Grāmatzīmes

Lielais karš: Rietumu fronte

Citi nosaukumi:

Lielā kara Rietumu fronte taktiskā stratēģija ar RTS elementiem. Ir iespēja spēlēt uz PC. Grafika ir laba un rada iespaidu, ka jūs skatāties uz īstu kaujas lauku no augstuma. Spēle skan kvalitatīvi, mūzika laika gaitā nenogurst.

Spēlē jūs pārvaldīsiet vienu no Rietumu frontes sektoriem Pirmajā pasaules karā. Šis ir viens no lielākajiem kariem mūsdienu vēsturē, konfrontācijā tieši vai netieši piedalījās gandrīz visas Eiropas kontinenta valstis.

Spēle ietver vairākus žanrus. Vadiet militārās vienības gājienu stratēģijas režīmā un uzņemieties vadību atsevišķos uzbrukumos un militārajās operācijās reāllaika stratēģijas režīmā. Tas ļauj pievērst lielāku uzmanību katrai savu spēku operācijai un ar tiešu vadību iespējamo sakāvi pārvērst par uzvaru.

Sākumā būs jāiziet neliels treniņš, lai spēles laikā nerastos problēmas ar vadības ierīcēm. Pēc tam izvēlieties atbilstošo frakciju, no kurām katrai ir savas stiprās un vājās puses, un sāciet spēlēt.

Lai laimētu, jākoncentrējas uz vairākām darbības jomām:

  • Cīņa par resursiem bagātām un loģistikas ziņā ērtām teritorijām
  • Plānot uzbrukuma un aizsardzības operācijas, pamatojoties uz reljefu un veģetāciju
  • Pārdomāti sadaliet resursus starp tām militārajām nozarēm, kuras jums būs visefektīvākās
  • Iznīcini ienaidnieka militārās vienības, iznīcini to loģistiku un resursus

Pēc visām šīm darbībām jūsu kampaņas veiksme ir garantēta, taču kaujas laukā viss var nebūt tik vienkārši.

AI ir pietiekami gudrs, lai neļautu jums garlaikoties un radītu reālus sakāves draudus. Ir vairāki grūtības režīmi gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem spēlētājiem.

Gājienu stratēģijas režīmā jūsu vienības un ienaidnieka vienības tiek shematiski parādītas kā skaitļi uz lauka, kas sastāv no sešstūra daļām. Jūs un jūsu pretinieks veicat pārmaiņus. Kaujas lauks ir īsts reljefs ar mežiem, pakalniem un upēm. Izmantojiet reljefu savā labā un neļaujiet ienaidniekam izmantot priekšrocības.

Reāllaika stratēģijas režīmā varat plānot un izvietot nocietinājumus, vadīt nelielas savas armijas vienības.

Neatstājiet novārtā diplomātiju, tā ļauj saņemt sabiedroto palīdzību jums sarežģītās situācijās.

Jūs varat spēlēt gan viena spēlētāja kampaņā, gan pret īstiem spēlētājiem tiešsaistē.

Entuziastiem tiek nodrošināts ērts redaktors, kas ļauj simulēt savas cīņas, netērējot tam pārāk daudz laika.

Visiem militāro stratēģiju cienītājiem patiks spēlēt Lielā kara Rietumu fronti, jo spēle ir unikāla savā veidā un sniedz daudzas iespējas.

Lielā kara rietumu frontes lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai uzzinātu, cik talantīgs esat komandieris vienā no skarbākajiem kariem vēsturē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more