Grāmatzīmes

Ugunskurs: pamestās zemes

Citi nosaukumi:

The Bonfire Forsaken Lands izdzīvošanas simulators ar ekonomiskās stratēģijas elementiem. Spēlei ir ļoti skaista minimālistiska 2D grafika, jūs varat vienkārši apbrīnot ainavu dažādos dienas laikos, tas izskatās ļoti neparasti. Balss spēle un mūzika nekādā ziņā neatpaliek no attēla un padara spēli neticami atmosfērisku.

Tiklīdz jūs instalējat spēli, jūs iemācīsit mijiedarboties ar interfeisu. Tas neaizņems daudz laika, nekas nav grūti pārvaldāms, gluži pretēji, viss ir pavisam vienkārši.

Pēc tam sāciet izdzīvot:

  • Nosūtiet cilvēkiem iegūt resursus
  • Uzcelt vajadzīgās ēkas ciematā
  • Apbruņojiet savus pilsoņus aizsardzībai
  • Izstrādāt jaunas tehnoloģijas
  • Izveidojiet rīkus un ieročus
  • Izpētiet zemes ap

Spēlēt The Bonfire Forsaken Lands nebūs viegli, lai gan sākotnēji varētu šķist, ka spēle ir pavisam vienkārša.

Sekojiet līdzi vitāli svarīgu resursu pieejamībai un savlaicīgi papildiniet krājumus. Ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt līdzsvaru un neaizrauties ar vienu lietu. Piemēram, tērējot pārāk daudz resursu jaunu ēku celtniecībai, iespējams, neseko līdzi pieejamajam pārtikas daudzumam, kas apmetnei draud ar badu. Pievērsiet uzmanību visam, šeit ir ceļš uz panākumiem.

Rūpējieties par savu aizsardzību. Apbruņojiet visus iedzīvotājus, lai savvaļas dzīvnieku vai ienaidnieka karotāju uzbrukuma gadījumā viņi varētu aizsargāt ciematu.

Bet pat ja jūs to izdarījāt, apmetnei nebūs viegli izdzīvot. Dažkārt uzbrucēji ir pārāk spēcīgi un, ja neesi sasniedzis nepieciešamo tehnoloģiju līmeni un neesi uzlabojis ieročus, tad iedzīvotāji ir praktiski lemti.

Zemi ap apmetni apdzīvo ārkārtīgi nedraudzīgi radījumi, kuriem nav žēl. Apmetnes apsardzei var nolīgt vēl karotājus, bet tad zemnieki var netikt galā ar vajadzīgā ēdiena daudzuma sagatavošanu. Katrs lēmums ir rūpīgi jāpārdomā.

Spēle katru reizi tiek spēlēta nedaudz savādāk, un nākamreiz viss var notikt savādāk. Taču iepriekšējos mēģinājumos gūtā pieredze palīdzēs izstrādāt darbību secību, lai šoreiz tiktu tālāk.

Nebaidieties zaudēt, pat ja jums neizdodas pašreizējā spēlē, tas dos jums vairāk zināšanu citiem mēģinājumiem. Eksperimentējiet ar dažādām taktikām un atrodiet savu ceļu uz panākumiem.

Nosūtiet mežsargus izpētīt pasauli ap, tā ir pilna ar daudziem noslēpumiem un noslēpumiem. Daži no šiem atklājumiem var palīdzēt jūsu pilsētai izdzīvot vai, gluži pretēji, kļūt par nāves lamatām un izraisīt skauta nāvi.

Process rada atkarību, es gribu doties tālāk un redzēt, kas notiks.

100 000 Daudzi spēlētāji visā pasaulē ir novērtējuši spēli. Par to, ka jums ir unikāla attīstība, liecina arī milzīgs skaits apbalvojumu.

The Bonfire Forsaken Lands lejupielāde bez maksas operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā. Spēlējiet pirmās sešas dienas bez maksājuma, pēc tam izstrādātāji lūgs jums iemaksāt nelielu summu. Spēle ir šedevrs un noteikti ir tās pieticīgās cenas vērta, ko viņi par to prasa.

Sāciet spēlēt tūlīt un izveidojiet nelielu apmetni līdz īstas pilsētas izmēram!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more