Grāmatzīmes

Test Drive Unlimited

Citi nosaukumi: Test Drive Unlimited

Game Test Drive Unlimited ir tiešsaistes datorspēle par sacīkstēm, kur transporta jums var būt ne tikai dažādas automašīnas, bet arī motociklus.

Lejupielādēt Test Drive Unlimited jūs varat oficiālajā mājas lapā spēles, nosūtot pieprasījumu. Jums tiek dota iespēja lejupielādēt papildu spēles TDU jaunas automašīnas.

Paskaties pro spēles Test Drive Unlimited video, pirms sākat spēlēt.

Spēle TDU - ir aizraujoša spēle par sacīkstēm. Šeit jūs saņemsiet maršruta garumu 1000 kilometri. Darbība notiks Havaju salas. Jums būs milzīga izvēle licencēto automašīnām un motocikliem.

In Test Drive Unlimited spēle spēlēt, jums būs konkurēt ar pretinieku braucēji, kas atbilst jums pa ceļam. Jūs varat braukt kā parasti uz šosejas un bezceļa.

Sala, kur jūs uzvarēt pretiniekus, atkārto oriģinālu. Jūs atklāsiet dažādas telpas: meži, kalni, smilšu pludmales un Honolulu - kapitāla Hawaii.

In datorspēle, jūs varat spēlēt TDU vairāki režīmi: viens spēlētājs un multiplayer.

1. Viena lietotāja režīms - režīms, kurā jūs spēlēt vienatnē.

Spēle šajā režīmā sākas ar iegādi automašīnu un mājās. Kad jūs izpētīt salu, priekšā no jums pavērs jaunas vietas

- Nomas noteikumi;

- Apģērbi;

- Pārdevēji motocikliem un automašīnām,

- Veikals tuning mašīnām;

- Gleznošana seminārus;

- Nekustamo īpašumu aģentūra.

Jo viena lietotāja režīmā, jums tiks piedāvāta virkne sacensību

1. Race pret datoru iekārtas (datoru kontrolē to).

2. Sacensības uz ātrumu.

3. Sacīkšu pret pulksteni.

4. Uzdevumi (kurjeru).

5. Apdzīšanas automašīnas.

6. Stopošana.

Par uzvarētāju jūs saņemsiet balvu. Racing tipa stopošana jūsu alga būs ikonas. Ar naudu, jūs varat iegādāties savu raksturu dizaineru drēbes speciālos veikalos. Arī par naudu, jūs varat iegādāties vai nomāt jaunu automašīnu vai motociklu. Šajā spēlē, jūs varat saņemt ne vairāk kā deviņdesmit automašīnām.

2. Daudzspēlētāju režīms - režīms, kas tiek uzskatīts, lai papildinātu viena lietotāja režīmā. Visas funkcijas ir pieejamas viena lietotāja režīms Šis režīms.

Sacensības Turpmāk uzskaitītie ir papildus

- Race ar citiem spēlētājiem,

- Konkurence ātrai izpildei uzdevumus ar citiem spēlētājiem,

- Dalība sacensībās no citiem spēlētājiem.

In-Game Test Drive Unlimited ozhzhete jūs piedalīties sacensībās in-spēļu klubos.

Game Test Drive Unlimited ieguva milzīgu pozitīvas atsauksmes, un ieguva lielu panākumu jaunatnes vidū. Šī spēle tiek slavēta starptautiski slavens žurnāls.

Neskatoties uz savu vecumu, Test Drive Unlimited joprojām ir populārs, un ir populārs starp daudziem lietotājiem. Tas ir saistīts ne tikai ar spēļu funkcijas, bet arī ar to, ka šī spēle var lejupielādēt jebkuru lietotāju.

Gazuyte ar pilnu jaudu, un nāk pie finiša līniju pirmais!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more