Grāmatzīmes

The Elder Scrolls: Asmeņi

Citi nosaukumi:

The Elder Scrolls: Blades RPG spēle. Grafika ir lieliska, iespējams, labākā, ko var redzēt spēlēs mobilajām platformām. Mūzika ir labi izvēlēta, tā palīdz radīt pareizo atmosfēru spēlē. Šajā spēlē jums ir daudz jāceļo, attīstot sava varoņa kaujas prasmes un izpētot apkārtējo pasauli.

Šī spēle pieder Elder Scrolls Visumam, taču jūs varat to spēlēt pat tad, ja neesat spēlējis nevienu citu sērijas spēli. Sižets nav saistīts ar citām daļām un ir atsevišķs stāsts.

Pēc rakstzīmju redaktora apmeklējuma jums būs jāiziet īsa apmācība, un tad sākas pati spēle.

Saskaņā ar stāstu, tavs varonis atgriežas pilsētā, kur pavadīja savu bērnību. Izrādās, ka šī vieta nesen pārdzīvojusi uzbrukumu, kura laikā nodega un nopostīta lielākā daļa ēku. Pēc sarunas ar vietējiem iedzīvotājiem izrādās, ka šajā uzbrukumā vainīga ir asiņainā karaliene.

Jūs nevarat atstāt šo vietu un tās cilvēkus bez palīdzības.

Kad jūs savācat resursus, lai atjaunotu pilsētu, jūs sākat izpētīt apkārtni. Izrādās, ka tuvumā ir daudz alu un citu interesantu, resursiem bagātu vietu, taču to visu sargā liels skaits ienaidnieku.

Lai pilnveidotu savus ieročus, bruņas, izveidotu kaujās izmantojamās mikstūras, vispirms ir labāk atjaunot amatniecības kvartālu.

Jums tas būs nepieciešams ceļojumu starplaikos:

  • Forge ļaus jums salabot, uzlabot vai izgatavot ieročus un bruņas.
  • Alķīmijas laboratorija sniegs jums iespēju iegādāties mikstūras un to sastāvdaļas
  • Pilsētas labiekārtošanas un dekorēšanas darbnīca
  • Enchanter's Tower ir iespēja iemest noderīgu burvestību un burvestības uz aprīkojumu

Uzlabojot ēkas, jūs varat iegūt spēcīgākas mikstūras, ieročus un burvestības.

Tikai pēc šo ēku atjaunošanas ir vērts pāriet uz dzīvojamo ēku remontu.

Dzīvojamo ēku modernizācija ietekmē pilsētas izskatu un attīstības līmeni.

Sazinoties ar pilsētniekiem, jums būs iespēja atrast papildu uzdevumus un uzdevumus.

Turklāt ir pieejamas vairākas vietas:

  1. Arēna
  2. Abyss
  3. Veikals

Arēnā jūs iegūsit iespēju sacensties ar citiem spēlētājiem, parādot savas prasmes.

Abyss ir bezgalīgs cietuma līmenis, kurā, iedziļinoties, varat atrast arvien spēcīgākus ienaidniekus, kas nopelna pieredzi, naudu un vērtīgas lietas. Agri vai vēlu šajās drūmajās katakombās uzdursies ienaidniekiem, ar kuriem netiksi galā, bet neuztraucies, vēlāk, kad kļūsi stiprāks, tev būs iespēja turpināt no vietas, kur pārtrauci.

Veikals ļauj veikt dažādu preču pirkumus vai nu par spēles valūtu, vai par reālu naudu.

Jūs atradīsit lādes savos ceļojumos. Tie ir trīs veidu, parastā, sudraba un zelta. Jo augstāka ir lādes klase, jo ilgāks laiks būs nepieciešams, lai to atvērtu. Ja esat jau sācis atvērt lādi, tad paralēli tai varat atvērt citu lādi tikai kristāliem.

Spēlēt The Elder Scrolls: Blades ir interesanti, sižetā ir negaidīti pavērsieni un tas var pārsteigt. Dialogi ir labi uzrakstīti. Spēle saņem regulārus atjauninājumus, un tajā parādās arvien vairāk satura.

Varat lejupielādēt The Elder Scrolls: Blades bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Jūs iekļūsit ļaundaru, varoņu un maģijas maģiskajā pasaulē, sākot spēlēt tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more