Grāmatzīmes

Kalisto protokols

Citi nosaukumi:

Spēle Calipso Protocol, kurā varat mēģināt izdzīvot šausmu pasaulē, no kuras plūst asinis. Grafika ir pietiekami laba un reālistiska, lai baisākās ainas varētu nobiedēt ikvienu. Skaņas dizains padara spēli vēl atmosfēriskāku.

Galvenokārt spēle ir piemērota cilvēkiem, kam patīk pakutināt nervus. Spēlē aprakstītās darbības notiek tālā nākotnē, trīs simti gadu pēc mūsu dienām. Šajā laikā cilvēce ir apguvusi ceļošanu starp pasaulēm un jaunām tehnoloģijām, taču kļuvusi vēl nežēlīgāka un nežēlīgāka. Galvenais varonis, kura vārds ir Džeikobs Lī, nonāk stingrās drošības cietumā ar nosaukumu Dark Iron, kas atrodas uz Jupitera mēness. Šī ir drūma vieta, kur pēc necilvēcīga eksperimenta veikšanas ieslodzītie tika pārvērsti par briesmīgiem monstriem. Tavs uzdevums kopā ar galveno varoni ir spēt izdzīvot šajā vietā, nokļūt drošajā zonā un aizbēgt no šīs briesmīgās iestādes.

Lai izdzīvotu spēlē ir jādara daudzas lietas vienlaikus:

  • Izpētiet planētas virsmu un alu, meklējot atbildes uz jautājumiem, kas un kāpēc to izdarīja cietuma kolonijas iemītniekiem
  • Atrodiet pareizo taktiku pret ļoti ātri mutējošiem monstriem, kas apdzīvo šo rāpojošo vietu
  • Savākt resursus un atrastos gružus, lai ražotu jauna veida nāvējošus ieročus un bruņas
  • Attīstiet sava varoņa kaujas prasmes un inteliģenci

Ja jums izdosies atrast līdzsvaru starp šiem uzdevumiem, jūs varat gūt panākumus spēlē.

Kā aprakstīts īsajā sarakstā iepriekš, atrast pareizo taktiku būs ārkārtīgi grūti. Ienaidnieki ātri mutē, un jums pastāvīgi jāmaina cīņas stils. Dažos gadījumos labākais variants ir aizbēgt vai mēģināt tikt garām teritorijai nemanot.

Diezgan attīstīta kaujas sistēma ar lielu gājienu arsenālu, ko būs grūti apgūt. Šī nav spēle, kurā kāds pretinieks tiek uzvarēts ar pāris peles klikšķiem.

Lai izgatavotu aprīkojumu un ieročus, jums burtiski būs jāsavāc viss, kas nāk jūsu ceļā. Šķietami nederīgākās lietas kopā ar citiem atradumiem prasmīgās rokās var pārvērsties par īstu superieroci.

Sižets ir nedaudz sarežģīts, bet interesants, ir blakus uzdevumi, kuru izpilde paaugstinās prasmju līmeni un iegūs labāku aprīkojumu.

Ne visas vietas ir viegli atrast, jums rūpīgi jāizpēta apgabals, taču neradiet pārāk daudz trokšņa, lai nepievilinātu ienaidnieku pūļus.

Spēlēt Callisto Protocol ir grūti, bet interesanti, nav iespējams uzminēt, kas sagaida aiz nākamā stūra. Ne visiem šis projekts patiks, bet tie, kam patīk smagas spēles, nebūs vīlušies.

Calipso protokola bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē.

Instalējiet spēli tagad, lai uz brīdi iegrimtu šausmu un bezcerības atmosfērā, vai spēsiet tur izdzīvot?!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more