsu sienām, un nav iespējams izsekot viņu tuvošanos.

Par laimi, nakts nav mūžīga un dienas laikā jums būs iespēja salabot bojātos nocietinājumus un sagatavot savus cīnītājus aizsardzībai. Papildus bojāto sienu un torņu labošanai ir nepieciešams pastāvīgi stiprināt aizsardzību. Jo tuvāk beidzas antimaģiskais rituāls, jo vairāk briesmoņi un tumšie burvji, kuri nevēlas atdot savu varu, mēģinās jūs iznīcināt.

Dienas laikā varēsiet veikt nelielus braucienus, meklējot retas sastāvdaļas dziru pagatavošanai un materiālus ieročiem, un atrastie artefakti stiprinās jūsu karotājus. Jo ilgāk jūs aizstāvēsit, jo tālāk no apmetnes jums būs jāsūta ekspedīcijas. Bet ir svarīgi atcerēties, ka visām jūsu vienībām pirms nakts ir jāatgriežas cietokšņa mūru aizsardzībā. Pretējā gadījumā atklātās vietās viņiem nebūs iespējas stāties pretī tumsas armijai.

Cīņas notiek gājienu režīmā. Jūs varat pārvietot savu karaspēku, un pēc kārtas beigām ir ienaidnieka kārta.

The Last Spell patiks spēlētājiem, kuriem patīk eksperimentēt ar dažādām taktikām. Apvienojiet dažāda veida vienības un nocietinājumus, lai radītu nepārvaramu šķērsli ienaidnieku ceļā. Izmantojot pareizo taktiku, jūs varat aizturēt tumsas armijas, izmantojot nelielas varoņu vienības, kas izvietotas skatu punktos.

Pēdējās burvestības lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai izstrādātāju oficiālo vietni.

Instalējiet spēli tūlīt un palīdziet pasaulei, kas atrodas uz nāves sliekšņa, atbrīvoties no postošās maģijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more